Отговори
# 225
  • Мнения: 46
Радвам се,че новините за Гея са добри  Praynig.Дано всичко отмине,ние ще сме с нея в мислите си.
Пратих си данните на emym и потеглям на ЖК,стискайте палци всичко да е наред с нас  Praynig

# 226
  • София
  • Мнения: 2 508
Момичета, недейте да си давате така личната информация в интернет. Никога не се знае някой недроброжелател какво може да направи. Най-добре да е някъде с парола, аз мога да кача един документ с личните данни на всички на сайта си и да го заключа с парола, която да се дава на лични.
Като събера данните ще ти ги пратя на мейла и ти ще ги качиш, става ли Wink

Става, супер! Simple Smile

# 227
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Здравейте.Радвам се,че с Гейа вече всичко се е нормализирало.

bori 1,предполагам,че ще е най-добре да се водиш болнични през това време,но по-добре питай лекаря си.Предполагай той ще ти даде най-добрия съвет.

Относно ставането,ставам по веднъж в повечето случаи.Поглеждам девойката дали е завита и се възползвам,че съм будна за да се изпишкам,че в повечето случаи ме мързи да стана Mr. Green.Иначе си се наспиваме добре,когато детето е в къщи.Ляга си късно,но пък спи до късно.Днес например спахме до 10,40ч и то аз я събудих Rolling Eyes.Като е на градина е по-трудно,че ставаме рано,а лягаме късно но вече ще си почивам повече,нали съм в къщи.
За яслата,дъщеря ми тръгна на 1г и 10мес.Смятам обаче бебчо да го пусна по-рано,но определено не на 3мес.Започне ли хубаво да ходи заминава,че ще е по-лесно.Мария много плачеше,а първия ден като я оставих плаках и аз с глас  newsm45 .При мен няма баби,които да помагат и така ми е по-добре,че иначе  Crazy.
За количката,имам Mac England Princess и смятам да си я ползвам.Много съм доволна от тази количка.Евтина е,но страшно проходима.Аз все се базиках,че съм с джип 4по4.Препоръчвам я на всеки Peace.
За координатите,аз съм за с две ръце.Само на кой да ги изпратя?
За срещата,също съм ЗА.

Сега да ви питам,мислите ли да ползвате епидурална упойка и някой знае ли каква и е цената в момента.Преди 3г беше 150лв,но сега предполагам е повече.Аз мислям да си сложа,стига да не изпусна момента де.

# 228
  • Мнения: 649
Ей супер за новините от Геия.
Деска много ама много ти благодаря, че ни държиш информирани. Да разчитаме на това, че лекарите си знаят работата и че с малко повече късмет и божа воля всичко ще се нареди.

Имам друго предложение за данните. Вместо да седят на някоя страничка, където предполагам някои малко по-разбиращ може да се добере до инфото вътре, ако искате след като emym събере координатите да ни пусне по един e-mail на всички, които сме й пратили. Това означава, че тя освен координати ще има и наш мейл адрес. Нали от там ще сме й ги пратили.

На мен този вариант ми се струва максимлано дискретен, защото това все пак са си лични данни.

# 229
  • София
  • Мнения: 2 508
Тази идея май наистина е по-добра... Ама аз с моя пилешки мозък... Хем съм компютърен съпорт. ooooh!

# 230
  • Мнения: 15
Рaдвам се че новините за Гея са добри.Дано се държи милата.Благодаря на Деска за информацията.Аз също пращам данните си наЕми.За сайта на НОИ Искам да кажа че също си проверявам осигуровките от там.За октомври са отразени.Но при мен болничните се изплащат на части тъй като в един болничен влизат част от единия и от другия месец -на 4.11.ми е изплатена частта от болничния за периода1-13.10

# 231
  • Мнения: 242
Момичета,данните в личния мейл също могат да бъдат видени от някой по-опитен хакер...Това го знам от сигурен източник...Работата е там,че единствения начин всичко да остане в тайна е като изобщо не се качва в интерент пространството...

# 232
  • Мнения: 1 796
Дано да продължават новините за Гея да са добри Praynig
Деси, мерси за инфото, което ни носиш Hug

Бори1, имаш свеки в Ямбол, а ти идваш ли насам на гости?
Като идваш да се обадиш Simple Smile

За координатите, след малко ще ги изпратя на Еми, но за рождените дати според мен, може и на първа страничка да се добавят Thinking

# 233
  • Мнения: 89
Еее,ние няма да си качваме паспортни данни или банкови сметки... Laughing Само рождена дата и телефон,нали? Hug Подкрепям идеята на Десика-ако Емим не се затруднява,да изпрати по един мейл на всички,които са й писали.Така всяка от нас ще има лична "информационна банка" Laughing Да,Daya е права-рождените дати може и да са явни!

# 234
  • Мнения: 71
Привет отново,
За личните данни - ами защо просто не си разменим телефони когато се видим - на срещата, а за останалите, които няма да дойдат на нея, ще измислим друго?
Радвам се, че Гея е по-добре, докторите си знаят работата!!!
За стриите и киселините - нямам такива, дано ме подминат.
За ставането нощем - ставам рядко, когато бебчо много ме подритва в мехурчето, за да отида до 00.
Друго ме "мъчи" мен - тазобедрените стави ме болят и нощем се чудя накъде да се завъртя, няма сгода. Ще издържа още 3 месеца.
Лека вечер!

# 235
  • Мнения: 529
Бухтичке, болят те, защото тазът започва да се разширява  Wink

Ето това исках днес да пусна, за да ви разсмея малко  Wink

Ако бебетата пишеха по форуми… какви ли биха били заглавията ?

“Опитват се да ме хранят с цветно зеле: как да реагирам?”
“Не съм акал само от два дни, как да се спася от тръбичката, “Дуфалак”-а, и т.н.?”
“SOS! Мама спи през цялата нощ!”
“Не ми дават да късам тапетите!!!”
“Как да се промъкна до котката?”
“Поход в поликлиниката. Писна ми!!!”
“Не дават да разхвърлям котешката тоалетна: реакция?”
“Слагат ме да спя в 9 вечерта. Как да се борим с това?”
“Помощ! Мои снимки по голо дупе са в Интернет! Как да протестирам?”
“Почивка в чужбина - струва ли си да вземам и родителите?”
“Свирене с уста и други начини на творческо самоизразяване”
“Защо пакетите със салфетки стигат само за половината стая и къде мама държи втория пакет?”
“Някой пробвал ли е на вкус “Фастум-Гел”-а? Искам, но досега не ми се е удало…”
“Какво трябва да може мама на 27 години?”
“А вас целуват ли ви по дупето?”
“Препоръчайте ми логопед за баба”
“Колко джиесема сте осмукали досега?”
“Help! Обуха ми обувки - как да стана прав?”
“Как да се науча да спя, без да изпускам цицата? След като заспя, ми се изплъзва..”
“Услуги: художествено размазване на каша по лицето”
“Носът на мама изобщо не е еластичен. Нормално ли е това?”
“Помогнете! Расте ми коса!”
“Продавам комплект мамини дрехи, размер 46″
“Каква поза да заемем, докато спим, така че домочадието да изпада в умиление. Споделете опит!”
“Какво да изям, за да акам виолетово?”
“Слънчите, зайче, миличко, сладичкият ми… Как да узнаем истинското си име?”
“Мама като ненормална се радва на акото ми - към какъв специалист да се обърна?”
“На мен - пюре от моркови, на тях - шоколад. Къде е справедливостта?”
“Плешивината на татко не зараства. Това рахит ли е???”
“Коремът на мама се поду. Какво значи това?”
“Анкета: кой е опитвал на вкус стайните растения? Кои са по-вкусни?”
“Защо сестра ми постоянно ми прави физиономии и се плези: ниска култура?”
“Анкета за кърмачетата: какво искате мама да хапне в новогодишната нощ?”
“Писна ми от мамината цица! Искам татковата! Някой с подобни проблеми?”
“НАЯДОХ СЕ!!! Как да обясним това на родителите?”
“Къде ни е носленцето?”, “Къде са ни очичките?”… Те наистина ли не знаят???”
“Как да се избавим от космите по гърдите на татко? На отскубване реагира с вик. Препоръчайте безболезнен начин”
“ВИК НА ДУШАТА: Котката я хранят с по-вкусна храна! А всички опити да възстановим справедливостта се наказват жестоко! Защо???”
“Трябва ми социална помощ. Нямаме сол и захар. Ям гола каша. Повръща ми се!”
“Помощ! Новият памперс ме кара да изглеждам пълен. Посъветвайте ме за нормален модел”
“На 25 години не може да пее! От кого да потърся помощ?”
“Всеки ден ме къпят. Има ли и други толкова мръсни?”
“Зайченцето бяло”… “Хей, ръчички”… А какъв е творческият потенциал на вашите родители?”

# 236
  • Мнения: 23
Момичета, ето ме и мен отново. Докато се включа сте напълнили и новата тема, но ще се върна да чета след малко.
Сега бърз отчет - до петък гащите ни бяха 100% сини, а ФМ изненада - 100% розови; решение - ще купуваме всичко с неутрални цветове. Иначе бебето е добре, има дори и бузи и е 870 грама.
Моля и аз за потребител и парола за албумчето на лс  Embarassed
като изчета ще се появя отново...

# 237
  • Мнения: 23
Фокси благодаря!
Отивам да чета и разглеждам.
А за снимки трябва да се снимам, че бременни май нямам  newsm78, но обещавам!

# 238
  • Мнения: 56
Момичета, разбирам вашите притеснения относно изнасянето на все пак лична информация на първа страничка, затова ви предлагам да сложим там само рожденните дни, зодиите и кой от къде е, а телефоните и мейлите( защото тях също ще ги имам) мога да ги направя на отделна страничка, която някоя от вас да качи някъде с парола, или да ви ги пратя на всички да си ги имате, както вие решите за мен е без значение. По принцип занапред тези данни ще ни трябват, а на срещите не ходят всички, така че няма как ди ги получатл
Гал, ох, със сълзи съм се смяла, успя да ме развеселиш добре Laughing

# 239
  • Мнения: 242
GALL78  Joy

Emym аз ще напиша всичко на първата страничка,за мен не е е проблем,достатъчно свободна съм всеки ден Mr. Green То май скоро нова тема пак ще има newsm78

Общи условия

Активация на акаунт