Зима иде, пролетта ще мине - ЮНСКИ майчета сме Тема №4

  • 12 657
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 216
И аз така знам, че като ти се гади много, значи бебо е здравичко и бременоста е нормална, и честно, това е единственото дето ме крепи.
Хей може ли и на мен парола и link за албумчето?
Да ви разсмея малко:

Дали хората реализират че бременното ни сияние е просто отплисък от тоалетната? ooooh!

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 23:23 от Lil_Vixen

# 226
  • Мнения: 482
Леле не мога да смогна да ви изчета  Blush

За зимните и летните бебета, аз по-скоро винаги смятам кога горе-долу бебето ще проходи - но там нещата са супер индивидуални. Аз съм януарско, бързо проходило бебе, та съм закачила и от лятото  Sunglasses Дани (гергьовско агънце) пък не бързаше - направи първи крачки на 10 месеца и после затишие, та до годинка ... сега сме в затишие и с проговарянето  Thinking
Живот и здраве бебе 2 яко ще доносва дрехите на сестра си  Sunglasses - една от екстрите децата да са подени един и същ сезон
Някой го бяха хокали че трудно ще се оправят с парите при бебета с толкщова малка разлика ... аз след харчовете за първото, стигнах до заключението защо хората искат и второ дете - за да не отидят зян всичките накупени неща и ползвани по месец - два  Laughing Та точно финансовата страна в случая ми е най-малкия проблем, щото малкото ми, дълго чакано "гъзарче" си има от всичко по много - само проходилката си потроши, та този път  няма да има изваждане за легълца, шезлонги, столчета, колички

# 227
  • Мнения: 1 291
Брейй кога се появила нова тема-кога станала 12 страници.Не мога да си намеря място,само трамбовам бачкам, за почивка не остава време

# 228
  • Мнения: 20
 Rolling Eyes благодаря ви за подкрепата! Ще трябва да чакам до понеделник. Но сега се чувствам по спокойна, с вашата подкрепа ще остискам до тогава.
Аз реших че едва ли не , е абсурдно да не хваща пулс на такава сед., а то не е явно баш така.. Praynig
все пак са само два дни, ще изчакам

# 229
  • Мнения: 9 814
Добро утро, момичета!
cvetemama   всичко ще бъде наред ще видиш Peace

# 230
  • Мнения: 1 475
Добро утро и от мен!



Добре дошла на Иса!!  bouquet

Тази сутрин ходих да си пускам задължителните изследваният по ЗК, какво бе разочарованието ми ,като разбрах, че Хепатит и Васерман, много малко лаборатории в София ги правят по ЗК! Пуснах си другите , обаче ще потърся къде в София могат да минат по ЗК, не че са скъпи 40лв, ама защо да ги давам, е ако не намеря ще си ги платя и тях в понеделник! Важното е да опитам, да мина по тънката тарифа- само 2лв!! Mr. Green

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 09:47 от somebody

# 231
  • Мнения: 689
Здравейте и от мен!
cvetemama, стискам палци всичко да е наред  Praynig  Praynig
somebody, благодаря за закуската и кафето  Simple Smile

Аз нещо започнах да се притеснявам - от два-три дена гърдите не ме болят. Потърсих инфо в нета и един доктор пише, че е много относително и не е задължително това да е признак за нещо лошо. Ама знае ли човек. А съм на лекар чак другата седмица.

# 232
  • Мнения: 3 294
nadin и аз съм се шашнала , защото имах зверски болезнени и твърди гърди допреди два дена , болката продължаваше и под мишниците , даже не можех да си сложа ролка против изпотяване от болка , а сега отшумяха , само зърната са ми чувствителни . Дано всичко да е наред  Praynig Praynig
somebody благодарско за закуската  Mr. Green

Момичета , аз съм на преглед другия вторник и ще правим БХС , но в друг подфорум попаднах на тема в която пише че синдрома на Даун може да бъде установен и с 3Д ехограф между 11 г.с. до 13 г.с. , а аз си мислех че е кръвно изследване  newsm78 newsm78 Вие по запознати ли сте ????

# 233
  • Мнения: 1 475
Mindi, да може, това е ранната фетална морфология, аз се записах за такава, в 13г.с на 18 декември съм и след това със снимката от нея, отивам за ранния БХС, и от тук вече се разбира какъв е риска от Синдом на Даун! За собствено успокоение, мисля да направя и трите препоръчителни ФМ! Peace

# 234
  • Мнения: 25
Добро утро и от мен мили мамчета!

cvetemama, всичко ще бъде наред. всички сме с теб и ще се моля да са напразно твоите най-страшни притеснения!  Praynig Hug

somebody, страхотнааа закусчицаааа!ммм. аз днес не съм закусвала и се надявам да издържа с 1 кг. мандарини, които съм купила от пазара и да се поогранича с храната сутрин! ще видим!

nadin_06, не се притеснявай и ти. нека лошите мисли да изчезнат....всички ще е наред! Ще се моля за всички юнски мами да са добре!

# 235
  • Мнения: 3 294
somebody ясно , така е като не слушах по време на прегледа сега ще питам Wink
Момичета вие притесявате ли се преди преглед , аз съм страшно притеснена , сърцето и ще изкочи и треперя като лист  Embarassed Rolling Eyes

# 236
  • Мнения: 0
Благодаря за подкрепата момичета.Всичко мина добре в болниците но си дойдох с бяло течение.Дали да ходя пак на лекар заради това?Опасно ли е за бебо?Не знам вече за кое да се притеснявам и за кое не.Пишете ако знаете нещо.Приятен ден на всички.

# 237
  • Мнения: 689
Mindi, на мен също винаги ми е малко притеснено преди преглед, за това дали всичко ще е наред. С предната бременност пак бях така.

tan4e22, аз предния път имах през цялата бременност бяло течение и доки ми беше казал, че е нормално. Но е по-добре да се посъветваш с твоя лекар, до колкото знам в някои случаи се налага лечение. Доки ще прецени.

# 238
  • Мнения: 317
nadin_06  да те успокоя , че и спредната ми бременност и сега гърдите никога не съм ги чувсвала по по - различен начин от нормалното , така че това , че не те болят не мисля , че е признак за някакъв проблем . Иначе бяло течение и аз имам от време на време .А що се отнася за прегледа - притеснено ми е какво става с развитието на бебето , че този път  проблемите са малко повечко , иначе самият физически преглед не ме притеснява изобщо .

# 239
  • Варна
  • Мнения: 31
Здравейте и от мен, момичета  Simple Smile
cvetemama , всичко ще бъде наред  fingerscrossed , не се притеснявай предварително, че не е полезно.
Няколко дни преди преглед и на мен винаги ми е притеснено дали всичко с дребчо е наред, приятелят ми ми говори всевъзможни глупости, за да ме разсее и да не мисля много много. Това, което пишете за гаденето и повръщането, че било признак, че бебчо се развива много добре, малко ме притеснява, защото досега не съм повръщала, а ми се гади само от някои миризми, но пък се успокоявам, защото на последния преглед всичко беше наред с мъничето Simple Smile
nadin_06 мен отначало много ме боляха гърдите. После за повече от седмица си бяха съвсем добре, а от вчера пак си ме наболяват лекичко. Не се притеснявай.
somebody много хубава закуска. Сутрин си закусвам много обилно и си взех мъничко и от нея, че вкъщи не ми стигна  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт