Зима иде, пролетта ще мине - ЮНСКИ майчета сме Тема №4

  • 12 644
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 94
 Здрастии smile3558
cvetemama, Praynig, всичко ще е наред, ще видиш!
За бялото течение моя лекар каза, че е нормално да се увеличи през бременността 2-3 пъти, но е хубаво да се изследва, защото ако има някакво възпаление или инфекция, това е опасно за плода. Въпреки това моя лекар до последно си правеше оглушки и "забравяше" за микробиологията... Смята, че кръв и урина е достатъчно. Разбира се аз настоях за това изследване, та ми го пусна от немай къде. Ще рече човек, че ми прави някаква лична услуга...За цито пък направо отказа, ама не ми се разправяше с него, защото преди два месеца си правих и всичко беше ок. Не знам вашите лекари как са, но май една голяма част гледат да скатават от тези /платени от ЗК/ изследвания. Както и да е де, не се ядосвам за такива дребнавости, но все пак е дразнещо леко.

# 241
  • Мнения: 15
Нямах много време да ви наглеждам, но само да се похваля на бързо..
Бебчо вече рита с крачета, маха с ръчички и се върти здраво!
Върви вече с цяла седмица и 2 дни напред.. цели 4см. е!  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Толкова съм щастливааа..  Crazy

# 242
  • Мнения: 753
Ох, писах много, а натиснах нещо и го изтрих Sad
Та сега на кратко.
Секрет гинекологът ми каза след 13 седмица /имам съмнения за гъбички/ и евнтуално лечение.
От днес съм на Биопарокс - локален спрей анибиотик за гърло - какво да се прави - личният каза - ще караш каквото кара дечко Simple Smile, а той до вчера на антибиотик с червено гърло и кашлица. Та с бабешки средства не се оправих. Но гинекологът ми каза, че няма страшно.
И предната бремнност го ползвах веднъж, но беше по-късно през бремнността.
Гледам да не се шашкам много.
Дай боже всичко да е наред!

# 243
  • Мнения: 48
Здравейте и от мен!  smile3503

nadin_06, мисля че е нормално болката в гърдите да намалява. При мен също от няколко дни започнаха по-слабо да ме болят. 
tan4e22, относно бялото течение, за свое успокоение, мисля че трябва да отидеш на лекар и да ти направят необходимите изследвания. При бременността е нормално да имаш течение. Аз винаги почти съм се борила с течение, но още в началото на бременността ми се засили и почнах да се притеснявам. Направих си необходимите изследвания и се оказа,че не е само нормалното течение и се налага лечение. Трябваше да мина на антибиотик, но лекарката каза, че не е много добре на този етап и ми предписа вагинални свещички (за 12 дни), които можело при бременност. Вчера пак ми взе секрет и се надявам, да не се налага антибиотик. Изследванията ще станат след седмица  Sad Дано всичко да е наред  Praynig
miroslinka, знам как се чувстваш сега  newsm44 newsm68, аз вчера също го видях малкото дребосъче и бях най-щасливия човек на света smile3521

Качих снимчицата от ехографа в албумчето ни newsm44

За сега чао от мен и много положителни емоции   bouquet

# 244
  • Мнения: 15
baby12   колко голямо беше вашето съкровище?!
Мен тези 4см. ме изумиха.. множко ми се виждат..  Crazy

# 245
  • Мнения: 48
miroslinka, на мен термина ми е 15.06., а по размери (3,13 см.) излезе 11.06., но доколкото знам това е нормално да се променя  Grinning

Ако искаш влез в албумчето и виж снимчицата, която е много ясна и се вижда дори нослето  newsm44

# 246
  • Мнения: 0
miroslinka много се радвам за хубавите новини. Браво на бебо че така се е развилнял. И аз днес ще ходя на док и искрено се надявам всичко да е ок. Мислех да ходя в понеделник но не успях та днес вече е сигурно.
Ох мами да ви кажа това гадене при мен от снощи се превърна в страхотно повръщане. Беше ми се поразкарало за ден два и тъкмо си мислех че му се вижда края но уви smile3518
За гърдите - при мен понякога са по напрегнати и болезнени, по някога не. Не ги чувствам постоянно толкова болезнени. В началото много ме боляха а сега са напращели и чувствителни, но не така постоянно както в началото.
Моля се с всички всичко да е наред и да имаме повече хубави новини.

# 247
  • Мнения: 25
miroslinka, суупеерр! много вълнуващо преживяване си имала...чак и на мен ми се видяха 4 см. бая, но то от сега нататък все по-големи ще са нашите човеченца  Laughing

# 248
  • Мнения: 25
miroslinka,
Ако искаш влез в албумчето и виж снимчицата, която е много ясна и се вижда дори нослето  newsm44


аааа baby12 наистина се вижда бебчо толкова ясноооо! страхотноооо!

# 249
  • Мнения: 15
Супер се вижда наистина Simple Smile
И моите снимчици са ясни този път,
ама и док се постара.. за семейния албум!   Flutter
Качих и аз снимка в албумчето

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 11:28 от miroslinka

# 250
  • Мнения: 48

А на живо беше направо невероятно изживяване  Two Hearts

Пожелавам на всички Ви в най-скоро време да се похвалите с такива изживявания и да понапълните албумчето  smile3509

# 251
  • Мнения: 1 475
baby12,  много хубава снимка- малкото човече, колко хубаво се вижда Heart Eyes, искам и аз, ама съм чак на 5 ти декември!

# 252
  • Варна
  • Мнения: 31
miroslinka, много е хубаво, че бебчо се е раздвижил да си го видите как мърда ръчички и крачета  Grinning Изживяването е страхотно наистина. А 4 см не са множко. Нашето мъниче беше 4.5 см на прегледа в понеделник и лекарката каза, че си отговаря на седмиците. Аз се бях постреснала щото в един сайт четох, че в 11 седмица били 8см, ама после се поразрових и прочетох допълнителни неща и се успокоих. Та както казва sharky81 от сега нататък ще растат мъничетата все повече и повече  Grinning Да са ни живи и здрави  Grinning
biskai да кажеш как е минал прегледа после Simple Smile

# 253
  • Мнения: 15
Така е, по-добре да си върви напред, отколкото да е мъник..
Просто не очаквах да е толкова много и бях шокирана.
Сложих му снимката в албума.. и там си личи че е бая едро слънчицето!

# 254
  • Мнения: 165
baby12 miroslinka страхотни мъници, през корема ли ги гледаха?А за размерите и на мен в 8г.с. ми казаха, че бебо върви със седмица напред Simple Smile Сега чакам с нетърпение сряда да го видя  newsm32

Общи условия

Активация на акаунт