Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 269 556
  • 1 823
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Мнения: 55
Тук обсъждате продукти ,но аз ще споделя горчивият си опит с магазин "СВА" във Варна.Много често цената на стелажа  се разминава с това което излиза на марката, с дребни стотинки , и като им го покажеш,те отговарят , че били се разместили стоките и от тоя сорт.На щанда с колбасите пресните салами  и най-вече пушените филета винаги са сбръчкани, лепнещи и слузести,дори и за неграмотен видно ,че не са наред. Мога да продължа да изброявам, но едва след като има някой с подобно на моето мнение ,за да не ме упрекнете в пристрастие. newsm78

# 1 816
  • София
  • Мнения: 3 524
При алергична реакция ,пийте Ксизал.Действа бързо и е безвреден за децата
хм от 5 публикации и 5те са за ксизал, ти май си на процент- я да сметнем, 5 публикации, 5 процента или какво? Twisted Evil

# 1 817
  • под тепетата
  • Мнения: 9 295
 Оф,обаче понеже попитахте - опитайте шипковия мармалад на Плодекс - Карлово.Засега той почти наподобява едновремешния, поне според моя вкус.

# 1 818
  • Мнения: 25 610
На Крами е по-хубав - по-гъст и по-шипков, почти като едновремешния. На Плодекс не ми хареса.
Е, все пак е и въпрос на вкус, де.  Peace Пък и в последно време може да има неприятна изненада и там, не съм купувала скоро.  Thinking

# 1 819
  • Мнения: 77
При алергична реакция ,пийте Ксизал.Действа бързо и е безвреден за децата
хм от 5 публикации и 5те са за ксизал, ти май си на процент- я да сметнем, 5 публикации, 5 процента или какво? Twisted Evil
rotfImao rotfImao rotfImao
 smile3501

# 1 820
  • Мнения: 5 228
До миналата година най-приличният шипков мармалад (според мен) беше на фирма Крами. За тази година не знам, не съм купувала.  newsm78

Хубав е, аз основно от него купувам.

# 1 821
ле лееееееееееееееееее само като чета тук Sick Sick Sick

# 1 822
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ле лееееееееееееееееее само като чета тук Sick Sick Sick

ми не чети.............пиши   Joy  bouquet

# 1 823

Общи условия

Активация на акаунт