Слънце пече, вятър ще ни отнесе в Австрия 23 !

  • 11 306
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 957
kaliopa, ku-ku smile3533

Майтапя се разбира се. Сетих се обаче като стана въпрос за поезия за "Пътеводител на галактическия стопаджия "на  Дъглас Адамс без това да има разбира се някаква връзка със стихчето ти , което е много симпатично и весело.

"Пътностроителна флотилия на вогоните. В случай че желаете някой вогон да ви вземе на стоп, нашият съвет е — забравете го. Те са една от най-неприятните раси в Галактиката — не толкова зли, колкото проклети, дребнави, досадни и коравосърдечни.
И пръста си не биха помръднали, за да спасят собствената си баба от кръвожадния звяр Бъкблатер от Траал, ако за това няма заповед в три подписани екземпляра, получена, върната, обжалвана, загубена, намерена, разследвана, отново загубена и накрая заровена в мек торф в продължение на три месеца и преработена в подпалки за огън.
Най-ефикасният начин да получиш нещо за пиене от вогон е, като си напъхаш пръста дълбого в гърлото му, а най-лесно можеш да го раздразниш, като поднесеш баба му за закуска на кръвожадния звяр Бъгблатер от Траал.
За нищо на света не позволявайте на някой вогон да ви чете стиховете си"

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 18:14 от fat.wombat

# 256
  • Мнения: 28
Ами да помоля тогава уважаемите вогони  великодушно да ми подминават постингите))!!

# 257
  • Мнения: 112
Да живее толерантността!Най-ве4е в на6ия форум.

Апропо,Калиопа възхищавам ти се .Едно е да пресъздаде6 дадено събитие,друго да го преразкаже6 ,трето да го коментира6,но да го обле4е6 в рими  и да те накара да се усмихне6 си е наистина дарба.  bouquet

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 20:34 от Sarrah Fresh

# 258
  • Мнения: 957
Да живее толерантността!

Не те разбирам Rolling Eyes

# 259
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Момичета, какво става пак?!   Shocked

Вместо да обсъждаме предстоящите празници и най-вече нашето тържество...  Rolling Eyes

Калиопа, мисля, че за пореден път не си разбрала правилно изкарзването на някого, както преди дни мен не разбра, сега и Уомбат?!

Нищо лично, просто се опитвам да изясня ситуацията!
Апелирам всички да четат внимателно преди да си внушават разни работи!

Рали, много се радвам за Доротея!!!
На вас приятно изкарване до края на почивката!

Уомбат, ти защо се прекръсти?!

Лека вечер!

# 260
  • Мнения: 28
на никого не се сьрдя.с уомбат си писахме още одеве,че сме скроени широко.май някой друг си измисля,аз нямам проблем с никого()

# 261
  • Мнения: 106
Май е страх и вече ще ни идва само на гости  Mr. Green
Да допиша нещо ,че ми стана смешно и да го споделя да  се посмеетеSimple Smile
Влади го учих да брои и сега не иска да казва ,че е на 1 годинка, а твърди,че е на 4 Simple Smile

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 22:20 от nkolentsova

# 262
  • Мнения: 957
Хайде за който не е разбрал.
Емотиконите са, защото като прочетох стихчето ми стана смешно. Нали знаете, гениите са и малко луди, та затова кукувицата  Mr. Green

А цитатът от Галактическия стопаджия, просто защото направих някаква асоциация с "поезия". Мъжът ми все ме подиграва да не му чета уомбатска поезия ( той пък я асоциира от вогонската поезия на Дъглас Адамс), като се опитвам да му прочета нещо. Книгата е супер весела и оригинална , за който не я е чел.

Отново съм грешно изтълкувана, затова и се прекръстих.  Ще съм на гости само. Ще чета, ще поздравявам, който има празник, но ще се въздържам да пиша каквото и да било друго, колкото и добронамерено да е.

# 263
  • Мнения: 28
Леле,кьде ме турнахте при гениите за два вьшливи стиха!Хората какви работи пишат!..
И дори не сьм разбрала ,че трябва да се обидя от някаква кукувица..
Обаче като сте рекли, нека да сменим тоналността.

Тез еднакви дни ме сьсипват
и тьмнината след пет.
С боксови рькавици сьм,
а уж всичко мий наред..

# 264
  • Мнения: 39
Хей момичета.хайде преди да е станал пак от мухата слон да пропускаме заядливите постинги или тези който звучат неразбираемо.Има и едно лафче,дето малко ме е срам да го кажа,но..
Едно Л....ино,колкото повече го бъркаш,толкова повече мирише 
Та без томаховки и бок. ръкавици да си продължим организацията на купона  bouquet

# 265
  • Мнения: 28
Кьдей кафето, кьдей кафето? Coffee
То стана време май за мезето...

# 266
  • Мнения: 112
Добро утро на вси4ки! Ет'го кафето,ет' го кафето   food010  food010food010 Coffee  и мезето   food002
 newsm39
Сега разбрах,4е снощи докато съм спала  smile3524
тук интри6ка се е разиграла... lalalala

Сега сериозно..

Ако не бях полу4ила  упрек на ли4ни,4е аз съм тази,която се заяжда с Илианка няма6е да знам.Седя и се 4удя как стигнахте  до този извод.Това тук някаква мода ли ее ,какво ?да се дисекцират казани и неказани неща  ?  newsm78Не е добре да се опитваме да влизаме в мислите и мотивите  на другите ,тъй като рискът да си направим погре6ни изводи е голям.Губим много време и енергия напразно,а да не говорим ,4е си срутваме отно6енията.На никому не е нужно това.

Илианка,написах “Да живее толерантността-„ в отговор на това 4е видях,4е всеки си пи6е  нещо  или си дава  мнението ,но не го налага на друг.Нищо ли4но  mrstraetz...Айде сега и ти идвай само на гости и спри да пи6е6 ,та форума съвсем да осиротее. newsm50.Ми така де..като сме 6ироко скроени хора нека мислим ,пи6ем и 4етем като такива.
 Drunk.

Хубав ден на вси4ки!

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 11:53 от Sarrah Fresh

# 267
  • Мнения: 106
Момичета , бих искала да ви попитам ,да решим, какво става с тези ,който са платили ,но поради болест не могат да дойдат на партито?

# 268
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Здравейте!

Сара, мерси и за кафето и за мезето!

Същия въпрос зададох и аз преди няколко дни, дали това със заяждането е някаква мода, но уви и досега нямам отговор!  newsm78

Както и да е, напълно подкрепям твоето мнение, че широко скроените хора трябва да са над тези неща!

Уомбатче, да си нямаме такива! Какви са тези приказки, че ще идваш само на гости?
Защо ще създаваш поводи за радост на някои хора, които бавно, но славно се стремят към това да разрушат нашето хубаво местенце?

Я по едно  red на всички, които имат такива помисли!

Дайте да караме по същество, а именно, да даваме мнения  и предложения относно организацията на коледното тържесто, а не да се занимаваме с дребнави и измислени интриги!

Лек и приятен ден от мен!

# 269
  • Мнения: 957
nkolentsova, да им се върнат парите. Да не се получи така, че да се водят болни деца на партито само, защото "ние сме си платили ". Казах за пушенето обувките и музиката . Не посмях да кажа за това ако някой е болен честно и почтено да си остане в къщи да не ме нападнете, че нямам доверие в хората.  Ето сега го пиша. Много от тези , които ще идват не ги познавам, затова исках да се "презастраховам" някак си, че няма да има издънки. Моето дете ако е болно няма да го доведа, но от къде да бъда сигурна, че всички биха направили така.

Ето ви нещо от мен. Не е много оптимистично, но поне можете да ме "поразфасовате" Mr. Green

Отново мисля за смъртта.
И пак в очите си умирам
И плача пак от самота
Душата нещо я раздира.

И иска и копнее за покой,
Не временен, а траен, вечен.
Задгърбила живота свой,
Мечтае тя за гроб небесен.

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 13:40 от fat.wombat на гости

Общи условия

Активация на акаунт