Мънички сме ний родени и от Бог благословени

  • 18 222
  • 280
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 39 821
Алекс видя снега Simple Smile

 

Мисля, че качва на килца, заформя гривнички на крачетата.
Тази вечер след банята ги оставих да се оправят сами. Т.е. облякох го, каката прояви желание да го нахрани, мъж ми го сложил да спи. И го сварил детето. Алекс в чувалче, но мъж ми прилежно го завил и с олекотеното юрганче. Добре, че шапка не е сложил. Преобличах дребният по никое време. беше се изполтил ужасно, даже чувалчето беше мокро. А Алекс хич не е по топлото. Оставих го сега да спи по боди с къс ръкав и боси крака.

Не знам дали бях писала тук. Брат ми си беше в Бг за 2 седмици, като си тръгваше направих две чаши със снимки на хлапетата, една за мама и една за брат ми.
Мама харесала чашите, но винаги успява да ми развали настроението. Хич не може да си трае тази жена ве. Сложих снимките с весели рамки. Рамките били много шарени, нарече героите на Дисни "джуджета", набивали се на очи  и снимката на децата не се виждала.
Хич и не се усети, че ме обижда. Аз с такъв кеф ги направих.
То и аз съм цапната в устата, но успявам да се въздържам. Докато мама я няма тази цепка. Утре ще й рекна ако иска да ги ползва тези чаши и те ще започне да се извинява.

# 256
  • Мнения: 108
AnMary Много хубава зимна снимка на Алекс и кака  Heart Eyes Hug
 При нас още няма сняг



Гери, Dundurela
Питките ви са страхотни - мен хич ме няма в месенето... Crazy, но ако не ви затруднява пратете рецептите  Blush То за нас е още много рано де...

# 257
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДНес е празник  Hug
ЧЕстит имен ден на всички които празнуват днес и малки и големи! ЖИви и здрави! newsm51

И Вероника вчера много е харесала снега, баща и каза, че искала само по него да върви, защото и харесвало как хрупа под крачетата и и мнага се е смяла. Трябваше и аз да изляза с тях та да ги снимам. Нищо те го дават тези дни пак да вали, така че ще я снимам Wink
ТОни ще ти пратя рецептата на лични! Hug
МИдичка и аз я минах Вероника тези дни на 4 хранения,  newsm78, но и аз гледам, че пак спря да наддава, даже е свали няколко грамчета, ама ще изчакам още един два дена и ако продължи да смъква пак ще минем на 5 хранения.

# 258
  • Мнения: 923
Честит имен ден на всички Катета и Екатерини и на всички празнуващи. smile3525
AnMary  много са ти сладки дечицата.
И при нас има сняг и е много студено. Днес добре, че дойде моята майка за малко та аз отидох за храната на Коки, иначе с него не знам как щяхме да я вземем. Дано се по затопли, че това студено бързо омръзва.

# 259
  • Мнения: 1 685
Здравейте HugЧестито на празнуващите  bouquetНяма ли някой именник да почерпи Grinning?    AnMary,имаш две прекрасни дечица HugСега видях, че горният зъб на Жоро е излезнал на криво.За една седмица, са му избили шест зъбчета без да разбира.

# 260
  • Мнения: 108
Честито на всички празнуващи !!!   bouquet

ТОни ще ти пратя рецептата на лични! Hug
ще чакам  Wink Hug
Гери, браво на ЖОРКО щом толкова лесно ги вади  зъбчетата Hug Вики в момента май вади зъби...много е нервен ooooh!

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 18:53 от t_U2

# 261
  • Мнения: 6 604
Леле ,ГЕри-благородно ви завиждам за лекотата,с която Жорко вади зъбки Hug. При нас възпалените венци все още са факт #Cussing out. И пак ни се върна повръщането Sick. Вече незнам каво да я правя. Още повече ,че тя тръгва с позивите за повръщане само като види бибата. Имам чувството ,че нарочно го прави. Иначе педка я преслуша и каза,че е ок и ,ако успеем да я опазим до понеделник ще бием 3-тия пентаксим. Тогава ще вземем и направление за Радославова ,че ни е време за невролог. Да видим този път какво ще каже.
Мимето се научи да се изправя в кошарата newsm44 newsm44 newsm44. Мнмого съм  щастлива от този факт. Но ще видим докторката какво ще каже Thinking.
 Днес я премери педито-8 кг. Направо не мога да повярвам. Дундурела-какъв кантар имате у дома? Нашият май не е много точен.Откакто го купихме само я тегля. И все е +-500 гр Rolling Eyes. То бива неточност,но чак пък толкова newsm78?

# 262
  • София,
  • Мнения: 4 267
ТОни ще ти пратя рецептата на лични! Hug
ще чакам  Wink Hug
НЕ съм те забравила, само да остана малко по свободна! Hug
МИдичка моят кантар е електронен, марката му е Лайка Wink
Мери от 1 до 20 кг. и до 1 или 2 метра на височина. Има легенче бебето да стои седнало или легнало, а като поотрасне то се маха и има място да стъпи с крачетата. Ще го потърся из НЕта и ще ти го покажа, иначе май го има и в албума на Вероника сниман заедно с нея Wink Ето това е http://www.snimka.bg/album.php?album_id=212094&pid=9070589

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 21:00 от Dundurela

# 263
  • Мнения: 6 604
Дундурела  Hug
А каква му е цената? Нашия е за големи хора.Паке електронен,но...
П.С. Виждали ли сте това:http://lifestyle.ibox.bg/news/id_992369909

# 264
  • София,
  • Мнения: 4 267
Midi4ka* взехме го от Технополис и беше около 200 лв някъде.

# 265
  • София
  • Мнения: 39 821
Пчеличке и аз имам такъв кантар, но не става. Закръглява и винаги е много в "+" или "-".

# 266
  • Мнения: 6 604
Ан Мари-какъв имаш-като моя ли,или като този на Дундурела? Иначе нашия не става за Мимето. Сега с дрехи и памперс я изкарах 8 кила. Много е голяма разликата. Даже и на нас точно не показва. "Отслабваш" със 100 гр за 10 мин според него. Дали мога да й слагам на Мимето свещички Вомитус хил-те са хомеопатични и педито ми е казвала ,че подтискат рефлекса за повръщане?

# 267
  • София
  • Мнения: 39 821
Имам обикновен, електронен кантар.

# 268
  • Мнения: 108
Дундурела   Hug

Мимето се научи да се изправя в кошарата newsm44 newsm44 newsm44
Браво на Мимето  Hug Много се радвам Midi4ka*   bouquet

# 269
  • Мнения: 802
Добро утро и Добър ден на всички мамчета   Hug

Отдавна не съм писала , защото просто нямам време да седна на компа .

И ето - искам да ви почерпя
Днес моята малка принцеса навършва една годинка !
smile3534 smile3534 smile3534






X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт