Как режете ноктите на бебетата си?

  • 10 993
  • 147
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 23 096
Режа ги с нокторезачка по формата на ноктите! Обикновено тази процедура я извършвам след като се събуди и е още сънена...

# 46
  • Мнения: 961
Режа, докато спи и се надявам, че ще успея. Гледам да няма остри ръбчета, но при нас си е цяло постижение да има изрязани нокти!  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 629
Режа с някаква ножичка на Бертони май изтъпена.... не реже много добре ама ме е страх да не го одраскам Shocked Много се врътка!

# 48
  • Мнения: 349
Режа ги с нокторезачка.И на ръчичките и на крачетата заоблени. В повечето случаи е буден. Рядко когато спи.

# 49
  • Мнения: 693
Заоблени с малка нокторезачка.

# 50
  • Мнения: 2 015
Докато спи Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 587
По формата на нокътчето, леко заоблени с малка нокторезачка. Водоравно отрязани нокти на дете ми изглеждат много неприятно. Нищо лично Peace  И ви наги докато спи.

# 52
  • Мнения: 174
Режа ги с ножичка и следвам извивката на нокътчето,не винаги успявам да изрежа ъгълчетата на всички нокти и се драска  Confused

# 53
  • Мнения: 367
Режа ги според формата-леко заоблени,тъй като остават(както си забелязала) ъгълчета и не само че драскат,ами се и обръщат,начупват...предполагам,че не му е приятно с тях .
На краката ги режа светкавично бързо,защото рита непрестанно и направо си е лукс да постигна някаква форма  ooooh!
[/quote
И аз така  Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 521
Следвам извивката на нокътчето  Simple Smile
Peace

# 55
  • Мнения: 2 587
аз ги режа както казва майка ти "водоравно"

И аз така ги режа на крачетата.На ръцете ги режа заоблени иначе се чупят ъгълчетата.

# 56
  • Мнения: 3 034
на ръцете следвам извивката, иначе се драска. на крачетата - водоравно.

# 57
  • Мнения: 186
Аз ги режа водоравно. Така ме посъветва нашата педиатърка. Но забелязвам, че  независимо от начина на рязане  се оформя извивка. Всичко е въпрос на ген.

# 58
  • Мнения: 742
Според извивката на нокетчето  Wink

# 59
  • Мнения: 318
режа ги с ножичка и след това ги пиля,купих си специално бебешки комплект за маникюр,но моята щерка си се дере постоянно  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт