Обявявам /търг/ - преносен смисъл

  • 2 053
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 589
Да го похваля, ще ти отговоря - богат , с пари, връзки и власт - май в прочем друго не виждам с което мога да го похваля. newsm78
Аз се "обаждам" само за да ти кажа да не разчиташ на мен да го взема...Имала съм си такова чудоВИЩЕ,мерси съм Stop

# 16
  • Мнения: 145
Да го похваля, ще ти отговоря - богат , с пари, връзки и власт - май в прочем друго не виждам с което мога да го похваля. newsm78
Цитат
Аз се "обаждам" само за да ти кажа да не разчиташ на мен да го взема...Имала съм си такова чудоВИЩЕ,мерси съм Stop
Е, тук едва ли ще прояви някои желание............. Хммммм, в ДиС, определено съм убедена, че много птички ще накацат на клона......

# 17
Ей,Тобеноттобе...не се стискай ,а дай линк към темата в ДиС,че да погледаме сеир -там онез ми ти кокошки как ще се впуснат в дИлбокоЕнтиликтуални разсъждения hahaha hahaha
Сериозно дай линк.,че хич не ми се рови сега из ДиС ама ми е интересно как там ще отговорят на темата Grinning

# 18
  • Мнения: 2 175
Лоло, развесели ме.. Laughing

Но, аз не съм много убедена, в "чистите" намерения на авторката.. newsm78

# 19
  • Мнения: 145
Цитат
Ей,Тобеноттобе...не се стискай ,а дай линк към темата в ДиС,че да погледаме сеир -там онез ми ти кокошки как ще се впуснат в дИлбокоЕнтиликтуални разсъждения hahaha hahaha
Сериозно дай линк.,че хич не ми се рови сега из ДиС ама ми е интересно как там ще отговорят на темата Grinning
Ами, заглавието е същото, на първа страница.

# 20
  • Мнения: 145
Лоло, развесели ме.. Laughing

Цитат
Но, аз не съм много убедена, в "чистите" намерения на авторката.. newsm78
magarence  - ни най малко ще се стремя да те убеждавам.За едни истина, за други лъжа.

# 21
шшшшшшшшшт Naughty
нали се разбрахме,че няма да се заяждаме...Давайте да търкаме ръчички да се зареждаме с чипс и сок и бегом на кино в салона на  ДиС.
А после може да злорадстваме в нашите си клюкинки...айде Мир...
Момичета Hug

# 22
  • Мнения: 2 175
Хич не съм и не се заяждам..
Но съм адски чувствителна, когато се опитват да ме/ни използват..))
 Peace Hug

# 23
Оххх съвсем се обърках-мислих,че темата е шега...Ей така за майтап и за да си чешем езиците... Simple Smile

# 24
  • Мнения: 145
Цитат
Оххх съвсем се обърках-мислих,че темата е шега...Ей така за майтап и за да си чешем езиците... Simple Smile
ЛОЛО, от една страна смешно, ама от друга- не. Ти сама знаеш.

# 25
  • Мнения: 2 166
Ей,Тобеноттобе...не се стискай ,а дай линк към темата в ДиС,че да погледаме сеир -там онез ми ти кокошки как ще се впуснат в дИлбокоЕнтиликтуални разсъждения hahaha hahaha
Сериозно дай линк.,че хич не ми се рови сега из ДиС ама ми е интересно как там ще отговорят на темата Grinning

Онемявам, когато чета подобни определения..."онез ми ти кокошки"...Ще запазя добрия тон като представител на "птичките" от ДиС и ще ви спестя дИлбокоЕнтиликтуалните разсъждения, които според вас са ни присъщи.  Само ми е чудно вие с какво сте по-различни от ваши съфорумци и защо така се разграничавате?  newsm78 Но едно знам със сигурност - а то е, че всеки със здрав разсъдък трябва да стои настрана от темите на tobeornottobe.  Sick

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 3 029
tobeornottobe, веднъж вече направих компромис с желанието, да правите на маймуни потребителите на този форум.
Тенденциозно няма да изтрия както тази, така и другата тема в ДиС, за да е видно какво целите.
Неуважението към потребителите в двата подфорума е напълно достойно за награда.
Получавате я !

Общи условия

Активация на акаунт