Слънце пече, вятър ще ни отнесе в Австрия 23 !

  • 11 295
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 81
Ние можем да донесем кукли за куклен театър имам царица,цар,принцеса,войник,крокодил и дявол.Със сигурност и още неща ще помъкна,но още не съм решила какво.Мисля и кекс да изпека.
 За храната съм съгласна с Fat.w само трябва да направим списък какво да се вземе.
 Там също има играчки а и топки такива за който Роси спомена,има и малко други играчки.
Предполагам,че и нашето идване ще е към 15ч тъй като Мим спи до 14ч.
 Свещи по добре не,ядки ,ми може да се купят орехи,кашу.
 Може този който ще се запише да украсява  да вземе ключа в четвъртък,ще вземе от Нинката паричките и ще заплати 60 евро,за ключа се оставя кауцион 25 евро ,които  ще си получи при връщането му,но украсата може да се сложи едва в неделя тай като в събота има друго парти.
що се отнася до чистенето,да наемем човек означава да му дадем ключа което незнам,освен ако не е някой доверен и да може да му се разчита.Или другия вариант е тези които ще остават до най късно да поемат по голямата част от почистването ,по този повод предлагам да използваме пластмасови тарелки и чаши да може да улесним чистенето,един прахосмук,всичко се хвърля, един бърз парцал ако има нужда,надали ще проверяват под лупа,а без друго то си има чистачка там,прост в неделя няма как да я хванем да чисти.

# 301
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Някой знае ли адреса на Дядо Коледа newsm78, моля кажете, че ще му пишем писмо newsm53

Ледената планина
за Дядо Коледа
копие (скрито  Wink  ): Дядо Мраз

temsito, според мен 700 евро са ОК, ако не плащаш консумативи и наем. (Ритнах ли лавината  newsm53 )
Фрау две точки, чертичка и три скобки,
ама си се маскирала... Ти откакто започна да твориш тия чудеса на кулинарното изкуство, вече и със символи се представяш  Grinning Имаше една друга сладурка от форума, та тя се беше кръстила . и й казвах "Точко, подчертана". Радвам се, че ще идвате на партито. От сега усещам вкуса на тортичката, която ще спретнеш. И аз вече не пия кафе, преоткрих обаче, благодарение на Торбестото, Инка-та. Препоръчвам горещо. Ще сигуря от него за партито. Децата също могат да пият. Филип вече е толкова любопитен, че се принудих и бира да го черпя  Mr. Green Добре че е безалкохолна, иначе кой знае колко щеше да ме гризе съвестта. Иначе за играчки на партито не се притеснявам. Моето дете ще е доволно като види колко събути обувки се мотаят в коридора  Mr. Green  
Тобрестото, Жени, благодаря! Торбестото, давай го Дани на обмяна на опит. Филип пее и танцува само на хитови парчета. Ще разменят опит поне  Joy
Сюзън, имаш видеовръзката, ако отидем. Само не знам как ще опазим лаптопа и камерата от дребните  newsm78
Чао, отивам да приспивам  newsm52
Леле... "Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора. " Ама сте чевръсти  Crazy

# 302
  • Мнения: 957
Най-използваната билка при менструални проблеми е плодът от витекс (Vitex agnus castus). И немалко клинични изследвания потвърдиха нейната ефикасност. Учените са установили, че плодовете на лечебното растение повишават нивото на прогестерон в организма на жените и тъй като състоянието на страдащите от ендометриоза се влошава при наличие на излишества от естроген, използването на тази билка се оказва подходящо средство за облекчаването на страданията.

Izchezna mi kirilizata. Agnucaston ne e lekarstvo, a bilkata pod forma na hapche.
Ne razbrah koj e  : - ))) ?

Aaaa, Clementina bilaaa. Hehe ama nelegalno go razdava  Mr. Green
Az bih pisala na finlandskija Santa Claus. Eto kakvo pishe wikipedia :
http://en.wikipedia.org/wiki/Santa_Claus_rituals

Santa's address is:
North Polar - Santa Claus P.O. Box 56099  North Pole, Alaska 99705-1099


**** Very Important Read Below **** 
If you would like a real Letter & Nice List Certificate back from Santa,   You must include with your letter
a Stamped, Self Addressed envelope and $ 5.00 per letter
Please use a stamp, not metered postage My return letters fit the best in #10 envelopes
Please use the self adhesive kind if you can.  If you send a check or money order, make payable to North Polar. 
 If you are wanting the letter mailed to another Country, please ad an extra $1 per letter and I will purchase the postage.
Santa Claus will send a letter to all paid requests. All mailed paid requests are first come first serve, so mail early.
If you have more than one Child sending Letters and Pictures please use one big envelope,
if requesting more than one letter from Santa, please use one check as well

http://www.northpolar.com/


Santa Claus's Address
If you want to write to Santa Claus, he lives in Finland!

His address is:

Joulupukki
96930 Rovaniemi, Napapiiri,
or

Santa Claus
Arctic Circle
96930 Rovaniemi
Finland

Joulupukki is Santa Claus in Finnish.

His address is this: Santa Claus, Santa Claus Village, FIN-96930 Arctic Circle, Finland.

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 23:23 от fat.wombat на гости

# 303
  • Vienna
  • Мнения: 261
Рени, аз съм възхитена от твоето появяване тука! Искам да те въоръжа малко словесно относно шофьорството: тука една част от таксиметровите шофьори (с изключение на познатите естественно) не само не знаят немски, но и имам чувството, че никога не са карали курсове по кормуване. Слава богу има вече навигатори и не е нужно да знаеш в детаил как се стига до адреса, който желаеш. Освен това който е карал в България известно време навсякъде може да кара. Кажи на любимия много здраве от мене. Ако ти трябва някой за кураж в началото, аз съм навита да те придружа.
Нколенцова, обещавам още ей сега превеждам парите, без да знам дали въобще ще идвам. Канени сме и на един рожден ден. Много купони, много нещо стана! До втори бецирк надали ще се помъкна с колата. По принцип съм против всякакъв вид ядки, особено като тичат децата. Всички други неща се размекват и изхвърлят в случай на задавяне, само ядките не. Опасно е.
А какво ще кажете остатъка от парите да се дарят на някое българско сиропиталище?
Gigi пласмасовата посуда е много интелигентно решение. От последните партита имам изостанали такива. Освен това като паднат и не се чупят. Направо връх са.

temsito: вного зависи от това как живееш. Човек и с малко се справя, а има и такива дето и много не им стига. Цифри сериозно никой няма да ти каже.

# 304
  • Мнения: 957
  По принцип съм против всякакъв вид ядки, особено като тичат децата. Всички други неща се размекват и изхвърлят в случай на задавяне, само ядките не. Опасно е.
А какво ще кажете остатъка от парите да се дарят на някое българско сиропиталище?

I az bih se vuzdurjala ot jadki.

Parite ili na siropitalishte ili na njakoe bolno detenze, za koeto se subirat pari. Sorry za latinizata. Njama da pisha poveche tazi vecher. Leka  nosht!

# 305
  • Мнения: 413
Благодаря Сара за сайта.
Сега другото упражнение - търся латинското наименование на билката "Сладък корен", в моите речници тия двете не можах да намеря и в гугъла също

Аз още пазя писмата до дядо коледа на големия, първото е със 17 подточки /смятайте подаръци/.

точка, запетайка, ...не можах да си харесам ново име, затова ще сменям иконката според настроението ми.
Габи - къде се изгуби, не мога да те еррайхна Sad

# 306
  • Мнения: 339
Май пак аз ще съм портиер, отивам да отварям Новата Тема докато не са ни врътнали ключа тука

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 02:12 от Roroana

Общи условия

Активация на акаунт