Ноември носи новини добри-за всички ни ще има 2черти 3-9.11

  • 7 866
  • 254
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 284
Цеци,утре ще сме в мислите си с твоята майчица.Ще се молим всичко да мине добре Praynig Praynig Praynig
Грация,утре ще съм вързана на морски възел.Късмет момиче,дано ни зарадваш с най-прекрасната новина Praynig Praynig PraynigАз съм добре,благодаря че попита HugОт тази вечер пак започвам да тормозя милото с овулации и разни сексуални истории Mr. GreenДва месеца и половина почивка му стигат Wink

# 46
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 667
Рози Hug
Хари Hug
Цецинко, стискаме палци на майчето утре, дано всичко е наред! Praynig
Граци, късмет и да удариш тавана с високото ЧХГ! Praynig

# 47
  • Мнения: 989
Момичета, благодаря ви от сърце за успокоителните отговори  Hug
Цеци, ще се моля за добри резултати от операцията и майчето ти да се оправи  Praynig
Грацийка, утре ще стискам де що палци ми се намират  Hug Praynig
Ком, хем се радвам да те видя отново, хем ми е мъчно, че още се срещаме тук, а не в отчетни  ooooh!
Аз доста време не съм писала, но редовно ви чета и забелязвам, че Хоуп нещо се губи, Санторини също, както и доста други мацки.
При мен нищо ново - първият цикъл на бебеправене след шестмесечното пазене след извънматочната завърши безславно, както и много други преди него.  Cry  Сега се опитвам по възможно най-бързия начин да направя изследванията за ин витро, че нали уж Община Варна вече шяла да приема документи за финансиране и първите 50 двойки щели да бъдат гласувани на ноемврийската сесия на Общинския съвет. Бая се чудих дали има смисъл да се напъвам и да се охарча с едни 300-400 лв. за изследвания, че трябва да правим абсолютно всичко наново, без цветната снимка - всичко останало ни е от февруари, когато кандидатствахме за касата и сега голям гърч ще е финансово.
Още веднъж ви благодаря и ви желая лека седмица, дами! Наздраве с едно лекичко и ароматно розе  Laughing

# 48
  • Мнения: 1 765
Мотонети, Скарлет  Hug Hug Не ми се ще да ви виждам тук, но пък се радвам да ви срещна...

При мен нищо интересно, освен, че борбата продължава, скачам от проблем на проблем, а те като че ли не свършват....и така... Tired Опитваме от скоро, след като, надявам се остранихме едно препятствие, но се оказа, че, за да не скучаем, ще трябва да преборим друго...и така, а времето си минава...

Стискам палци на всички, час по-скоро и ние да гушнем поне по 1 бебче  Praynig

Грация  Praynig

Цецинка, дано всичко мине добре и майчето ти се взъстанови бързо  Hug

# 49
  • Мнения: 1 062

Цеци, ситскам палци всичко да мине както трябва с операцията.
Чакаме новини  Heart Eyes

# 50
  • Варна
  • Мнения: 730
Сега се опитвам по възможно най-бързия начин да направя изследванията за ин витро, че нали уж Община Варна вече шяла да приема документи за финансиране и първите 50 двойки щели да бъдат гласувани на ноемврийската сесия на Общинския съвет. Бая се чудих дали има смисъл да се напъвам и да се охарча с едни 300-400 лв. за изследвания, че трябва да правим абсолютно всичко наново, без цветната снимка - всичко останало ни е от февруари, когато кандидатствахме за касата и сега голям гърч ще е финансово.
Още веднъж ви благодаря и ви желая лека седмица, дами! Наздраве с едно лекичко и ароматно розе  Laughing
Скарлет, от клиниката ще ти е епикризата нали? Питай ги дали ти трябват нови изследвания. Аз като подготвях документи за Общината, от АГ ми казаха, че нямало значение, че изследванията били по-стари. Пък и не съм чула никъде да се говори за срока на изследванията. Разбери това преди да се изръсиш нови пари. Смятам, че изследванията ти от февруари са още валидни. Моля те, провери това.
Успех!

Цеци, стискам палци на майчето ти и искрено се моля утре всичко да мине добре и да имате само добри новини!

Успех и на останалите момичета!

