към майките на МОМЧЕТА

  • 13 310
  • 153
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 636
За Лактацид отдавна знам и аз се миех с него и ако обичаш-много добре знам как се пише сапун.А на теб гинеколога ти каза ли ти как точно да го използваш?Защото на мен ми каза,че не трябва да е повече от 2 пъти седмично.През останалото време/представи си/се мия със сапун.Така,че що не седнеш и ти да почетеш малко Twisted Evil

Ами много добре знаеш, пък пишеш съпун.  Един личен съвет - първо си смени гинеколога, а след това помисли и за друг педиатър.  Whistling

Сапунът е абсолютно забранен, Лактацид може да се използва постоянно  Peace

# 151
  • Мнения: 45
Каза ми докторката да не пипаме  там  Rolling Eyes И не пипаме .. Мисля,че не случайно по света не се прави така с бебетата  Peace
И аз така мисля, но на нас ни се наложи да я забелим при детски уролог, поради други причини. Cry При други обстоятелства, никога не бих го направила! "Там не бива да се пипа, по естествен път всичко си идва на мястото" - беше мнението на уролога. Peace

# 152
  • Мнения: 494
Питай педиатъра, на мен ми каза да не я пипам  newsm78

# 153
  • Мнения: 345
ние започнахме забелването когато синът ми беше на 1месец и нямахме проблеми с това,а и сега нямаме де.аз мисля че колкото по-рано започнеш да я забелваш толкова по-добре и по-лесно става .Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт