Русенската есен свърши, зимен вятър клони кърши

  • 18 444
  • 246
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 343
Има случаи когато не можем да се натуткаме и ходим в 9.00 колкото по студено става толкова повече ни се спи сутрин и ставаме с ревове.

Ей, блазе ви. Нашата градина я заключват в 8.30ч, да не си посмял да закъснееш, че лошо ти се пише.  smile3508 smile3514 newsm45 И аз искам моя Криси да го пускам малко по-късно, но не ги приемат.

# 151
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ок, ще се оглеждам Laughing
И ние сме така от горе до долу розови Grinning

# 152
  • Мнения: 758
....
П.С. Майката на Мартин съм от първа група, редовно ме кара да му показвам Гого във форума  Laughing

Ооо, привет! Сложете и ваша снимка, аз пък да ви показвам на Гого, макар че той е по-малък и от компютъра иска само торотор-ите да гледа (т.е. моторите)

А по отношение на свикването, наистина си зависи от детето. Георги беше готов и на третия ден да спи, но след първата седмица остана по цял ден. Той е в 8-ма ясла и там това ми харесва, че детето в началото го държат до обяд, а не за 2 часа както съм чувала е в 16-та ясла. Просто имам късмет, че му хареса от началото и не ми е ревал че отива там и го отчуиха от бибата и др.

# 153
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ами ние сме най ХУБАВИТЕ LaughingМоят мъж е с по дълга коса а малката е с розово яке и розова шапка
Хаха, аз пък днес ви видях smile3503
Една малка сладурка с тъмна къдрава косичка и с червено костюмче Grinning
Познах ли?

# 154
  • Мнения: 164
Ами ние сме най ХУБАВИТЕ LaughingМоят мъж е с по дълга коса а малката е с розово яке и розова шапка
Хаха, аз пък днес ви видях smile3503
Една малка сладурка с тъмна къдрава косичка и с червено костюмче Grinning
Познах ли?
Ами да със вишневи джинси и червена блузка

# 155
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Голяма сладурана Heart Eyes

# 156
  • Мнения: 164
ivaaa благодаря ти дано скоро и ние се видим да пием по кафенце ама кога Sad

# 157
  • Мнения: 5 391
MagieA, в коя група е твоят човек?
Моят е в 4та, под карантина са заради варицела и той от днес е пъпчив Confused

# 158
  • Мнения: 14 133
MagieA, в коя група е твоят човек?
Моят е в 4та, под карантина са заради варицела и той от днес е пъпчив Confused
Дано юнакът лесно да изкара шарката.  Praynig Heart Eyes

# 159
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Фил, от кога е карантината? Колко деца има до сега с варицела? Само в 4-та група ли е?

Ъх, че много въпроси зададох  Crazy

# 160
  • Мнения: 758
MagieA, в коя група е твоят човек?
Моят е в 4та, под карантина са заради варицела и той от днес е пъпчив Confused

Ами ние сме в 1-ва група. А от кога сте карантина и пише ли някъде или аз не съм видяля То последната седмица само татко му го взема а днес го и занесе....
Той да си я изкара няма проблем, ама баща му не е карал никакви шарки и не знам какво ще правя ако и двамата ми се тръшнат:) Довечера ще му дам една глътка червено вино, чувала съм че избива от него

# 161
  • Мнения: 14 133
Той да си я изкара няма проблем, ама баща му не е карал никакви шарки и не знам какво ще правя ако и двамата ми се тръшнат:) Довечера ще му дам една глътка червено вино, чувала съм че избива от него
Да, и  възрастните ги карат доста по-тежко от децата.  ooooh!
Дано татито ви да не се тръшне с шарка Wink

# 162
  • Мнения: 758
Той и малкият още не дава признаци, ама знаеш ли

# 163
  • Мнения: 207
Дано дечковците по-леко да изкарат болестите  Praynig
Днес беше супер времето и се поразходих с малката,че даже и поизлъгах една жена  Blush Щото малката все я обличам в синьо и редовно ме питат момченце ли е и аз автоматично отговарям"Нееее".Пък сега за разнообразие ме питаха момиченце ли е и аз пак:"Неееее,момченце"  Joy В събота съм най-после на фризьор да ме докара в годен за гледане вид  Flutter А я кажете отзиви за яслата зад Учителския - "Изток" че днес минах оттам и ми е най-близо?  newsm78

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 21:09 от jerry

# 164
  • Мнения: 164
Дано дечковците по-леко да изкарат болестите  Praynig
Днес беше супер времето и се поразходих с малката,че даже и поизлъгах една жена  Blush Щото малката все я обличам в синьо и редовно ме питат момченце ли е и аз автоматично отговарям"Нееее".Пък сега за разнообразие ме питаха момиченце ли е и аз пак:"Неееее,момченце"  Joy В събота съм най-после на фризьор да ме докара в годен за гледане вид  Flutter А я кажете отзиви за яслата зад Учителския - "Изток" че днес минах оттам и ми е най-близо?  newsm78
Къде ще ходиш на фризьор ако не е тайна

Общи условия

Активация на акаунт