"Dancing stars" - 2

  • 39 458
  • 567
  •   1
Отговори
# 90
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Аня, тази вечер се наака с държанието си на финала! Даже  Рачо не можа да я издържи и такъв поглед и метна. Съжалявам, че се върнаха макар, че ми е кеф да гледам Рачо, но не в нейната компания.

# 91
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Последно кои се върнаха?

# 92
  • Мнения: 669
Аня и Рангел са при Азис. Той си няма гадже,  също каза, че раните са били грим за следващия танц-битката с брейкърите!

# 93
  • Мнения: 1 095
Последно кои се върнаха?

Аня и Алисия

# 94
  • Мнения: 167
Аня и Рангел са при Азис. Той си няма гадже,  също каза, че раните са били грим за следващия танц-битката с брейкърите!
Да аз гледах края... Направи ми впечатление, че не се лигави толкова много... ама аз гледах много малко така че може и да не съм видяла.

# 95
  • Мнения: 707
Радвам се , 4е не го гледах тази ве4ер  Grinning

# 96
  • Мнения: 2 241
Ех, жалко, че вместо Аня не се върна Ники Кънчев, може да е дърво, но заедно с партньорката си (тя е много лъчезарна) имат някакво много положително излъчване. 

# 97
# 98
  • София
  • Мнения: 1 735
Партньорката на Кънчев танцуваше страхотно,а той вярно си беше дървеничък.

# 99
  • Мнения: 1 951
Доволна съм на 50%. Вместо Алисия исках Ники Кънчев.
Само аз ли не се дразня от Аня Пенчева? newsm78  Laughing

# 100
  • София
  • Мнения: 746
Аз пък исках Ники да се върне Crossing Arms,какво като е дърво,Мамалев да не е по-добър танцьор?Много ме е яд,не понасям ни Алисия,ни Аня.

# 101
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Доволна съм на 50%. Вместо Алисия исках Ники Кънчев.
Само аз ли не се дразня от Аня Пенчева? newsm78  Laughing
И аз не се дразня! Даже като беше при Азис, жената  много умно се изказваше!!Може пък в ДС жената да си играе роля-все пак е актриса!!И Алисия не ме дразни! Peace

# 102
  • Мнения: 167
И аз си помислих същото, защото видях, че няма и следа от лигавните й и натисканията й към Рангел. Може и роля да играе, но лично на мен тази роля не ми харесва и ми разваля мнението за нея....

# 103
  • Мнения: 3 268
Божкееее,Аня се върна.Не мога да я гледам повече,нервите ми не издържат!Ще превключвам канала,когато играе тя.Алисия се върна-голям кеф!!!! Grinning

# 104
  • Мнения: 1 949
Радвам се за Алисия, Аня не я харесвам ама хич. Но снощи танцува добре, гледах я и в краката (техниката), ако намира време в такт да си ги събира, а не да играе леко разкрачена, мисля, че ще бъде доста добре. Може би Аня е единствената, която не пристъпваше, докато за Алисия не мога да кажа същото  Rolling Eyes  Така че каквото и да си говорим, добре танцува жената, колкото и да ми е антипатична като излъчване ...

Общи условия

Активация на акаунт