Червено дупе

  • 7 064
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 478
Във Варна има една аптека "Лисичкова".Незнам дали в София има такава,но там правят един крем за подсичане.Цената му е 2 лв.,но няма по-ефикасно средство от това. Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 521
При Ники помага Sudocrem Peace

# 32
  • Мнения: 31
Горещо ти препоръчвам Судокрем, при нас помогна за няколко дни, с каво ли не пробвахме,  но нищо не ни помогна, судокрема в комбинация с пенатна пудра ни отърва от зачевеното дупе и зверското обривче. Hug

# 33
# 34
  • Мнения: 7
Пробвай с крем "Здраве" Peace
аз винаги Здраве ползвам,когато е зачервено Peace

# 35
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Аз съм доволна от Бочко

# 36
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Намери първо причината.
Иначе аз съм доволна от Бочко,  Бебино.

# 37
  • Мнения: 179
Пенатен крем и си решаваш проблема,защото е водоустоичив и защитава от влагата която разранява и зачервява .Пробвай и ще се убедиш  Peace

# 38
  • Мнения: 4 784
Заведи детето на кожен специалист. Може би има нужда не само от крем, а от разни други мазила от сорта на бяла микстура.
За дупето на Калоян използвам Судокрем от новороден и съм изключително доволна.

# 39
  • Мнения: 423
Аз използвам само Pavloderm и съм много доволна, зачервеното дупе дупе минава за един ден. Каката ни съм я мила с отвара от тетра като "крайна" мярка, но откакто го ползвам това кремче не се е стигало до там.
Но при вас червеното дупе явно няма да е обикновено зачервяване, каквото при нас се получава, когато стои известно време наакан без да съм разбрала. За това наистина е добре първо да се отрие причината и тогава да се реагира адекватно на нея.

# 40
  • Мнения: 594
Моите дечица също им се зачервяваха и изриваха дупетата от памперсите на Pampers... Пробвай да смениш памперсите... Друго което ми е казвала педиатърката е за сложиш парче марля върху вътрешната страна на памперса и така да го сложиш на детенце (марлята е един вид бариера между дупето и памперса).
Иначе относно това кой крем най-помага за зачервено дупе... Ами пробвахме каквито марки има на пазара (и най-скъпите дори)... Единствено съм доволна от едно мазило, което го забъркват в аптеката - Охладителен крем (или Охлаждащ крем  Rolling Eyes), който е около 3 лв за 50 гр. и поне при нас е единственото спасение.  Peace

# 41
  • Мнения: 234
И ние бяхме така известно време плюс ранички по дупето. Пробвах всичко - мина ни веднага след като го намазах с Вита Мерфен.

# 42
  • Мнения: 1 428
Моята дъщеря също се изприщваше постоянно.Но я мажа с един крем,който се прави в една часна аптека тук в Добрич и нямаме вече този проблем.

# 43
  • Мнения: 992
на Мирела колкото и пъти се зачервяваше дупето с разните му бочко или здраве или пенатен минаваше. Веднъж мама я измила със сапун тео бебе и така беше плмнала милата чак рани й бяха станали. Заведохме я при личния той веднага ни изписа един мехлем дето се прави в аптеката и от него още до вечерта й нямаше почти нищо, направо вълшебен. Но как се казва нямам идея, всъщност той написа на рецпта съставките и така. Ако искаш питай твоя личен знае ли го
дано се оправите по бързо  Peace

# 44
  • Мнения: 264
gogal, може ли да ми кажеш къде го правят този крем в Добрич и как се казва, защото и аз в момента живея в Добрич?

Общи условия

Активация на акаунт