ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 2!

  • 30 191
  • 581
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Много яка серийка!
Маймуната ме кара много да се усмихвам.. приказки му четели миличкия.. баба му.. сладур!  Heart Eyes
Норчето, много, ме дразнеше, ама много... направо... даже онзи ден някой написа, че я видал и прочие... че била сладка... викам как може това смешното и противното...., обаче от 2 серии, се акцентира на образа й и го развиват и тя като че ли играе доста по-добре вече... Фен съм..!!
А за учителяяяя, ах учителя!!!!!  Heart Eyes искам да се гмурна в очите му.... фенка съм му от таванската стая, а сега още повече... след Анастасия, той ми е втори в ТОП листата! Heart Eyes

# 556
  • Мнения: 2 131
Мен пък учителят не ме кефи - един такъв ми е заспал, мънкащ, няма живец... Нора прекалено гримасничи, мисля.
Тази вечер ми хареса играта на Явор като се опитваше да изгони Елица от кафенето.

# 557
  • София
  • Мнения: 625
Мен пък учителят не ме кефи - един такъв ми е заспал, мънкащ, няма живец... Нора прекалено гримасничи, мисля.
Тази вечер ми хареса играта на Явор като се опитваше да изгони Елица от кафенето.


И моето мнение е същото!
А ако можех да се върна 10-ина години назад и да съм пак на 20 със сигурност щях да отвися пред НАТФИЗ да го видя Фахрадин на живо  Heart Eyes/както едно време висяхме пред 199 да видим Баташов!/ Crazy

# 558
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Е аз визуално съм привлечене от даскала, та оттам, не обръщам внимание на играта му newsm03 newsm53 smile3508 newsm03 ей тъй съм като го дават...

# 559
  • Мнения: 2 414
Според мен ще обърнат внимание на Мая. Wink Вярно,че тази Надежда  е много наивна,но все пак това е пожар,надали ще остане скрито-покрито около него.

# 560
  • Мнения: 746
според мен Надя ще стопли на всички по една супичка и ще се разберат по живо - по здраво  Mr. Green

# 561
  • Мнения: 0
според мен Надя ще стопли на всички по една супичка и ще се разберат по живо - по здраво  Mr. Green

Значи да очакваме скоро Надето със собствено кулинарно предаване! Simple Smile Супичка ще има за всички от сърце! Simple Smile

# 562
  • Мнения: 776
За Емилия- дали не е майка/баба на Софи? Mr. Green

# 563
  • Мнения: 2 558
Я! Как досега съм пропуснала тази темичка  Rolling Eyes  Laughing

Присъединявам се към фен-клуба на "Анастасия" и Д.Любенова

# 564
  • Мнения: 746
а знаете ли какво се замислих - нали Яна остави свеща, дето Фил я запали. Те дадоха как тя се изгаси, но може да оневинят тая Мая, като видят свеща (следователи и т.н.) и помислят, че е непредумишлен пожар. Идеята ми е дали тая свещ няма да има няква роля. Нещо като белия лист на момата от Павликени.

# 565
  • Мнения: 121
може ли серията да бъде преразказана, че то вчерашната още е я нямя в vbox-а, а пък няма гаранция дали ще качат и днешната. ама ако може с малко подробности, не просто анонса на нова тв.  Praynig
Ех, че съм нахална....

# 566
  • Мнения: 2 131
а знаете ли какво се замислих - нали Яна остави свеща, дето Фил я запали. Те дадоха как тя се изгаси, но може да оневинят тая Мая, като видят свеща (следователи и т.н.) и помислят, че е непредумишлен пожар. Идеята ми е дали тая свещ няма да има няква роля. Нещо като белия лист на момата от Павликени.
Е, чак пък да не открият запалителната течност, разлята по пода?! Не че е невъзможно, все пак е филм, ама... много ще олекне.

# 567
  • Мнения: 77
Аууу,края го изтървах,а като чета е било интересно.И аз мисля,че може да извъртят нещата така,че малките да са намесени в пожара и после Мая да си признае,за да защити дъщеря си ...  Thinking

 hahaha
Значи да очакваме скоро Надето със собствено кулинарно предаване! Simple Smile Супичка ще има за всички от сърце! Simple Smile

Абе и мен нещо Силвия не ми допада като визия.Странна е някак,опитвам се да разбера кое не ми харесва в нея и ... не мога да определя  newsm78, нещо погледа ли...,прическата ли....Обаче учителя  е много младолик ,не си подхождат  Naughty

# 568
  • София
  • Мнения: 1 524
Абе и мен нещо Силвия не ми допада като визия.Странна е някак,опитвам се да разбера кое не ми харесва в нея и ... не мога да определя  newsm78, нещо погледа ли...,прическата ли....Обаче учителя  е много младолик ,не си подхождат  Naughty

Мен ме кефи, но определено могат да направят гардероба и по-готин, все па дизайнер го раздава. А учителят и на мен не ми пасва с нея, по-изтънчен мъж и трябва на графинята.

# 569
  • Мнения: 1 159
Толкова съм се вманиачила по това сериалче,не го изтървам за нищо на света!!!И вижте колко интересно стана,заплетеничко едно такова...Аз си мисля,че Рони жена му го е убила и сега с този пожар съвсем натам клоня.О,връщам се да ви чета,че може да сте го обсъждали вече. Hug

Общи условия

Активация на акаунт