чай от дюли вместо вода?

  • 7 129
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 242
Това пък за първи път го чувам  newsm78 ама и на мен ми се струва рано за такъв вид чай,сок или каквото и да е. Peace

# 31
  • Мнения: 518
Чувала съм дори, че в някои страни вече въобще не се препоръчва вода за бебета, а са само на кърма.
Само на кърма, ама за тези, които нямат какво? Когато кърмех и моето бебе не искаше нито капка вода, но после с АМ си търси и водичка.
Ако бебто не иска вода, не го насилвай - предлагай му, но ако не иска, значи няма нужда. Когато започнеш да захранваш, тогава само ще търси вода.

# 32
  • Мнения: 177
Не бих давала нито чай от дюли, нито сокове на 4-месечно бебе.

Peace

# 33
  • Мнения: 3 034
нищо освен АМ не съм давала на тази възраст. всякакви експерименти с чайове са неуместни. сокчета - също. вода - ако много държиш. ако не пие, нищо няма да загуби, ще пие повече мляко, а то е по-полезно за бебето. в някои страни и бебетата на АМ не са окуражавани да пият вода до 6-тия месец. аз живея в такава страна.

# 34
  • София
  • Мнения: 53
Не бих дала чай от дюли. Моето бебче също не пие вода, и през лятото не искаше. Щом не иска, явно няма нужда, защо да се насилва?

# 35
  • Мнения: 4 784
Не само чай от дюля, ами и всякакви други такива не бих дала на четиримесечното си бебе. Ако съм на твое място, бих преустановила даването  Peace

Общи условия

Активация на акаунт