Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 270 022
  • 1 823
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 2 673
Към черния списък с удоволствие включвам пакетираните продукти на фирма КЛИО - ориз, боб, леща\прозрачен пакет със зелен кант\. Боба така и не се свари 2\3 от него..сиреч беше смесен - лански Mr. Greenи по-по-.най-лански Mr. GreenОриза е с надробени зрънца и безвкусен.

# 1 111
  • Мнения: 4 392
Ако искате да проверите дали киселото мляко е истинско:
1.Вземете една малка лъжичка и гребнете с нея от млякото.
2.Поръсете със сода бикарбонат.
  а)ако млякото шупне и прелее, яжте спокойно.
  б)няма реакция - веднага в кофата Simple Smile

П.П.за софиянци- мляко Елена, Пършевица и Родопея  са едни от малкото, които стават.
Според този тест "Добруджанско" то е пълен боклук. Засипах го със сода- не мърда. Sick

# 1 112
  • Мнения: 2 922
Имаш предвид, че тази вечер в черния списък е боба newsm78 или има грешка в темите  Mr. Green

Off

 hahaha много смешно ми стана

# 1 113
  • Мнения: 252
Солети "Хрус-хрус"-съдържат Е321, който по данни на Групата за борба с хиперактивността при децата (NACSG), е силно противопоказен за бебета и малки деца.

# 1 114
  • Мнения: 728
Солети "Хрус-хрус"-съдържат Е321, който по данни на Групата за борба с хиперактивността при децата (NACSG), е силно противопоказен за бебета и малки деца.

Моят ги яде откакто има зъби в устата си  ooooh!. И аз се чудя защо не се спира на едно място  Crazy

# 1 115
  • Мнения: 4 053
........ И аз се чудя защо не се спира на едно място  Crazy

от това ще е,да знаеш hahaha
иначе солетките са много вкусни

# 1 116
  • Мнения: 3 810
А замислили ли сте се, дали всичкото съдържание е указано на етикета?
В случая другите солети, в чието съдържание не го пише, дали наистина го нямат?
Аз не съм съвсем убедена.
Понякога срещам много странни съдържания, с които няма как да се получи продукта- нито на цвят, нито на мирис, да не говорим на вкус.

Мечтая за момента, когато всяка съставка на всеки продукт ще бъде изписана на съдържанието. Тези поне са коректни Thinking

# 1 117
  • Мнения: 639
Солети "Хрус-хрус"-съдържат Е321, който по данни на Групата за борба с хиперактивността при децата (NACSG), е силно противопоказен за бебета и малки деца.
Каква е тази група? newsm78 Май трябва да се включа в нея. Grinningмоите и двамата са суперактивни,ама май не се дължи на солетите или да взема да им ги спра,а?

# 1 118
  • Мнения: 4 770
Майонеза Олинеза лека - ужасно кисела!!!  Sick

# 1 119
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
И естествено всички Нови Бразилии и прочие български кафета - ужас. Пакетират кафе, което в Европа се използва единствено за медицински цели - извлек на кофеин, а ние тук го пиеме.

 "Нова Бразилия" е толкова Блазилско, колкото ние сме Аборигени (второто понякога по-вярно  Laughing)
 Прави се от Индонизийска Робуста, която съдържа 3 - 4 пъти повече кофеин, но не е ароматно и нарочно го препичат, за да скрият гадния му вкус и да избие навън масло - за визуален ефект.
   Използва се само за промишлени цели.

   По "Белия Свят", дори и в страните от т.н. Трети свят пият само кафе Арабика, верно два - три пъти по-скъпо но с по-малко кофеин и много по-ароматно.
 За да сте сигурни в избора си, купувайте си "Арабика"  на зърна - от чувалчета в специализираните магазини.
 

# 1 120
  • Мнения: 4 770
 #Crazy #Crazy #Crazy  Sick   #2gunfire
  Ужааааас!  Добре, че не пия кафе   Mr. Green   ама милото...  Sad

# 1 121
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
#Crazy #Crazy #Crazy  Sick   #2gunfire
  Ужааааас!  Добре, че не пия кафе   Mr. Green   ама милото...  Sad

 - Ами зарадвай го, и му купи му на Милото, нали ти е мило...

# 1 122
  • Мнения: 4 770
#Crazy #Crazy #Crazy  Sick   #2gunfire
  Ужааааас!  Добре, че не пия кафе   Mr. Green   ама милото...  Sad

 - Ами зарадвай го, и му купи му на Милото, нали ти е мило...
   #Crazy #Crazy #Crazy
 Е как?    Crossing Arms Нали за това ми е мило, ти побърка ли се!   hahaha
 Как да му дам тоя бълвоч?   #Cussing out 
 Joy

# 1 123
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Цитат
- Ами зарадвай го, и му купи му на Милото, нали ти е мило...
  #Crazy #Crazy #Crazy
 Е как?    Crossing Arms Нали за това ми е мило, ти побърка ли се!   hahaha
 Как да му дам тоя бълвоч?   #Cussing out


 - Ама аз за кафе Арабика ти казах, пък ти избърза да ме нападнеш?

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 20:20 от Aleksander

# 1 124
  • Мнения: 3 810
Добре де! Това пък в чувалите  newsm78 не знам дали може много да му се има вяра. Все едно купувам от улицата... Аз вземам пакетирано на Якобс.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт