Кога започнахте да пазарувате за вашето бъдещо дете?

  • 22 551
  • 335
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Първият път - в 5 - ти месец, като разбрахме пола и не можеше да ме удържи човек. Crazy
Сега още не съм почнала (същински) но нямам търпение вече. Това си е най - хубавата част от бременността.  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 9 814
Често казано след 28 г.с., когато вече дори и бебето да се роди преждевременно има шансове да оцелее.

# 17
  • Мнения: 88
Не си спомням точно, но мисля, че започнах с покупките някъде в осмия месец.  Винаги съм се мислила за суеверна ... но не се стърпях. Такова удоволствие ми доставяше да избирам и в последстие, пера, подреждам детските дрешки. В крайна сметка всичко беше купено и готово преди да дойде Вали. След като веднъж започнах с пазара реших, че това е по-добрия подход - дадох си сметка, че след като се роди бебето, едва ли ще имам време и сили да се отдам подобаващо на това приятно занимание, но по важното е, че осъзнах, че ограничавайки се да избирам и купувам, всъщност се лишавам от много приятни емоции, свързани с очакването на бъдещото си (тогава) дете.

# 18
  • Мнения: 1 546
7-8 месец Wink

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
След като родих мъжа ми и майка ми взеха всичко необходимо.
Преди товане съм купувала нищо.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 567
След 6-я месец!

# 21
  • Мнения: 41
emi zna4i 6te po4akam o6te malko i 6te po4na da pazaruvam malko po malko, i az iskam vsi4ko da mi e naglaseno kakto si iskam az Simple Smile

# 22
  • Мнения: 173
Не съм суеверна,никак дори.Запяочнах да пазарувам за беба в 7 месец,защото тогава ми се прииска.

# 23
  • Мнения: 489
Вчера разбрахме, че нашето бебче е момченце и смятам още тези дни да му купя някои дреболийки. Количка и легълце към 7-8 месец.

# 24
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Единственото, което капарирах, беше детското креватче. Избрах и дрехите за изписване. Всичко взех едва след като се прибрахме в къщи от родилния дом.

# 25
  • Мнения: 140
Първият път няколкод дни преди секциото купихме някои неща. Сега си имам повечето, но купих някои неща още в 6-я месец.

# 26
  • Мнения: 789
Около месец преди да се роди започнах с първите неща.

# 27
  • Мнения: 6 713
Към 6-ия месец почнах. Peace

# 28
  • Мнения: 7 201
След като родих мъжа ми и майка ми взеха всичко необходимо.
Преди това не съм купувала нищо.
Peace Същия отговор + свеки.

# 29
  • Мнения: 9 973
като се роди

Общи условия

Активация на акаунт