въпрос за отстлабването на кърмачка

  • 12 085
  • 155
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 156
Хайде и аз да се похваля с началото. Дано изкарам до края. Преди 2 дена почнах сериозно диета. Но ям според това какво има в къщи.
Ям месо, риба, омлет с много плодове и зеленчуци.
Имам да свалям 20 кг. А засега съм свалила 2 само от честото ходене до тоалетната.
Ема е почти на годинка и суче много, но според мен по-скоро си чеше венците, отколкото да пие мляко.

# 151
  • Мнения: 1 404
И Виан е много далеко от отбиването,суче постоянно на практика Mr. GreenПрави пауза само за 4 часа,през които съм на работа и на мен не ми тежи още,съжалявам единсвено,че не мога да направя едно прочистване само с плодове,както ми се искаше,но това да е проблемът Wink
Обещала съм си от септември задължително да впиша йогата в дневната си програма,защото имам много за стягане,оформяне и прочие удоволствия Simple Smile

# 152
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет от още една кърмачка в заслабване.... bowuu
И при нас кърменето е целодневно и -нощно, и това ме спира от по-строг режим-не на гладуване де, но на орязване на въглехидратите поне..

За сега съм посредата на много режими-ту нисковъглехидратен, ту последно хранене до 18ч, ту разделно, ту...някоя вафла.. Laughing
Започнах от средата на май, и до тук-минус 4кг, като много пъти ги "катерих" обратно...
Но,на фона на оставащите ми хич не си личи смалението. Надявам се до октомври да имам малко по-приличен от сегашния вид

Хайде успех с диеттуването  Sunglasses

# 153
  • Мнения: 305
Здравейте, красавици!

Пиша набързо, за да покажа, че още съм тук, ама нямам много време - чудесии цял куп ми пречат...
Както и да е...
Моето отслабване е в стадий на замръзналата точка, ама се опитвам да се измъкна от нея - купих си кростренажор - да видим, дали ще помогне  Wink

Поздрави на всички вас и успех - всеки да свали толкова, колкото му сърце сака!  Hug

Калида   bouquet - добре сме, благодаря!

# 154
  • Мнения: 376
Baby2, разбирам те много, маи и аз така се чувствам точно. Малко почнаха да се балансират позитивните и негативните не6та свързани с кърменето. И на мен ми остават 3 килограма, свалих 17 с РХ, много лесно и сигурно, бано но славно. минимум по един колграм и максимум по два на месец, за6тото спрях да спортувам, когато тренирам веднъж седмично свалям по два, когато не спортувам, само един. Лошото е че силуета както на Били не е съ6тя, и маи трябва да сваля о6те пет килограма след предишната цел   за да се харесам.

Вие какво мислите по въпроса? Възможно ли е да сваля килограми след стартната позиця от забременяването и да си кърмя? Аз мисля че няма проблеми, но ако сте чували за не6то вредно, кажете ми моля.

Калида, Пловдив беше прекрасно място, Бу съ6то беше прекрасна, морето черно обаче не беше////зарази страшни,и от там свалих 1-2 кила...отрови ни

Биг Бад Мама, несеотказваи. За6то не пробваш РХ, много е лесно, аз и досега хапвам огромни количества, и винаги в мениуто ми има не6то което много ми се яде. ... не се лишавам от НИ6ТО:.....много го препоръчвам за трудности при сваляне на килограми...

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 18:38 от Martani

# 155
  • Враца
  • Мнения: 2 226
аз тъкмо мислех да пусна тема, и случайно попаднах на тази Grinning
на мен проблемът ми е, че съм много лакома, ама ще се запиша тук за вдъхновение от вас.

за протокола, качих 19 кг през бременността, за 4 месеца без усилие свалих 16 от тях, но последния месец пак съм качила 3 кг ooooh!

а иначе имам за сваляне и от преди бременността, така че общата сметка е, че имам излишни 12-13 кг Tired

засега нямам намерение да спирам това приятно занимание- кърменето Grinning

Общи условия

Активация на акаунт