Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 17-та тема

  • 57 298
  • 497
  •   1
Отговори
# 15
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Днешната вечеря
залева салатка с майонеза



пълнено пиле


 
и десерт с тиква



 esy -толкова хубаво ги представяш твоите ястия,че веднага ми се дояждат. Mr. Green

asyalein  -твоите пък винаги са много интересни и екзотични.



# 16
  • Мнения: 1 313
Ася, интересно, не се сещам какво е това чудо, но ще се поразрова, заинтригува ме Wink
Миленка, то  да беше само тази вечер за гостито..... Hug
Телешкото мариновах в прясно мляко, зехтин, уиски и корен джинджифил  Peace
Радост,   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 550
esy, благодаря Hug При нас доста неща се мариноват преди да се метнат на барбекюто Grinning

# 18
  • Мнения: 229

момичета страхотни ястия сте приготвили
тази вечер при нас скромно печени кюфтета

# 19
  • Мнения: 2 708
Асе, Асееее,... умори го ти твоя човек Joy Силиците му изпи с това готвене Joy Недей така, то нали знаеш, мъжете са по-слабия пол, не може толкоз да се напрягат Joy Шегувам се, да оздравявате по бързо, да не си менкате вирусите само наляво надясно.

Милена, прекрасна маса. А за тортата да не говоря. Толкоз прекрасно шоколадово изобилие Laughing А за Коледа, не зная защо така рано ме разтресе, но е хубаво да мирише на орехи и ванилия, а скоро и меда ще прибавя като аромат, като почна и меденките Laughing Пък като, ако, се развихря и с рисуване.... Не че съм го правила някога - нивгаш до сега, но винаги има първи път. Ще се цапотим яко. С боя съм се запасила - и от Триухата и от метровата - боя да искаш Joy Ягодката вече си купи формички и си призна в коледната тема Heart Eyes

Еси пък ти с тия шишчета, как си ги нанизала само....красота, красота и безкрайна фантазия.

Лео панираната сьомга е толкова златно красива, че просто усещам приятно хрупкавия вкус на панировката и размазващия вкус на рибата. Никога не съм правила така сьомга. Супер си.Simple Smile

Аз тази вечер нищо не готвих, защото малко сме се наводнили, та всичко в кухньохола беше подгизнало, и горкичката ми малка рожбица беше се борила баш с локвите, че тя първа се прибра, а вие през това време си готвите ли готвите. Аз сега поне ще изпробвам новата придобивка ( някво шесто чувство сме имали, щото точно преди 3 дни купихме влагоуловител), който не беше включван до сега, тамън да видим колко влага ще улови Joy А по-лошото е, че утре парнаджия ще идва, и пак няма да мога да си готвя, а бях замислила английския коледен кейк за утре. ooooh!

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 23:50 от Krische

# 20
  • Мнения: 1 550
Крисче, мерси Hug Тази Коледна тема нещо съм я пропуснала Confused Но до сега се рових за рецептите за сладки Crazy Ти разпръсна навреме трепетно усещане за наближаващите празници Hug
Много неприятно това за наводнението и дано парнаджията отстрани бързо проблема Hug

# 21
  • Мнения: 1 117
от мен тази вечер рецепта от GoodFood - пилешко с розмарин и каперси в доматен сос.


Нещо започва да ме разочарова това списание... Тази рецепта се получи, макар и с леки добавки и корекции. Обаче като разглеждам разни други рецепти от новия брой, ooooh! чудя се дали наистина са ги правили, или има грешки в текста само  Joy

# 22
  • NL
  • Мнения: 520
Да се запиша и аз в новата тема  bouquet.

От последните два дни при нас:
салата от червено зеле и моркови,пиле и ориз със зеленчуци,риба с доматен сос,
едни бутерки правих от немай къде,че имах разбита сметана в хладилника и да я използвам


и ябълков сладкиш ,благодаря на Милена  Hug за рецептата към който добавих и малко малини

Приятен уикенд на всички и ползотворни часове в кухнята  chef

# 23
  • Мнения: 774
Кога успяхте да изпишете цели 2 страници?!?

Пак сте направили чудесии!


Милен@, питката е станала чудна! Peace

Krische, веднага те заподозрях аз, че си агент–подстрекател от Коледната тема с твоите сладки! hahaha

Аз не знам, какво трябва да е на вкус истинското гуакамоле, но това по рецептата на Кюбит (Nola)  bouquet  bouquet  bouquet, страшно ни хареса! Само да си призная, че замених кориандъра с магданоз. Blush


# 24
  • Мнения: 3 988
yagodka, страхотно си го сервирала!  Peace Никога не ми е хрумвало да го сложа в кората. Ще ти взаимствам идеята.  Blush

# 25
  • Мнения: 774
Ааа, идеята не е моя! Wink На esy е!  bouquet Hug

# 26
  • Мнения: 569
  Добър вечер дами!
arte_mida47 - тези кюфтенца изглеждат толкова вкусни и сочни , че почти им усетих вкуса  bouquet
 Esy- много свежа салатка и интересни шишчета!
 Lois- интересно е това Пиле, сподели рецептата с теоите подобрения...
 Милена- много красиво и вкусно както всеки път! И питката и кейка  bouquet

  Ето нашият обяд:

   Пикантно пиле с кус-кус

 И за вечеря:
   Паста карбонара
    И десертче...
 
 
  

# 27
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Принцеси с кайма за закуска при нас Mr. Green

# 28
  • Мнения: 236
Аз вчера бях крива и не ми се готвеше. А като съм крива винаги ям пържени картофи, успокояват ми нервите.
Та си хапнах този домашен чипс направо от купата:




А сега отивам да ви разгледам вкусотиите.

# 29
  • Мнения: 309
Ralfieta , благодаря ти за идейката .
Поздравления на всички за вкусотиите , които са направили.

Общи условия

Активация на акаунт