Остава ли белег?

  • 1 960
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 715
Усещам,че много скоро темата ще плаче за ключ  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 949
Усещам,че много скоро темата ще плаче за ключ  Mr. Green

Защо? Защото се прави лоша реклама на болницата ли? Мен ако питаш конкретно трябва да се каже кой е лекарят оперирал майките на 3те клъцнати бебета. Иначе, както и по-горе писах, едва ли адвокат ще се наеме с подоен случай. Има ред причини да мисля така  Thinking

# 32
  • Мнения: 1 715
Защото сега ще се почне един дълъг спор м/у привържениците и противниците на болницата,а ако каже и кой е доктора  ooooh!

# 33
  • Мнения: 479
Аз пък мисля, че е най-добре да се обърне към адвокат!

 Peace Това на нищо не прилиача и определено не е единичен случай  #2gunfire На моя позната бяха срязали главичката зад ушето  Sad И болницата е Втора Градска, явно навсякъде се случва  Confused

# 34
  • Мнения: 3 869
Това е един от рисковете на секциото. Със сигунорност е споменато в инфирмираното съгласие, което майката подписва, така че няма как да съди лекарите. Дори да не е конкретно споменато, там пише нещо от сорта на "запозната съм с всички рискове", макар че едва ли някой й е казал че може да се случи да резнат детето. Това обаче са бели кахъри. В САЩ има дечица с одрязани пениси при секцио, за тук още не съм чувала. Много трудно може да се докаже лекаска некадърност по съдебен път, но докато някое не опита наистина да го направи, няма да има промяна...

# 35
  • Мнения: 298
Аз съм на 28 и белега който съм получила при раждането все още си го имам.Тогава обаче си мисля е нямало такива мазила или по точно не са знаели нашите и не са предполагали,че ще ми остане белег.Днешно време има толкова мазила за такива случаи от които определено има полза,дано да се оправи малкото човече.Приятелката ти обаче нека не оставя нещата така,да потърси адвокат.Че то с такива касапи не се знае докъде ще стигнем.
Направо са за  #2gunfire .

# 36
  • Мнения: 209
Лекарката казала нищо да не прави то щяло да се заличи с времето.  Thinking


що за безумие е това не мога да разбера  Shocked - какви са тези лекари какво е това чудо. аз на мястото на твоята приятелка бих потърсила правата си (моите и на детето). това е направо безобразие. то може и да не остане белег ама тази женица ще си носи спомена от ужаса за цял живот. безобразие 

# 37
  • Мнения: 1 167
И аз не искам да коментирам нито болницата нито лекарката. Още повече, че аз самата я насочих там по горещата препоръка на друга моя позната. И аз съм възмутена от случилото се, но в края на краищата връщане назад няма. Затова отново се връщам на първоначалния ми въпрос - на тези, на които се е случвало мазали ли са бебчо с нещо и остава ли белег?

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Дъщеря ми няма белег.

# 39
  • Мнения: 9 776
Аз пуснах такава тема преди няколко месеца. Ставаше въпрос точно за такова рязване по бузката. И бях потресена, защото наистина не бях чувала за друг такъв случай. Обаче после разбрах тук от форума, че има и други подобни. Мисля, че на бебенцето му остана леко зачервяване /не съм го виждала скоро/. Не  е фатално. Наистина като се замисли човек, че можеше порязването да бъде и на по-сериозно място...

# 40
  • Мнения: 1 167
Имаше такава тема и доста мами се разписаха-в смисъл случва се.Моята дъщеря пък беше с резнато дупе.Видях я чак в къщи на 7я ден,защото в болницата я къпеха акушерките и никой нищо не ми каза.Педиатърката ни изписа едно кремче и бързо се оправихме.

А спомняш ли си кое беше кремчето и от кога започна да я мажеш?

# 41
  • Мнения: 1 440
Не би трябвало да се случва подобно нещо,но е факт!
На голямата ми дъщеря и бяха срязали главичката,но съвсем малко - около 2 см.Скри се под косичката и вече не личи.
Мъжът ми беше бесен.Аз съм благодарна,че е жива и здрава!
Сега има доста мазила за заличаване на белезите,просто трябва да се консултираш с педиатъра.

# 42
  • Мнения: 4 335
Имаше подобна тема преди доста време.Тогава за прьв пьр чух за такива срязвания,но явно не са голяма рядкост,за жалост Tired

# 43
  • София
  • Мнения: 1 946
За пръв път чувам и ми е много странно, че такива неща изобщо се случват.  Shocked

# 44
  • Мнения: 1 554
Аз пък мисля, че е най-добре да се обърне към адвокат!
Определено! Какви са тези некадърници  #Crazy

и аз доскоро не бях чувала подобно нещо-да резнеш бебето при секцио #Crazyегати лекарите.Ок къде са тези хора бе,кой им е дал диплома Mr. GreenСамо съм чела тук във форума за такива"инциденти" ooooh!не познавам за щастие такива дечица!!
Дай боже да се скрие /с времето/белега на сладурчето мило PraynigПодкрепям -такива неща не трябва да останат ненаказани Peace

аз познавам Close в майчин дом Варна е родено детето....

Общи условия

Активация на акаунт