Горди мами ЯНУАРКИ избират най-красивите колички и кошарки!

  • 12 651
  • 299
  •   1
Отговори
# 60
Доника, това ми хареса    newsm44    ще взема да го преведа довечера на съпруга ми да се посмеем.
А иначе за секса - ами доскоро го правихме, но започна да ме боли по време на акта и засега сме го изоставили.     luvbed     Караме на сух режим с целувки. Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 270
Доникааа  hahaha Joy hahaha много ми хареса този договор Party
соня-82  ние си правим още,е вярно е,че е по-рядко(1-2 пъти седмично),нои моя вече го е страх,че бебето било вече голямо и всичко усещало,та да не го притесняваме Joy baby_neutral

# 62
Имам една питанка, тя е по-скоро към мамите които живеят или са живели в чужбина.Със съругът ми искаме да си вземем малка къща в България, за да идваме за ваканциите.Интересува ме как за тези периоди да осигурим личен лекар на децата(дъщеря ми е родена в Германия, синът ми също ще се роди тук) или може просто да посещаваме избран такъв и да си плащаме като на частно.Имаме и друга пречка - цялото семейство имаме немско гражданство и не  сме плащали здравни осигуровки в България.

# 63
Леле, леле тази мама Таня била на 21 и през какви ужасии е минала горката!Мила, ако все още ни четеш но не искаш да пускаш постове влез и ми пиши на лични, ако искаш може да ми оставиш ел. поща или друг някакъв начин за връзка.Имам една приятелка, която премина през същите операции с момиченцето си  преди няколко месеца.И тя е доста млада, на 24 е.Ще се радва да сподели опита си с теб или просто да си пишете, така и ти и съпръгът ти няма да се  чувствате толкова отхвърлени.освен това в болницата където работя има една група психолози, които се занимават с млади семейства и проблемите им от всякакво естество - мисля че на всички  ще е интересно да споделите историята си.Това става с писмо или по ел. поща( ще ти пратя адресите ако ми пишеш).Можеш да пишеш на английски или на немски ако го владеете.
Момичета незнам за вас, но аз нищо нередно не видях в разказите на мама Таня освен че е много млада, но това нищо не означава.Аз съм съвсем нова тук и може би мнението ми няма да се зачете много, много, но не мисля че е трябвало така да я нападате.Все пак и вие си имате право на мнение, но наистина бих искала Мама Таня да ми пише, защото знам че в България това през което е преминала изглежда доста нереално но аз съм детски хирург и знам че тя не говори небивалици.Освен това вярвам в съдбата и мисля че тя е причината сега да открия тези форуми и да прочета историята на това момиче.Мила , моля те пиши!не се отчайвай!

# 64
  • София
  • Мнения: 276
Здравейте Момичета  Hug

Добре дошли на новите мами- Elica34 , Галя Наумова

Доника...страхотен Договор, много ме развесели!

Елица 34....до колкото знам, за да си имате Личен лекар в БГ трябва да имате внесени здравни осигуровки за изминалите 10 години...Това може да се направи и наведнъж ( да ги внесете). Но при положение, че си идвате за малко тук, няма смисъл , а и като се има в предвид нивото на Общественното здавеопазване  ooooh! ....по- добре да си намерите добър частен лекар Peace
      От друга страна, нали сме в EU , знам, че при спешни случаи можете да ползвате безплатно медицинска помощ, но не съм наясно при какви точно условия ( застраховки, здр. фонд и т.н.)

Да се похавля- днес бях на преглед- бебчо е вече 2 200-2300, а аз с + още 3 кг  #Crazy Нооо- най- важното е ,че се е обърнал вече " в стартова позиция" Mr. Green   Това за бебо....а аз все още съм си с кашлицата и АГ ми позволи да пия Оспамокс-а, ако до Понеделник нямам подобрение  Confused   Доника- ще пробвам твоят"лек" мед+сода, дано помогне.

В момента има доста болни от същият вирус, затова момичета - пазете се!

# 65
  • Мнения: 1 102
Много ви благодаря за пожеланията.  Hug Между другото ние имаме сключен граждански брак, но в Турция и за да го легализираме тук имаше доста формалности и ние се отказахме, сега се водя самотна майка.  Wink
Киша, аз гласувам за Александър, но и другите са много хубави.
Невенчето, тези срещи къде се провеждат и колко часа траят, ако е удобно времето и аз ще дойда. може ли да ми изпратиш тел.на лични?
Кали, срещата ако искаш да е през седмицата, всички сме свободни?Браво на малката кукла.
Данинчето, честито 8-о квадратче.   bouquet  и от теб искам тел. на лични.
Мим, радвам се че си добре, дръж се.  Praynig
Елица, като дойдеш в Б-я може а удостоверш с паспорта си че ни била в Б-я и така не си длъжна да плащаш осигуровки, а за лекар на частно може да ходиш при всеки един.
Добре дошли на всички мами, леко бременеене на всички.
Бръм, браво на пухчето.  Hug
Лорини, мерси за хубавата тема.   bouquet

# 66
  • Мнения: 36
Искам да ви попитам лежите ли по гръб? Защото аз се схващам жестоко само на страни и си позволявам за малко да се поизтегна. И бебето започва да шава, явно му стеснявам периметъра.  Grinning Открих перфектната(според мен) сгъваема коварка с всички възможни екстри..... уви има я само в розово.  Sad

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 14:55 от alex222

# 67
Мерси за инфото Бръм!да най-вероятно ще послушаме съвета ти да си намерим добър частен лекар.А има ли кой да ни препъръча такъв, има ли мами от района на Смолян, защото там сме си харесали да си вземем виличка.Е не сега още разбира се по-нататък. WinkА всъщност какво ще стане с този форум като станем настоящи мами Януарки.Ще продължи ли да съществува но вече като място за споделяне относно родените бебоци.

# 68
  • Мнения: 375
моят термин е 25 януари ,може да прибавите 2 сини щъркелчета.Благодаря! Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 869
Здравейте сладуранки  Hug
Добре дошли на новите мами  Hug
А на софиянки приятна среща ще чакаме снимки  Wink
Момичета вчера бях на една лекция и питах акушерката за тези масажи които дискутираме тя ми каза да правя, но външно 3 пъти питах не каза за вътрешно  newsm78 някой ако има нова информация да сподели  Simple Smile
Мен започват да ме викат през 2 седмици на преглед и вие ли сте така от 7 месец?
Рокси  Hug Вайлет79 а ти къде се загуби  Hug
За името ние още от началото се бяхме спряли на Огнян на дядо му от моя страна  Party Wink и не съм мислила за други имена с тази буква, то и няма голям избор  Thinking
На последния преглед бебчо беше си нормално с главата надолу, но май му отеснява и го усещам по различно вече и само си мисля да не се завъртял на обратно  Crazy
За ремонта няма да разказвам, трагедия сме  #Cussing out ако някой знае сайт с кухни пратете ми, може и на лични
Мюрвет, Лорини честити Ви годишнини  Simple Smile
Лек ден  Hug

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 15:23 от bebka2304

# 70
  • Мнения: 7
Галя Наумова добре дошла и от мен.Ех колко хубаво, че отбора ни се увеличава всеки ден.И мен ме изненада с това, че си разбрала чак в шестия месец, че ще си имаш бебче.Разкажи по-подробно, ако не е тайна де.
Алекс222 и аз полежавам за мъничко по гръб понякога, но не повече от няколко минутки.Проблемът ми е същия като твоя - схващам се, когато лежа настрани и лягам по гръб докато ми се отпусне мускулът.Ами мисля си като ни гледат на ехографа нали пак сме легнали по гръб, ако беше толкова фатално нямаше да ни го позволяват лекарите в кабинета.
Момичета, ми то и аз май вече съм в осмо квадратче.Ех, не остана, но последните месеци и седмици сякаш минават най-бавно.

# 71
  • Мнения: 63
Eй, много бързо ги изписвате тези страници.
Добре дошли на новите мами Елица34, inlove и галя наумова !
Мама Таня, не се сърди, пиши!  Hug Аз те приемам!
Честит празник на Мюрвет и Лорини! Да са ви здрави мъжете и много да се обичате!
Биляна, поздравления за името Георги! Моето момче нали и то така се казва. А пък ние мислим, ако случайно излезе момче да е Андрей като вашия батко!  Laughing
Десисладка, на мен Василена по ми харесва!
Киша, аз съм за Борис.
Соня, сексът още го практикуваме  Laughing , но по- рядко. Аз , като в началото, много почнах пак да се изморявам и вечер, като легна, съм готова за сън.
Бръм, много голямо бебе, бе  #Crazy
Елица и аз си мислех ,като родим какво ще стане с форума. Ами най- вероятно ще се прехвърлим в друга тема на Родени през 2009 и там ще си пишем.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Доника-договора е страхотен!!! hahahaСега го чете и мъжо,та и той умря от смях Joy Joy Joy
Алекс222-вече не лежа по гръб/макар че преди спях най-вече по гръб/защото ми става зле-получавам сърцебиене и ме задушава.
Пловдивски мами-ами верно вече всички сме свободни........тогава когато кажете да се видим.И понеже се питахме за лекциите на сп."9 месеца"-в понеделник 10.11 ще има такава лекция в ресторант "К2" ул.Цариброд №6 от 10 часа.Темата беше за храненето на бременната и кърмачката/Невенчето я е написала точно/.Записватe се за присъствие на тел.02/946-13-69.Лекцията продължава от 10 до 12 часа и ако искате след това може да седнем да се видим някъде.Казвайте?????

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 15:36 от kali-m-g

# 73
  • Мнения: 8
Добре дошли на новите мами.
Мюрвет, честит празник. На Лорини още снощи и го честитих, но пак честито мила.
Десисладка, моят син се казва Васил, но ако беше момиче щеше да е Василена-на моят свекър. Та и аз подкрепям Пепи-Василена ми харесва повече.
Момичета, много ми се иска да дойда на срещата, но Васил спи докъм 4. А сме чааааааааааак в Гео Милев, но ако видя, че има време ще хвана едно такси и ще доидем. Лошото е, че нашият татко днес заминава за Испания, иначе той щеше да ни докара. Надявам се, че ако успеем да дойдем ще се намери едно местенце. Малкият ще е при децата. Много ми се иска да ви видя на живо и да си поговорим, а не само да чаткам по клавишите.
Поздрави  Hug

# 74
  • Мнения: 31
За лекциите на 10.11 аз няма да мога.Но на 24.11. мисля да отида.

Общи условия

Активация на акаунт