Русенската есен свърши, зимен вятър клони кърши

  • 18 441
  • 246
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 247
Здравейте, момичета! Имам голяма молба - моля кажете ми телефонни номера на доктор Хубчев ,на които мога да си взема час или на някой друг добър гинеколог.  Благодаря предварително!

# 121
  • Мнения: 1 043
Като сме на тази вълна - ясли и градини и аз да попитам!
Коя градина е по-добра "Слънце" - срещу у-ще "Възраждане" или "Чучулига" срещу РУ? И двете са ми еднакво удобни, ама като всяка мама искам най-доброто Simple Smile
И кога мога да си взема молба за попълване?
Аз съм за Чучулига  Peace
П.С. Майката на Мартин съм от първа група, редовно ме кара да му показвам Гого във форума  Laughing

# 122
  • Мнения: 4 406
Flexi , Aziz има на  Далисимото

# 123
  • Мнения: 207
Flexi , Aziz има на  Далисимото

къде е това  newsm78

# 124
  • Мнения: 164
НА Александровска  до аптека Николови

# 125
  • В море от любов
  • Мнения: 519
С/у новия магазин ''Усмивка'' на ''Александровска''. Hug

# 126
  • Мнения: 5 577
Здравейте, момичета! Имам голяма молба - моля кажете ми телефонни номера на доктор Хубчев ,на които мога да си взема час или на някой друг добър гинеколог.  Благодаря предварително!

Здравей, специално на д-р Хубчев нямам координати. Аз посещавам д-р Узунова, и съм много доволна, мога да дам неини телефони.  Peace Зависи за какво става дума, но тя е специалист.

# 127
  • В море от любов
  • Мнения: 519
A пък аз мога да ти дам на Д-р Рудницки Peace, също е много добър. Аз раждах при него, просто нямам забележки. И като човек и като специалист Hug
Ще му бъда благодарна до края на дните си, т.к. ми спаси живота, и на беба също Peace

# 128
  • Мнения: 3 376
За гинеколог- препоръчвам с две ръце Юлиан Георгиев Peace

Момичета кажете къде пробиват носове в Русе? Mr. Green

# 129
  • Мнения: 4 406
В салона на Бина- срещу пазара

# 130
  • Мнения: 199
да използвам, че сте зачекнали темата...и да попитам занете ли доктор, който да пробива уши?

# 131
  • Мнения: 123
да използвам, че сте зачекнали темата...и да попитам занете ли доктор, който да пробива уши?
Ако не държите да се пробива от доктор , мъжа ми има студио за татуировки и пиърсинг , пробива и носове и уши , заповядайте   bouquet , ако ви интересува пишете на лични Hug

# 132
  • Мнения: 164
В салона на Бина- срещу пазара
да използвам, че сте зачекнали темата...и да попитам занете ли доктор, който да пробива уши?
Ако не държите да се пробива от доктор , мъжа ми има студио за татуировки и пиърсинг , пробива и носове и уши , заповядайте   bouquet , ако ви интересува пишете на лични Hug
Бина изобщо не е специалист в областа не рискувай

# 133
  • Мнения: 164
По добре в студиото за татуси

# 134
  • Мнения: 343
Здравейте, струва ми се, че нещо темата много се закучи. Crossing Arms
Ходихте ли на ледената пързалка? Малкия събота и неделя не слезе оттам, беше естествено с придружител, но голяма лудница е. Следващият път трябва да я направят по-голяма.
Защо са махнали детският кът в Рига?

Общи условия

Активация на акаунт