Ако знаете,че мъжът ви не ви обича....

  • 6 639
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 478
Влюбена сте значи ужасно много и истински в мъж и въпреки,че знаете че той не ви обича,се жените за него,защото сте успяла да го "вържете" чрез забременяване.


Няма как да ми се случи.

# 46
  • Мнения: 4 668

И аз имам пример пред очите си - девойчето седя чинно в ъгъла 10-ина години и чакаше любимия да се прибере след поредната веселба и изневяра, преживявайки голямата си любов - всички го знаеха.
Накрая склони и се ожени за нея - тъжна картинка, но тя така си постла. Май не са много общите им познати, които я уважават.
Искрено се чудя на какво се надяват такива жени. Не съм убедена че могат да накарат съпрузите си да ги заобичат -


Точно два такива примера имам пред очите си  Confused В единият идентично 10 год. чакане от страна на девойката , като само задника не му целуваше на въпросният мъж / който между другото е близък мой приятел / . Е , хубаво , взеха се ... роди им се дете .
Ама аз поне веднъж в седмицата се виждам с него да пием по едно / или повече / и слушам за това как се чувства странно и гузно за това , че не обича жена си , но има дълг към нея ... Също така знам как завършват нощните му скитания - поне веднъж седмично с друга жена в някой хотел  Confused

Втори пример - моя приятелка така се лепна за един мъж  Crazy Онзи направи чудеса от храброст , за да я откаже - говори и , че няма тръпка към нея , че иска да чака голямата си любов , но тя като едно теле го гледаше в очите и ревеше за него и се правеше на маймуна да му угажда .
И те се взеха  Confused Правят опити да са семейство - тя го обгрижва като малко бебе  той понеже е на 35 г. реши да се опита да си седне на задника ... Дано да успеят ... Жал ми е за тях ...

По темата - ако знам , че мъжът ми не ме обича ще му отвора вратата широко . Свят голям , мъже много , все ще се оправя . А и по - добре да съм сама , отколкото с някой , който ме презира  Sick

# 47
  • Мнения: 18
мацки не ме разбирайте погрешно, естествено, че на каквото си си постлал на това ще си легнеш...и да винаги има две страни на едно събитие, но когато става дума за "умишлено" забременяване (до уточня - дупчене на предпазните мерки /моляви се само не се подигравайте, защото историята далеч не е смешна/) за да си постигнеш целта тогава за мен този човек или в случая тази жена (която ми беше най-добрата приятелка от детинство и с която всичко съм си споделяла, но спря да съществува за мен, когато ми сподели това) няма достойнство и е пълна егойстка...И за мен това че изпитвала любов не я оправдава да се подиграва с друг човек; да не говорим че за мен пък изобщо това не е любов, а пълен егоизъм и злоба, но както са казали хората на чужд гръб 100 тояги са малко...
П.П. За историята на авторката не знам, защото не съм пряк свидетел...споделям мнение базирано на мой опит само.

# 48
  • Мнения: 2 448
И сто презерватива да продупча, все пак мъжа трябва да прави секс с мен, нали? Или нещо ми убягва, кой на кого се подиграва в случая?  newsm78

# 49
  • Мнения: 18
не става въпрос за кой правил секс и кой не, а кой казва истината и кой не...но ако за теб истината няма значение тогава не ми обръщай внимание, бръщолева си просто...и няма да споря с теб, както казах въпрос на лично мнение

# 50
  • Мнения: 18
Влюбена сте значи ужасно много и истински в мъж и въпреки,че знаете че той не ви обича,се жените за него,защото сте успяла да го "вържете" чрез забременяване.Той е отговорен и добър съпруг,но вие години наред знаете,че не ви обича,дори знаете че страда за друга,която го е изоставила преди да се запознае с вас.
Ситуацията е истинска и се развива пред очите ми.Чудя се как се живее с човек,който не те обича....Интересно ми е да разбера какво мислите?
Тук мога да спомена една мисъл на О.Уайлд :"По-лошо от брак без любов е само брак,в който обича само единия"

Това ми звучи като "Ако баба ми беше мъжка, мен нямаше да ме има"..
Ако Ако Ако...
Аз първо в такъв парцал не бих се превърнала. Пода с мен не бих позволила да се трие  Sunglasses.
Но виж има и такива , които са без грам достойнство , те биха могли да ти споделят нещо мило и драго  Laughing

# 51
  • Мнения: 1 559
защото сте успяла да го "вържете" чрез забременяване.

Ами това е направила и бившата на мъжът ми,но те такива нагласени работи са до време ooooh!.ЖИвели са година и не6то заедно,и на него просто му е писнало..и са се разделили.
Незнам как може да има такива жени,които по този начин целят да задържат някой до себе си newsm78.Ужасно ми е долно и грозно...а и после на кой се пише,...ами на детенце Tired.То е потерпевшо в една такава ситуация.

# 52
  • София
  • Мнения: 397
 Искаш да кажеш, че преди да се роди му е пукало за детето, а след година и половина вече не? Или се е "вързал" не само заради детето...но така е по-лесно да се мисли за бившата. Пояснение- не съм бивша, просто не вярвам на такова принудително "връзване".

# 53
  • Мнения: X
Ще стане бивш такъв..
Мисля си,колко ли жени "хващат" мъж по този начин??За мен това е обречен брак.
Ох,много сложно става после..А детето ,дали някой мисли за него?Много грозна работа..

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 23:46 от Анонимен

# 54
  • Мнения: 1 350
"По темата - ако знам , че мъжът ми не ме обича ще му отвора вратата широко . Свят голям , мъже много , все ще се оправя . А и по - добре да съм сама , отколкото с някой , който ме презира   "
 
Ами добре,че не знаем колко не ни обичат,щото иначе доста врати май ще се отворят широко Mr. Green...а може би не?!
 
 "но те такива нагласени работи са до време "- ей това също е много точно. Ама ако мъжкия само мрънка и чинно с години си наляга парцалите при необичаната жена значи..... А пък това за дълга, дето изпитвал към жена си е....абе той не я обича, от това по- лошо има ли? За какъв дълг ще ми говори?....Тоя мъж, ако беше свестен,нямаше да се опетлае така!Нали разбирате,ако поне , поне единият беше свестен,тази поредица от нежелани събития щеше да се предотврати.

# 55
  • Мнения: 1 559
Искаш да кажеш, че преди да се роди му е пукало за детето, а след година и половина вече не? Или се е "вързал" не само заради детето...но така е по-лесно да се мисли за бившата. Пояснение- не съм бивша, просто не вярвам на такова принудително "връзване".

Ами не е искал да е остави бременна..просто е решил да пробват явно newsm78.Но насила хубост не става.Ако нямаш чувства към даден човек(особено ако си и по емоционален Heart Eyes),не можеш да живeeш ей така с него....а не съм сигурна дали и тя го е обичала,или просто е имала някакви интереси. newsm78
P.S Ами нямала си сблъсък с такова нещо,и затова явно не вярваш...а колко жени мислят че по този начин могат да вържат един мъж ooooh!...или ако имат проблеми с мъжът си,си казват,абе ще направим още едно дете и то ще ни сплоти ooooh!...пълни глупости..ей туй е пак един вид връзване Crazy

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 09:28 от megan79

# 56
  • Мнения: 1 559
Нали разбирате,ако поне , поне единият беше свестен,тази поредица от нежелани събития щеше да се предотврати.


Да това със сигурност Peace.Просто нещо като не става,не става..слага се край и се почва отначало,на чисто(до коlкото е възможно разбира се Mr. Green)

# 57
  • вкъщи
  • Мнения: 704
не бих се обвързала с мъж който не ме обича  в брака чуствата трябва да са взаимни макар че някои се женят  само заради парите. и колко ще продължи един такъв брак

# 58
  • Мнения: 1 289
Влюбена сте значи ужасно много и истински в мъж и въпреки,че знаете че той не ви обича,се жените за него,защото сте успяла да го "вържете" чрез забременяване.Той е отговорен и добър съпруг,но вие години наред знаете,че не ви обича,дори знаете че страда за друга,която го е изоставила преди да се запознае с вас.
Ситуацията е истинска и се развива пред очите ми.Чудя се как се живее с човек,който не те обича....Интересно ми е да разбера какво мислите?
Тук мога да спомена една мисъл на О.Уайлд :"По-лошо от брак без любов е само брак,в който обича само единия"

Ами аз първо не бих допуснала да родя дете от човек, който не ме обича.
А пък да "вържеш" някого с дете (като знаеш, че не те обича), е престъпление само по себе си.

Как се живее - не бих искала да разбирам. Със сигурност не е щастливо, но човек сам каквото си сътвори, никой друг не може.

# 59
  • Мнения: 764
Мога да кажа,че аз разсъждавам като всички писали дотук.Бракът трябва да е по взаимна любов,разбира се.Но всъщност не осъзнавате ли,че в 90% от браковете нещата не стоят така.Поне такива са ми наблюденията.Или се женят по сметка хората,или единия по някакъв начин "вързва" другия,или стечение на обстоятелства.И всички бракове си продължават цял един живот,почти всички....
(Като пуснах темата не исках да обсъждаме конкретното семейство,а нещата по принцип как стоят)

Общи условия

Активация на акаунт