Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 765 089
  • 1 988
  •   2
Отговори
# 1 470
# 1 471
  • Мнения: 2 124
Огромно благодаря!  bouquet

# 1 472
  • Мнения: 1 187
Книжката за "Чук и Пук" има обикновено добър ефект. Може да се дръпне от тук:
http://www.bgshare.com/get,319042.html
Да споделя и тук. На мен също ми харесваше тази книга преди години, но не знам къде  се дяна. Говорих с едно издателство, дадох им копие и надълго и нашироко ги убеждавах колко хора я търсят. Е, обещаха да се опитат да откупят авторските права и да я издадат с нови илюстрации.

# 1 473
  • Мнения: 2 124
Дано наистина да стане. Благодаря, че си положила усилие и заради нас.

# 1 474
  • Мнения: 1 187
Дано наистина да стане. Благодаря, че си положила усилие и заради нас.

О, аз съм от егоистите.  Joy Трябва ми и  на мен, но във вид, който да хване окото на сина ми. Иначе - просто ми се отдаде случай.

# 1 475
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Момичета, златни сте в намирането на песнички и приказки! От моето детство си спомням една разкошна приказка в стихотворна форма за едни зайчета - за съжаление не помня заглавието. Помня само, че имаше три зайчета сестрички - Сивка, Живка и Бъбривка и тяхното братче... И един фрагмент "...наберете малко круши, слънцето ще ги изсуши; зимъска от тоя плод става най-добър компот"... Ако на някой му говори нещо това, надявам се да помогне Simple Smile

# 1 476
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
момичета,

пак да попитам за текста на една песничка:

"Имаме си малко конче,
конче-вихрогонче,
хопа-хоп във галоп, хопа-хоп във галоп..."

някой знае ли как продължава песничката? благодаря  Hug
Аз се сещам за още един куплет, но не съм сигурна дали няма и още. Ето го-
Никак не седи в обора, тича все на двора (2яъти)
Припев: Хопа-хоп, във галоп (3 пъти)
Много ще се радвам, ако някъде мога да чуя тази песничка.  Hug
За това не мога да помогна. Песента е доста старичка и аз поне не съм я срещала записана. Знам я от стари помагала по музика за детските градини, но ето, че и третият куплет съм забравила

Имаме си малко конче,
конче-вихрогонче. (2)
Пр. Хоп-хоп-хоп във галоп (4)

Никак не стои в обора,
тича все из двора. (2)
Пр. Хоп-хоп-хоп във галоп (4)

Хване ли го някой рита
с яките копита. (2)
Пр. Хоп-хоп-хоп във галоп (4)

Песента я има в сборника "Пеещо влакче" - от Венета или дали не беше Мариана Митева, ноти и касета със синбеци. Излезе някъде към 1995 година. Не знам дали е преиздавана, просто ни я продаваха из детските градини в Пловдивския регион и в ПУ на студентите. Все още някои детски учителки и учители по музика я имат. Аз съм я дала в училище на колежката ,защото тя влиза в ПДГ-то.

# 1 477
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!Бихте ли ми помогнали!?
Търся да изтегля игрите Буквенка,Цифренка.
Благодаря Ви!

# 1 478
# 1 479
  • Мнения: 2 028
ЗлаВещица, мерсиии   bouquet

Аурора, браво за инициативата  Hug, дано да има развитие... Разказвала съм за Чук и Пук на голямото ми момченце, много беше впечатлен и сега си мие зъбите с голяма страст  Laughing

# 1 480
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Благодаря ти,но нещо не мога да ги изтегля!

# 1 481
  • Мнения: 1 949
Благодаря ти,но нещо не мога да ги изтегля!
С десен бутон задай да се отвори в нов прозорец (open in new windows), при което ще те прати за логване (нужна ти е регистрация с други думи). Доколкото помня, няма да те върне на същият торент, но пък с търсачката ще го откриеш лесно.

Преди време в този и кой ли не форум се търсеше една песничка за сестричката. Пратиха ми на лично съобщение (в друг форум) линк към YouTube - http://www.youtube.com/watch?v=-P2wgaRBYZs и торент - http://nanoset.net/torrent/0/10/91939.

повече нямам възможност да пиша

# 1 482
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
irina_boneva, как то ти е писал vorfaxx, трябва да си регистрирана в Мастерс. Ако нямаш регистрация там, първо се регистрирай и после ги изтегли с торент-клиента си.

# 1 483
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Регистрирах се в сайта,не мога да го изтегля.Сейфирам го и до там,не започва да тегли.

# 1 484
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Пробвах - и буквенка и цифренка при мен тръгват.

Общи условия

Активация на акаунт