# 51
  • Мнения: 989
Дживотинче, да ти кажа честно и аз си го мислих това и май май утре ще взема да скоча до АГ да си поговоря с тях по този въпрос. И без това не съм говорила с Александров след извънматочната, а предполагам, че трябва да се разберем кога ще е процедурата догодина, все пак нали сме одобрени от касата. А ти подаде ли вече документите за Общината? Вярно ли е? Наистина ли приемат най-накрая? И наистина ли са същите, както за касата? Дай малко инфо плс  Heart Eyes

# 52
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Лали,я давай тук рецептата за пастърмата(може и на лични),че иначе ще пращате колети! LaughingМесарницата е на две крачки от нас,а и съм от типа тъпи и упорити,така че една пастърмичка няма да ми се оттъмне!
Грация, newsm17
Цецинка,утре ще стискам палци всичко да мине бързо и леко fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Цецитооо,горе главата,няма да се предаваме толкова лесно,нали затова сме всички заедно да си даваме сили и кураж една на друга в трудните моменти!     spoko

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Благодаря за стиснатите палци и подкрепата,момичета HugУтре ще пиша какви са новините Praynig

# 54
  • Варна
  • Мнения: 730
Дживотинче, да ти кажа честно и аз си го мислих това и май май утре ще взема да скоча до АГ да си поговоря с тях по този въпрос. И без това не съм говорила с Александров след извънматочната, а предполагам, че трябва да се разберем кога ще е процедурата догодина, все пак нали сме одобрени от касата. А ти подаде ли вече документите за Общината? Вярно ли е? Наистина ли приемат най-накрая? И наистина ли са същите, както за касата? Дай малко инфо плс  Heart Eyes
Нееееееее, за съжаление, нищо не знам повече за документите. Нито пък съм подавала. Това за изследванията беше като ходих в АГ пред два месеца и имах голямата надежда. Но сега вече ..... им теглих една м....на (на общинарите, де!)и отново разчитам на собствени сили. Прочетох в съседна тема, че уж от днес започвали да събират документи, но нещо не ми се вярва да е истина. По-добре се обади в Общината и питай на място. Дано вече да са си оправили бакиите и да започнат наистина да помагат на хората, както ОБЕЩАХА! А темата е: 5000 лв. от Общината за момичетата във Варна (нещо такова беше заглавието).
Успех!

# 55
  • Мнения: 989
Да, знам я темата, и аз там го четох. Ще питам наистина, то няма смисъл да трошим пари сега ако з пореден път се окаже лъжа. Аз вече олекнах с 57 лв., ама поне само с тях да се размина.

# 56
  • Мнения: 1 284
Добро утро Hug Hug Hug
Днес кафенцето е от мен Heart Eyes

Хубав ден на всички Hug

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Мерси много Ели   bouquet
И от мен хубав ден на всички  Hug
Грация  Praynig Praynig Praynig

# 58
  • Мнения: 2 422
Добро утро кукли  Hug
Ели благодарско за кайвето добре ми дойде. Wink
Розали   Confused мило коте много гадно ми стана. Плаче ми се, просто думи нямам Confused
Равалче стискам всичките си палци мила  Praynig Praynig Praynig, кога ще е теста?

  и тези дето хич ги няма !!! Иглика. Цветунчо , Мая ,  Жълта лимуната , Хари-Али .......
Аз почнах работа и нямам никво време Rolling Eyes Embarassed много ми липсвате нямам достъп и до компа #Cussing out цял ден съм ангажирана #Crazy

Нека днес стискаме палци и се помолим за майката на Цецито операцията да мине добре и резултата след това да е добър.

Цеци ще чакам да ми звъннеш чу ли пиле знам, че няма да ти е до мен амаааа Rolling Eyes.

# 59
  • Мнения: 1 768
Добро утро  Laughing
Елинко , много слънчево кафенце  Hug Heart Eyes благодаря мило  Laughing
Цецито , стискам палци за твоето мамче , дано днес всичко мине, като по вода  Praynig Praynig Praynig
Майче , не се преуморявай , докопвай компа поне за малко  Heart Eyes Laughing
Грацийка , дръж се мило , малко остана  Praynig Praynig Praynig

Аз мога да се похваля - тази нощ спахме без вой и ставане , но за сметка на това сме на крак от 6ч ooooh! Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт