Ноември носи новини добри-за всички ни ще има 2черти 3-9.11

  • 7 874
  • 254
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 908
Стискам палци за Гея  Praynig Praynig Praynig

А какво стана на Цеци с майката дано всичко е наред Praynig Praynig Praynig

# 241
  • Видин
  • Мнения: 4 921
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 242
  • Мнения: 4 700
Оле, ама те Щом са сложили лекарството zа дробовете zначи е сериоzно положението. Ще се моля всичко да е наред и бебка да се поседи оЩе малко в коремчето на мама.  Praynig

# 243
  • Мнения: 2 382
Сега търсих профила на Гея, за да видя  в коя седмица е  Sad.
Много е рано още....
Господи, моля се с цялото си сърце да издържи още  Praynig Praynig Praynig
Маринекс, предай й, че всички сме с нея Praynig
Цеци, миличко, успех на мама Praynig.
Миленка, какво става с инсето Hug

# 244
  • Мнения: 4 700
Шайн, утре Ще си вzемам час zа другия понеделник. Тогава ми е 10 ден от цикъла. Предполагам, че инсето Ще е към 22.11.  Wink

# 245
  • Мнения: 1 284
Миленка,късмет PraynigДано ни зарадваш Praynig

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Боже,а аз се чудя защо Гея я няма в отчетни,дано всичко се оправи ,моля те Господи пази Гея и бебка  Praynig Praynig Praynig
Маринекс,моля като се чуеш с Гея да й предадеш поздрави и да й кажеш ,че всички февруарки '2009 се молим за нея и бебка  Praynig

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 20:53 от zabche

# 247
  • Мнения: 1 768
Мили момичета , казала съм и , че всички се молите и питате за нея  Hug Разбира се , аз много се притеснявам за малката бебка , нали ми е късметчето - пратих лекове и те го заченаха има няма веднага след като ги започнаха  Wink Щом науча нещо повече , ще пиша веднага.За сега е това , обаждах и се преди час два  Praynig

# 248
  • Мнения: 1 062
Praynig Дано всичко с Гея и малката се развие по зъвможно най-добрият начин  Hug Praynig

# 249
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Благодаря ти,Маринексче,че си пратеник на Гея...Много се надявам положението да се стабилизира!Бебчо и мама да са добре Praynig
Миле,значи и за теб ще стискаме палчета Hug
Мотонети Praynig
Хайде някой да ни е на хаирлия за утрешната седмична тема!Аз няма да съм..Някой с късмет  и лека ръка Wink
Прегръщам ви много,кукли...(изчезвам,че пак ми стана нещо мъчно...)

# 250
  • Мнения: 4 589
Добра вечер,

стискам палци с Гея и бебка всичко да е наред.

Май всички имаме нужда от стиснати палци.

И аз днес много се притесних, защото Алекс е имала малко аритмия през нощта. Не е нещо страшно, но всяка такава новина ме стресира. Малката борбена душичка, дано е все така силна и да продължава да се бори.
 Praynig Praynig Praynig

# 251
  • Мнения: 965
Здравейте момичета,стискам палци всичко да е наред с Гея и беба  Praynig Praynig Praynig
Миле и за теб стискам палци миличка
Маринексче и от мен специални поздрави да предадеш на Гея  Hug
Мотонети не се сдухвай мила всичко ще е наред не се  настройвай така,стискам палци за добър резултат  Peace
Николинка-Пиколинка дай те гушна и теб  Hug Hug Hug
Сравчи не съм те забравила и теб,другия месец може да си идваме до Бургас може да си спретнем една срещичка  Hug
Ние с мъжо май наистина трябва този месец да се пазим и нищо да не правим  и този месец няма да е моят месец  Sad,дано поне изтребим гадните бактерии  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.Утре е последния ден на инжекции  newsm44
Прегръщам ви всички  Hug Hug Hug

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Здравейте,милички Hug
И аз се моля за Гея,когато разбрах,че е в болницата ми се сви сърцето,дано всичко е наред с нея и малката бебка Praynig Praynig Praynig
Моето майче е все на същото положение.Вчера беше по-добре,но днес пак е вдигнала кръвното.Ще видим утре какво ще я правят Praynig
Ники,дано Алекс става силна час по-скоро Praynig
Мотонети,никакво отчаяние,миличка Hug
Миленце,слънчице,знаеш аз какво си мисля и ти пожелавам,а знам,че и ти искаш същото Mr. Green
Адашче,ще ги изтрепете и още как Wink
Гушки на всички Hug

# 253
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Усещах го,че нещо не е наред с Гея,тя всекидневно пишеше и изведнъж затишие.Дано всичко е наред вече,моля се от все сърце за нея и бебка Praynig Praynig Praynig!
Цецинка,съжалявам,но дано утре най накрая успеят да го нормализират и всичко мине по мед и масло.
Миле,мнооого голям късмет и ще стискаме палци да ни зарадваш!  Flowers Four Leaf Clover
Нинката 80, fingerscrossed Дано за Коледа твоето чудо се случи,повярвай и ще се сбъдне!Успех!
Мотонети,не се предавай на отчаянието! Naughty
Аз днес успях да се видя с бъдещия ми гинеколог,назначи ми промивки и крем заради едни зацапвания и сега чакаме резултатите от генетичните и имуннологичните.Не видя никаква киста Shocked,макар друга гинеколожка с месеци настояваше че има.При пет лекаря да идеш сигурно пет различни мнения ще ти дадат ooooh!.
Много се моля новата седмичка на всички да ни донесе късмет! Hug

# 254
  • Мнения: 4 700
Момичета благодаря ви. Много си ви обичам.  Heart Eyes


Моля се zа Гея, не ми иzлиzа от главата таzи вечер. Дано всичко си дойде на мястото.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт