София - Дружбенски палави мами (4)

  • 11 239
  • 227
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 822
Мами,здравейте!Сега се прибирам цял ден обикалям детските магазини да търся подарък за бебка.Взех и люлка и тя много се кефи.pepche аз цялата си бременност изкарах в болнични,беше много тежка,но всичко минава,когато видиш мишока.Иначе като козметика използвах на Чико,но според мен всичко си е до типа кожа.Иначе за малката използвам Бюбхен.

# 196
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте, душанки.

Пепче, на мен пък ми ставаше лошо първите 3 месеца, а после вече бях пушка, гимнастика не съм правила, повече движение, разходки. Peace

Ето малко предложения за темата и изчезвам да готвя. И да не се смеете, че ги сглобих набързо  Laughing

В Дружба гирляндите вече блестят, а дядо Коледа се стяга за път.

В Дружба мамите не спят, а по Коледни пазари всичките хвърчат.

В Дружба малчуганите са най-добрички, дядо Коледа, да донесеш подаръци за всички.

Хихихи, ама съм поет та знае ли се  Crazy

Айде, весело Hug

# 197
  • София
  • Мнения: 23 098
Миа, последното много ми хареса  Peace
Мен хич ме няма по тази част, като тийнейджърка много ме биваше за какви ли не стихоплетства, но явно съм затъпяла  Mr. Green

# 198
  • Мнения: 451
Добро утро !

Кафенцето е днес от мен Simple Smile



За бремеността и аз да се изкажа  Joy Много леко изкарах 9те месеца без гадене ,
повръщане и болки ,мазах се с какво ли не и накрая пак си имам стрии за спомен но само по краката  #Crazy

muki01 Страхотен подарък , на моята девойка и взехме люлка като беше на 10 месеца и все още си я ползваме  Peace

Муцка навита съм за неделя стига да сме здравички а и с транспорта трябва да се организираме  Peace


Миа страхотни предложения аз съм за 3тия вариант  Mr. Green
Лек ден на всички   bouquet Heart Eyes

# 199
  • Мнения: 189
Добро утро и от мен  Hug
Мама Писанка- благодаря за кафенцето  Heart Eyes
За моята бременност- беше лека като цяло,но накрая ми се виеше свят понякога,оказа се, че е от нисък хемоглобин,та пих Малтофер Фол  #Crazy За козметика- аз ползвах на Чико,а за Лъчи-Бюбхен. Нямам никакви стрии.

Сетих се за още едно заглавие : Дружбенските мами, с много настроение, очакват Коледното намаление Simple Smile

# 200
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте!

Писанке, чудно кафенце си сготвила! Mr. Green
За неделята мислим към 11,30 да сме там.
За сега сме аз, MIA и двете дечица.
Мисля, че може да се съберем ако дойдете и вие.
Примерна схема: Ти и трите деца отзад, аз и МИА отпред и
готово! Ако си съгласна казвай! Пепче, твоят мъж какво рече?!

Ето и предложенията за заглавия на следващата ни тема до момента:

1.Дружбенските мами, с много настроение, очакват Коледното намаление
2.Дружбенските ни деца ще играят веч в снега
3.Дружбенската група-сняг я позатрупа 


4.В Дружба гирляндите вече блестят, а дядо Коледа се стяга за път.
5.В Дружба мамите не спят, а по Коледни пазари всичките хвърчат.
6.В Дружба малчуганите са най-добрички, дядо Коледа, да донесеш подаръци за всички.


Предлагам гласуването да започне, сега! Погледни анкетката по-горе!
Всеки има право на един глас без право на промяна след гласуването
Mr. Green




Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 11:44 от Муци

# 201
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте, мами.

Мама Писанке, мерси за кафенцето. Heart Eyes

Муце, на теб браво за анкетата   bouquet  Гласувах и аз - за това с малчуганите, демек мойто си Crazy

Чао на всички засега и лека!  Heart Eyes

# 202
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен.
МIA и на мен последното предложение най ми хареса
Mama Pisana мерси за кафенцето направо така ми се допи ама лекарката каза да избягвам и аз съвсем го спрях Confused
Муци моят милият веднага се съгласи.Той понеже сега е в една еуфория и така е един мил и внимателен Heart Eyes и много ме глези, а аз от своя страна се възползвам защото знае ли човек да не взиме да му щукне нещо друго  Whistling Grinning  
Благодаря на всички за съдействието по мойте въпроси и хубав ден с много слънце и усмивки

# 203
  • Мнения: 822
Здравейте и от мен!И аз гласувах за последното предложение.Желая ви прекрасен ден на всички   bouquetДо после пак   Wink

# 204
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте Simple Smile
и аз да кажа за мойта бременност - много леко я изкарах, с изключение на 2-3 сутрешни много болезнени схващания на прасеца. То даже си имаше име това, ама го забравих. Работих си до 45-дни преди болничния. Правех си редовни разходки. За стриите се мазах с един крем от невен и мас и бадемово масло и нямам ни една стрия. Но то си зависи и от гена, защото имам приятелки с какви ли не от скъпи по-скъпи козметики се мазаха и пак им се получиха стрии. Така че моя съвет е да не си даваме парите излишно за такива неща.
Не разбрах неделя къде ще ходите  Embarassed

# 205
  • София
  • Мнения: 1 456
Софи, на Базара на нациите в Експото
на Цариградско.
Започва в 11,30 и е до 17,00 ч.

# 206
  • София
  • Мнения: 23 098
Ехааа, почти пълно единодушие за заглавие на новата темичка  newsm68
Днес бях единствената откачалка, която си разхождаше бебето в парка до нас... Измръзнах отвсякъде, но изкарахме навън цял час! Малката спеше през цялото време, та си рекох, че щом спи - значи не й е студено  Mr. Green
Вчера отпразнувахме пускането на парното (голям повод за купон, тъй като бяха казали, че няма да ни огрее парно тази зима)!
Момичета, имате ли идея какъв подарък мога да направя на малката за Коледните празници - тя тогава ще е на 6,5 мес... Иска ми се някаква играчка да е, защото има по-голям гардероб с дрехи от моя!

# 207
  • София
  • Мнения: 1 163
божеее МIA, а аз си мислех че си написала стихотворение, а то било варианти за заглавието на темата ooooh! , иначе и аз съм за последното макар че е много дълго
tonkabonka сещам се за една играчка, но не знам дали не е малка за това. Плюшена играчка животинче на два крака , като я пуснеш ходи, клати се и пее много весела песничка.

# 208
  • Мнения: 189
Добро утро мацки  Hug

Лъчи вече ходи !!! newsm44

Сега трябва да видя как ще организирам прощапулника  newsm78
Тонкабонка- нз за малката,но Лъчи на тази възраст мн се впечатляваше от разни светлинки,копченца и т.н. Има мн сладки телефончета,които като ги натискаш светят и пеят песнички,а и така ще се научи на "действие-резултат".

# 209
  • София
  • Мнения: 969
Софи, на Базара на нациите в Експото
на Цариградско.
Започва в 11,30 и е до 17,00 ч.

Какво ще има на този базар, знаете ли? В неделя ще ходите така ли? Ами хайде и аз да се включа тогава. Кога и къде ще се чакаме.
На Лъчи на svetlu6ka честити ходещи краченца. Да ти е жив и здрав  Hug

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 11:29 от sofy

Общи условия

Активация на акаунт