София - Дружбенски палави мами (4)

  • 11 237
  • 227
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 393
Благодаря ви, момичета!Дори и да сте ме послъгали Joy
Сватбата е на 7-ми февруари засега/казвам засега, защото още не сме записали нито ритуална зала, нито ресторант, но пък най-важното е налице/.
Светлушке, айде като се приберете другата седмица звънни да се видим.Ния е добре, засега никакви вируси и настинки витаещи наоколо не могат да ни сломят.Вече седи стабилно, даже се изправя на коленца.Косата вече й влиза в очите и мисля да я подстригвам, че фибички не търпи.

Муци, това за карантината не е само с цел да не ни виждаш нали  Crossing Arms Айде и ти да свирнеш като отмине да заформим кафепиене.

Миа, сега като пусна мухата със списанието да минеш да помогнеш на мамите с лепенето hahaha

# 136
  • София
  • Мнения: 1 456
Я, пак да ви се натреса. Много е хубаво при вас. Искам да благодаря на Муци за инфото. Вече и ние имаме къщата на дядо коледа.
Започваме строежа утре. Благодаря Муци   bouquet.

bifan-ке винаги си добре дошла!  Обаче благодарностите за изцяло за MIA, щото тя подаде инфото за работилницата. Mr. Green

Женя , разкри ме..... Joy

MIA, към 16,30-1645 ще съм на градината, така, че може направо да ни почакате.

Писанке, къде си слънчице????  bouquet Ехоооо....


Софи, ти разбра ли за маскарада дето се гласим ще ходим....

# 137
  • София
  • Мнения: 969

Софи, ти разбра ли за маскарада дето се гласим ще ходим....
Видях, че говорихте за маскарад, но не разбрах кога и къде, да не би да е този общофорумския?

# 138
  • София
  • Мнения: 1 456
На 21 Декември в Люлин
от 16 ч  и от 18,0 ч - Благотворителен Коледен Маскарад.
Ей сега и линка ще ти пусна.

# 139
  • София
  • Мнения: 2 530
Хайде да помогна, цък на подписа ми  Peace.

# 140
  • София
  • Мнения: 1 456
Хайде да помогна, цък на подписа ми  Peace.

 Hug Благодаря ти! Съвсем забравих за линкчето.. Crazy

# 141
  • София
  • Мнения: 3 123
здравейте мами,може ли и ние да се присъединим към вас. Hug
Аз съм Зорница с бебе Георги на почти 9м.В момента живеем в Белгия,но февруари се прибираме окончателно в БГ и ще ми е приятно да има с кой да си поприказвам и излизам. Grinning
Искам да ви питам и за педиатър - доволни ли сте от някой в квартала или да търсим другаде.
А сега видях,че вече сте обсъждали темата.А кога можем да се запишем на педиатър(дали по всяко време на годината) и може ли друг да го направи-например майка ми.

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 00:13 от angels_zg

# 142
  • София
  • Мнения: 23 098
Зори, добре дошла!  Hug
 welcome
Аз съм Антония с бебе Катерина на почти 6 мес - съвсем малка е разликата между нашите дечица  Peace
Аз бях тази, която попита за добър педиатър, защото не съм доволна от д-р Костадинова, при която сме в момента. Някои от момичетата ми препоръчаха други лекари, сигурно си видяла...
Къде в Дружба ще бъдете? Аз съм в Дружба 1 - 16 бл. до пазара точно, при хубаво време ходим около езерото!
Ей, че съм заплес - ЧЕСТИТ ВИ ПЪРВИ СНЯГ  Mr. Green
Да си призная, хич не съм фен на снега, да не говорим, че на нашия вход парно няма да пускат  cold
Пожелавам ви приятен и весел уикенд!


# 143
  • София
  • Мнения: 1 456
Ехоооо..добро утро и от мен!

Честит ни първи сняг!!!! Ето една снимка от преди половин час, ако някой още не е погледнал навън.
Joy
Зорница, добре дошла!    bouquet Ние сме малко по-големи от вас, но това не е пречка за сладки приказки и разходки.

Първоначален избор на лекар може по всяко време на годината. Смяна на личен лекар може юни и декември.
Предполагам, че при вас е първоначален избор т.е до този момент не сте имали педиатър в България. Формуляра за избора се взима от личния лекар при записването и пак той издава здравната книжка на детето.Избора и подписа на формуляра се прави от един от настойниците на детето. Така, че бабата няма да може да я свърши тази работа.
Така беше преди около 3 години и не знам за последващи промени.
Ти си вземи картони, имунизации и т.н от сегашния ви лекар, че май имунизационните календари ни се различават по време.

Желая ви на всички прекрасен съботен ден и до пак!
Mr. Green



# 144
  • София
  • Мнения: 203
Честит първи сняг и от нас  Grinning Nature Snowman Grinning

И хубав ден на всички Heart Eyes

# 145
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен. Казвам се Петя и съм нова във форума. Очакваме нашето бебенце в началото на юли и съм newsm44.

# 146
  • София
  • Мнения: 1 163
ха ха , Муци, разконспирирах те къде живееш.
 Ние вече бяхме на вън и правихме топки и снежен човек.

# 147
  • София
  • Мнения: 23 098
Петя, добре дошла!
И лека и безпроблемна бременност  Peace И ти ли си от Дружба? Дай малко инфо  Wink

# 148
  • Мнения: 13
Благодаря. Живеем в Дружба 1, точно до езерото. Живеем в този квартал от миналата година декември. Харесва ми, че младите мами има къде да се разхаждат-поне около езерото няма как да се застрои. Аз съм на 26г., а мойта половинка на 25  Wink

# 149
  • Мнения: 13
Tonkabonka, ако е удобно може ли да споделиш защо не си доволна от д-р Костадинова? Аз я познавам и въпреки, че ни е малко рано  сме се насочили към нея за педиатър. Ако не е тук мястото ще потърся ако има такава темичка. Малко ще ме извините, че дакато се ориентирам в обстановката... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт