Двете чертички - кога се появиха.Споделете кога стана при вас.

  • 2 392
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 739
мили мами, не се отчайвайте, ако не става бързо.
В моя случай стана за 5 месеца, но с мъжа ми не бързахме изобщо, даже почнахме на шега, и се постреснахме малко като теста показа 2те черти!
Тъй като понякога ми закъснява ходех да ми бият хормонални инжекции за предизвикване, защото според майка ми било много вредно и опасност - кисти. Винаги преди да отида за тях (няколко пъти ми се беше налагало последните 8г.) си правех тест, за всеки случай, че комбинация бебе + тези хормони = страшно! И какво да видя -  EFP Ползвах тест Surecheck, няколко пъти, за по-сигурно.
А майка ми цели 3г. се опитвала да зачене, и накрая резултатът съм аз (имам и по-малка сестра). Май до около 3-4г има надежда, преди да отхвърлите всички възможности за бебенце по естествен път.
Леко бременеене и раждане на заченалите мами и успех и щастие на всички, които сега се опитват! Стискам палци!

# 46
  • Русе
  • Мнения: 659
Pri men se poiaviha 5 dni sled zakyasnenieto, viarno che ednata beshe bleda i mi se struvashe che mi se privijda, no sled kato si napravih oshte edin test go povardi okonchatelno Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт