София - Дружбенски палави мами (4)

  • 11 237
  • 227
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 189
Тонкабонка- да ти е живо и здраво слънчицето и мн да те радва  Hug Поне ви се е паднало по-слъчево време за празника   bouquet

# 166
  • София
  • Мнения: 23 098
Много благодаря, аз досега се мъчих да плясна две картинки със самата почерпка, но нещо не ми се получава...  #Cussing out
Ще ме извините, много със стисната  Mr. Green Mr. Green

# 167
  • Мнения: 451
Добро утро!

При нас нищо ново , цяла седмица малката си беше в къщи
 че пак със хрема:ooooh: и нямах никакво време за нета ooooh!

Добре дошли на всички нови попълнения  Hug

 tonkabonka  Честита ти именничка !

# 168
  • Мнения: 822
Добро утро,мами! tonkabonka да ти е жива и здрава именичката.Хубав ден ви пожелавам на всички. smile3525

# 169
# 170
  • София
  • Мнения: 23 098
Момичета, благодаря за поздравите!
Аз какво премеждие имах току що. Излизах да донапазарувам, накрая реших, че ще ходя за сладки от една будка. И с две огромни торби с покупки се изкачвам по едно баирче към въпросната будка и си мисля "голям майтап ще бъде, ако се изпързалям и изтърся" и хоп - краката в различни посоки, торбите се клатят, аз се мятам по баира като луда, но евала овладях положението. Само дето "здравата" торбичка на Фантастико, която се плаща естествено, се скъса много качествено и бутилките с безалкохолното се завъргаляха надолу по баира - викам си нЕма да ги гоня, майната им  #Cussing out Добре че имаше отзивчиви граждани, та ми догониха бутилките и ми ги връчиха  Mr. Green После си мислех да отида обратно във Фантастико и да си излея натрупаната отрицателна енергия и да ги насмета яко, ама толкова бях замръзнала, че не ми се разправяше! Как се довлякох до нас, идея си нямам...
Хайде, приятен ви ден - мен ме чака много работа от различно естество, дано да смогна...

# 171
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте Simple Smile
Честит първи сняг.
Тонка, честита ти именичка. Да ти е жива и здрава и много да те радва.   bouquet
Добре дошли на новите мамчета  Hug
Ние вчера излизахме навън в снега с шейната. Голям кеф й е. Не иска да слезе. Ама не може само в шейната да се вози, трябва движение да има малко Simple Smile. Та следобяда бяхме без шейната, правихме стъпки в снега и Валето гледаше как едни батковци се пързаляха по един склон.
За маскарада на 21-и за съжаление няма да мога да дойда, тъй като вече съм се разбрала за същия ден с други майчета да водим децата на коледно празненство в един клуб. Но за бъдещи мероприятия задължително ще се включа.

# 172
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте и от мен за днес! Heart Eyes

Тонка, жива и здрава да ти е
сладичката бамбина Катерина!
Много да те радва и слушка!





Само не разбрах, успя ли да се метнеш по дупе или не.... Crazy
Иначе на нас торбите на Фантастико ни се късат още в магазина
без каквито и да било напъни.

Софи, и ние ходихме вчера на вън.
На езерото, на параклиса се въргаляхме!

Писанке, бързо да се оправяте!
Не се обадихме вчера да ви заберем, щото нали уж
сме под карантина в групата и гледам да не контактуваме
много с дечица. Като сте по-добре ще се видим, нали?

Светлушка, като налепиш вашата работилница, ела и до нас, че то
това доста работа.... #Crazy hahaha

Муки, ти що намигаш само във втория пост! newsm78 Joy

MIA, пийнах си днес от чайчето....малко поизстинало, ама карай...

Хайде да ви оставям сега, че ще се прибирам!

Приятна вечер и до нови срещи!  bouquet


# 173
  • Мнения: 822
Намигам щот съм много бърза с пръстите Mr. Green и кво натиснах по клавиатурата и гледам #Crazyпуснала съм втори пост

# 174
  • София
  • Мнения: 1 163
Честит Имен Ден на малкото Кате и от мен  bouquet

# 175
  • Мнения: 13
Добро утро момичета. Нямам никакво време да ви чета минавам на бързо да ви пожелая лек и слънчев ден.tonkabonk да ти е жива и здрава именничката на патерица и многооооооо да я слушате  Hug Аз се впускам в задачките и днес да ми стискате палци, пак ще се разправям с мойта "мила" шефка за осигуровките които не иска да ми плаща за по високи болнични  #2gunfire

Хубав ден на всички  smile3525

# 176
  • София
  • Мнения: 203
Добро утро и от мен.

Тонкабонка, Честит празник на детенце на патерица   bouquet Heart Eyes Да ти е жива и здрава, засмяна палавница на мама Grinning

Пепче, стискам палци!

И на всички хубав ден!

# 177
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро!




Намигам щот съм много бърза с пръстите Mr. Green и кво натиснах по клавиатурата и гледам #Crazyпуснала съм втори пост


Муки,
аз реших, че послание има в поста.... Joy

Пепче, успех със шефката!
Ако не поддава викай да помагаме. fight Я, ква дружина сме... newsm65

Весел ден мили маминки! А, защо си нямаме и татковци в темичката... newsm78
 


# 178
  • Мнения: 189
Добро утро маминки  kaffeetrmker_2

Муци,мерси за кафенцето,а с тия кроасани -ако ги хапна ще стана 100кг и после мъжът ми трябва да търси кранист,за да ме премества от едно място на друго  Joy
А за работилничаката,няма проблеми,имам опит ,нали съм даскалица все пак  Embarassed

Тонкабонка- как беше купона снощи?
Не знам в София как е времето,но при мамини е мъгла и няма да излизаме днес  #Cussing out
Лек ден  Hug

# 179
  • Мнения: 822
Добро утро и от мен.Муци кви са тези кроасани,направо лигите ми потекоха,недей повече пуска такива снимки.Сега трябва да пращам мъжо да ми купи,нали съм си пощалива Mr. GreenАз сега хапвам повече,отколкото като бях бременна.  261uu

Общи условия

Активация на акаунт