Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 765 186
  • 1 988
  •   1
Отговори
# 1 785
  • Мнения: 2 096
sladko pate: http://dox.abv.bg/files/listtree
На Ники учителката по музика намери песента за Палячото която издирвах.. но я няма в изпълнение а само текст и музикален лист.. детето е щастливо майка му също...ако някой се интересува мога да го пусна..
Изписва ми
Цитат
Несъществуващ файл / папка
Не сте взели правилно линкът. Опитайте с десен бутон, properties и копирайте адреса който е изписан. Трябва да завършва на цифри.

редактирам се: http://dox.abv.bg/files/listtree?eid=48308681

# 1 786
  • Мнения: 588
Здравейте!
Търся на МР3 песничката "Светофар".
Отново в подписът ми можете да намерите песничката, а също и инструменталът и. Линкът води към голям архив в който свободно може да сваляте всичко което е изброено. Изтеглете си съдържанието от първият коментар, ако не се ориентирате в коя папка е търсеното от вас.

лек ден  Hug
     Vorfaxx, открих песничката в списъка на блога ти, но при опита ми да я изтегля с DOX не я намерих в списъка с файлове за теглене.

Последна редакция: ср, 14 окт 2009, 19:39 от sladko pate

# 1 787
  • Мнения: 93
Здравейте!
Търся на МР3 песничката "Светофар".
[/quote]

Заповядай: http://dox.bg/files/dw?a=4a9ac9418e
ето и инструментал: http://dox.bg/files/dw?a=726fc71774

# 1 788
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Момичета издирвам
Буква А Васил Лолов Павел Горянски
Опни ми, тропни ми шарени чорапки
Дули, дули гайда Константин Шопов Иван Генов
Въобще оказва се, че от целият учебник по музика на щерката - 1 клас, аз съм чувала по-малко от половината песнички.  newsm78
Последвай линка от подписа ми, за да си ги свалиш  Hug
Много ти благодаря. За съжаление нещо не се оправям. Embarassed От ЕГН-то явно. От линка за детски песнички влизам в един списък, но там тия дето ги търся не ги намирам. Embarassed

# 1 789
  • Мнения: 1 949
vorfaxx, открих песничката в списъка на блога ти, но при опита ми да я изтегля с DOX не я намерих в списъка с файлове за теглене.

Песничката се намира в диска Детска градина - Нарисувай ме (от GABBY)
За да се ориентирате щеше да е най-лесно да ползвате описът който качих в първият пост : )






Много ти благодаря. За съжаление нещо не се оправям. Embarassed От ЕГН-то явно. От линка за детски песнички влизам в един списък, но там тия дето ги търся не ги намирам. Embarassed
Възможно е да те подведохме. Спомена, че търсеното се намира в дисковете за първи клас. В темата ми предлагам за теглене 3 диска за първи клас на издателство "Булвест", както и този за първи клас на "Просвета".

Споменатите песни, наистина няма в списъка, следователно ги нямам за сваляне. Дали, обаче не става въпрос за сходни наименования, мога само да предполагам. Примерно има "Буквичката А", "Песен за буквара", "Буквички", "Песен за буквичките"... и Goоgle мълчи, дали не е възможно заглавията да са други?

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 00:17 от vorfaxx

# 1 790
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
От 1 до 4 клас на "Булвест" има един учебник - на Генчо Гайтанджиев, а на "Просвета" - два - Галунка Калоферова и Пенка Минчева. Мисля, че в блога ти на Пенка Минчева имаш само за 3-ти клас. Но не съм гледала скоро, може да има и изменения.

# 1 791
  • Мнения: 720
vorfaxx, открих песничката в списъка на блога ти, но при опита ми да я изтегля с DOX не я намерих в списъка с файлове за теглене.

Песничката се намира в диска Детска градина - Нарисувай ме (от GABBY)
За да се ориентирате щеше да е най-лесно да ползвате описът който качих в първият пост : )


Благодаря за песничките  Heart Eyes

# 1 792
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
момичета,имам нужда от помощ.изтеглих цифренката,инсталирах я и сега не тръгва какво още да направя newsm78

# 1 793
  • София
  • Мнения: 2 079
момичета,имам нужда от помощ.изтеглих цифренката,инсталирах я и сега не тръгва какво още да направя

С Daemon Tools опита ли да отвориш?
(Дано не бъркам програмата. Embarassed по-запознатите да поправят, ако може, но мисля, че това беше ....
Инсталираш програмата и с нейна помощ се отварят такива програмки!)

# 1 794
  • Мнения: 1 949
момичета,имам нужда от помощ.изтеглих цифренката,инсталирах я и сега не тръгва какво още да направя

С Daemon Tools опита ли да отвориш?
(Дано не бъркам програмата. Embarassed по-запознатите да поправят, ако може, но мисля, че това беше ....
Инсталираш програмата и с нейна помощ се отварят такива програмки!)
Ако става въпрос за Bin/Cue/ISO файлове (вижте разширението им) - да. В този случай, обаче, търсете виртуален (друг от ползваните от вас) диск от компютъра си.

# 1 795
  • Мнения: 1 949
Само на мен ли изписва
Цитат
Несъществуващ файл / папка
?

ПС: Някой знае ли как се прави ъплоуда в DOX.bg от другите посетители (не от собственика на пощата) Shocked

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 10:36 от vorfaxx

# 1 796
  • Мнения: 5 591
Само на мен ли изписва
Цитат
Несъществуващ файл / папка
?

На мен ми изписва същото.

# 1 797
  • Мнения: 86
Здравейте, моля някой да ми помогне с текста на това стихотворение:
"Малка жълта крушка на дърво се люшка,
а отдолу две момченца гладни чакат я да падне........?????"

учат го в първа група на на детската градина  Praynig Praynig

# 1 798
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
момичета,имам нужда от помощ.изтеглих цифренката,инсталирах я и сега не тръгва какво още да направя

С Daemon Tools опита ли да отвориш?
(Дано не бъркам програмата. Embarassed по-запознатите да поправят, ако може, но мисля, че това беше ....
Инсталираш програмата и с нейна помощ се отварят такива програмки!)



имам такава програма/но незнам как с нея да я отворя Blush

# 1 799
  • Мнения: 1 949
Най-сетне завърших колекционирането на едно късче от детството ми  Hug

ВЕСЁЛЫЕ КАРТИНКИ - над 200 книжки за сваляне



Създадох си тема с историята на журнала, а също и линкове за свободно сваляне на колекцията която качих  Hug

Общи условия

Активация на акаунт