Мами в Белгия - 7

  • 26 393
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 572
много сте готини
аз докато облека малкия и го изведа снегът се беше разтопил  Sad

# 271
  • София
  • Мнения: 3 123
аз за това бързах  Mr. Green, но то пък валя почти цял ден и още има много сняг.

# 272
  • Мнения: 90
ееееееее, да идваме към Монс ли ,за да видим сняг ?  Simple Smile,страхотни сте зори
аз днес купих на малката новогоди6ните одежди ,намерих в delhaize (хубави новогоди6ни костюмЧета ) са пуснали и съм много 6тастлива  Mr. Green,веЧе сме готови за празниците .
Дано тая веЧер навали ,Че и тук утре да се повърдаляме малко в снега  Simple Smile.

# 273
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
И при нас веднага се стопи снега, но затова пьк е супер студено. Апартамента сьщо е изстинал доста, а парното работи Thinking
Ние вчера имахме Sinta Klaas парти на Изидро от работата, беше много забавно  - с клоуни, театьр и накрая раздаваха подарьците. Ние се здобихме с говореща кукла, май сьжалих че това сме избрали (имам вече гловобол) Laughing А после вечерта ходихме в Брюксел на купон, сега едвам гледам от недоспиване - София ни отмьсти в 7.30 сутринта (по-скоро на мен де, мьж ми още хьрка)
Блонди, Just - да остане сьбирането за другата неделя, и за нас е по-добре
 

# 274
  • Мнения: 1 572
и ние ходихме вчера в синт никлаас в шопинг центъра да видим въпросния синт , мъжа ми настоя въпреки че детето е на 10 мес и рева като съдран от синт-а , но най-големия майтап беше - влизаме вътре и почваме да го търсим и понеже аз съм малко недоскив и не виждам надалеч , гледам нещо бяло като коса и брада и около него народ , и викам бързооо там еееее и газ , отиваме и какво да видим 2 забулени с бели чаршафи и семействата им  Laughing

# 275
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Jeje  Joy

Ние ходихме до един шопинг мол вчера, но не заради сан никола, но го видяхме там. Мартин хич не се впечатли и слава Богу, че иначе ако трябваше да се редим на тази голяма опашка  Confused Но нали ще им ходи в училището, там ще го види отблизо Simple Smile
При нас има сняг само по покривите и в градините. Аз се надявам, че до утре няма да вали, че пак това шофиране мисля Sad

Вчера купихме елха и я окрасихме...Като има сняг ми идва желанието за тези неща Simple Smile

# 276
  • София
  • Мнения: 3 123
при нас още има много сняг и е много красиво.Като стане мъжът ми,ще го карам да направим снежен човек пред къщата. Mr. Green

Ние ходихме в петък в една Кора и там имаше някаква къща на този  сан никола,но аз изобщо не знам,какво се прави и непосмях да влезна.
Иначе Жори много се кефи на всякакви костюмирани и не плаче от тях.Вече 2 пъти го снимаме с Дядо Коледа ,но едва му правят снимката,защото той постоянно се обръща и иска да му дърпа брадата  Laughing,а ние отстрани му правим маймунджулъци,за да гледа напред. Crazy

# 277
  • Мнения: 27 524
Ейнджълс, много хубави снимки, Жори е много сладък, а ти си в страхотна форма  Hug
При нас валя, но не натрупа нищичко  Tired Нищо, в София се надявам да е като миналата година. Не обичах хич зимата, но откакто сме тук без 4 сезона, ми липсва   Flutter
Ние елха ще си правим за Бъдни вечер, прекалено ми е рано сега и няма да ми е празнично после  Simple Smile Взели сме си изкуствена, вие с какви сте?
При нашите изгоряла една фаза и 3 от 12-те апартамента в кооперацията са без ток от вчера сутринта. От аварийното уж още на обяд (вчера) тръгнали да оправят проблема и ей ги на - още ги няма.  Close  Два дни без ток, загубена работа  ooooh! Ако беше тук белгийците да са вдигнали на ура какво ли не. И правилно! Трябва да има ред и закони, да му се не види, кога ще се научим?  Rolling Eyes

# 278
  • Мнения: 1 572
Два дни без ток, загубена работа  ooooh! Ако беше тук белгийците да са вдигнали на ура какво ли не. И правилно! Трябва да има ред и закони, да му се не види, кога ще се научим?  Rolling Eyes
да да , на нас като ни изгърмяха бушоните миналата година ноември месец се обадихме да дойдат да ги оправят и отговора беше - да след 3 седмици
че мъжа ми посъбра някой приятел че ги оправиха уж
а свекърва ми са втора седмица без парно поради същата неизвестна причина

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 13:13 от Jeje

# 279
  • Мнения: 1 121
Не знам как е при вас, но тука вали на парцали и бая натрупа Shocked даже май няма изгледи да спре скоро Grinning чакам райън да се събуди и ще го пусна да потича из снега.

angels_zg, снимките са разкошни Heart Eyes много е порастнал Жори, още помня каква малка душичка беше на погачата Laughing Heart Eyes

А в коя Кора сте го видяли дядо Мраз? В Хорну ли?

Иначе на нас от една година вече ни оправят парното. В това отношение са много зле!!! Или изобщо не идват или пращат неправилният човек или правилният идва-оправя го, но след няколко дни пак спира да работи ooooh! направо не ми се говори. Миналата година в най-големият студ стояхме 2 седмици без парно #Cussing out накрая така го оправиха, че лятото в най-големите жеги работеше с пълна сила и не можехме да го спрем Twisted Evil помня, че навън беше 22 градуса, а вътре над 30 ooooh! #Crazy

# 280
  • Мнения: 90
Урааааа и тук заваля  Laughing,Чакам да понатрупа и излизаме ,макар,Че е стра6ен студ ,но трябва да направим и ние снежната фотосесия Laughing
Рали вие с какво парно сте ,как така не можахте да го изклюЧите .У нас ,аз си пускам парното и аз си го изклЧю4вам ,та ми стана Чудно как е устроено парното при вас ?
И ние се снимахме с дядо Коледа  Simple Smile, в Кора за 2 -ри път  Laughing ,този път обаЧе и аз бях с нея за снимката  ,за6тото малката не може без мама ...
да знаете дали днес има отворени магазини ???

# 281
  • Мнения: 1 121
Нашето парно работи с ток и отстрани едно кръгло се завърта и регулира топлината и я спира. Само, че ние накъдето и да го завъртим това нещо или няма никакво парно или е толкова силно, че холът става като сауна. Миналото лято успяхме да го спрем чак след като мъжът ми разкачи някакви жици, ама и половината ми контакти също спряха да работят Rolling Eyes

Иначе много бих се изненадала ако има отворени магазини. На Север може, ама тук НИЩО не работи в неделя Crossing Arms

# 282
  • Мнения: 872
И тук вали, но нищо не натрупва. Пада и се топи, а най-ми липсват снежните Коледи..
За елхата, ние ще вземем изкуствена тази година.. Едно, че е по-save за децата, и да падне  е лека и няма да се чупи. Подозирам, че Филип ще слага и сваля играчките по няколко пъти на ден  Grinning 
Друго, не ми се убива дърво, растло няколко години да умре за 1 месец, заради моя кеф...
Но е още рано за украсяване, поне декември да стане...
И на север нищо не работи в неделя, само извънредно.

# 283
  • София
  • Мнения: 3 123
Rylie ,не в Ла Лувиер беше.
Ние снимахме Жори с дядо Коледа на италиянският крисмас маркет,вие не снимахте ли Рай.

Тук наистина яко трупа и ме е яд,че цял ден имаме работа и не остава време да направим втора фотосесия,защото е страхотно сега.Около къщата всички борчета са много отрупани.

За елхата - ние сме на изкуствени.В спалнята украсихме още на 9.11.  CrazyА в хола украсяваме днес. Mr. Green 

# 284
  • Мнения: 90
през лятото като бяхме на морето карфура(и не само и др. магазини като ц а ,хм и т.н . ) работе6е и в неделя и през зимата пак съм си пазаряла в неделя ,но ние там сме в раиона на Oostende .А в Кнок лятото е супер ,магазините работеха от сутрин  до веЧер ,само пари да има Човек  Sunglasses
Кора другата седмица 6те е отворена в неделя . Ама на мен сега ми трябва магазин  Crossing Arms,навила съм си едно не6то на пръста и няма да мога да спя  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт