Отчет на набор 2003 - 35

  • 16 241
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РУМЕН!


ДА Е ЗДРАВО И ЗАСМЯНО ДЕТЕ!

# 286
  • Мнения: 1 102
 hbday на РУМЕН!

# 287
  • Мнения: 687
Благодаря на всички за милите пожелания Hug
С нашия късмет, в четвъртък лепнахме и двамата любимия ни вирус с разтройство и повръщане... днес Румен е уж по-добре, но стомахът му е доста чувствителен и даже няма да си опита тортата. Съответно плановете ни за празнуване пропаднаха, ще има само подаръци и духане на свещички в домашна обстановка.
След миналогодишното обезводняване и лежане в инфекциозното, сега само стискам палци да закрепим положението и да не се стига до там. И май единственото, което си пожелавам е да ми е жив и здрав рожденикът Praynig

# 288
  • София
  • Мнения: 7 673
Момичета,
Днес в парка от друга майка на дете в групата на Павел научих много тревожни неща (Павел нищо не ми беше казал. На въпроса защо - ами не съм го била питала! #Crazy). Та в последните две седмици са имали два сериозни инцидента в групата. Едното дета (на майката, с която говорих) е с пукнато чело от друго дете в групата (удар с метална количка). А пък още едно дете е със спукана глава, от друго дете в групата (удар с камък).
 #Crazy #Crazy #Crazy
Щяло да има педагогически съвет, за да обсъдят поведението на тези две деца и още други 2, които бият много лошо (не като деца), държат се лошо и много.....псуват!
Направо съм като попарена. Аз си мислех, че пращам детето си на ДГ, не в зверилник.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Разбирам, че учителките не могат да огреят навсякъде. Все пак групата е с 35 деца. Законът на джунглата действа с пълна сила.  Но къде им е възпитанието на тези деца? Това не са невинни и детски закачки и караници, това е сериозно много според мен. Как ще съм спокойна от понеделник по цял ден? Просто не знам какво да направя!  #Cussing out

# 289
  • Мнения: 4 967
Влязох да честитя на Румен, но Иринка направо ме ужаси с тази информация. Shocked Какъв кошмар! Нямам думи!
Честит рожден ден на Румен! Милия! Много, много здраве му желаем! Hug

# 290
  • Мнения: 696
Честит рожден ден на Румен! Да расте здрав и щастлив! Бързо да оздравява, за да опита тортата!




В градината на Момчил постоянно им набиват в главите, че определени деца са в "групата на лошите"; госпожите им се разсърдват и не им говорят с дни; когато някое дете черпи за РД, някои деца не са почерпени, защото "вече са големи и разбират кой какъв е". Толкова съжалявам, че го записах в уж "най-елитната" градина, че вече се заислям дали да не го изместя и дали едно преместване няма да е стрес за него.

# 291
  • Мнения: 7 201
...Та в последните две седмици са имали два сериозни инцидента в групата. Едното дета (на майката, с която говорих) е с пукнато чело от друго дете в групата (удар с метална количка). А пък още едно дете е със спукана глава, от друго дете в групата (удар с камък).
 #Crazy #Crazy #Crazy
Щяло да има педагогически съвет, за да обсъдят поведението на тези две деца и още други 2, които бият много лошо (не като деца), държат се лошо и много.....псуват!
Леле,лелее... Shocked А аз преди време се жалвах за некви си 2-3 шамара. Embarassed Нямам думи,Иринче Hug,и аз бих се тревожила сериозно за детето си в такъв зверилник! Crazy
Бързо оздравяване на Румен! Praynig

# 292
  • София
  • Мнения: 7 673
Това беше наистина страшничко.
Дано не се повтаря!  Praynig
http://dnes.dir.bg/2008/11/15/news3606547.html

# 293
  • Мнения: 1 102
Wild Child , ох милото дете. бързо оздравяване му пожелаваме и за напред много здраве.  Hug
Ирина, наисрина звучи страшно, дано да се вземат някакви мерки за да няма пострадали други деца.

# 294
  • Мнения: 343
Ирина доста страшничко си е във вашата градина. Сигурно постоянно го мислиш твоето дете. Дано вземат мерки, не само учителките, но и родителите им.

# 295

Общи условия

Активация на акаунт