Ако бебето рита много, ще бъде момче!!!!

  • 8 865
  • 127
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 671
Синът ми беше най-мързеливото бебе на света. Риташе ме на ден-два по веднъж и после не се помръдваше. Докарвал ме е до рев, че нещо му е станало, особено като не го усещах повече от 24 часа в последните месеци. Какво ли не правех само и само да ме ритне.
Дъщеря ми ме риташе непрекъснато и то така, че коремът ми подскачаше.
Категорично не вярвам!  Peace
И сега са така - момчето ми е спокойно и кротко, а момичето ми е истински бяс  Mr. Green.

# 106
лекарят ми каза че е много активно бебе и ще е девойка, били по активни, а имам едно прекрасно момченце Stop

# 107
  • Мнения: 48
хаха, Това е една от многото бабешки глупости- просто едно време хората са нямали видеозони и е трябвало да правят предположеня все пак- дали според какво ти се яде, дали според корема, дали според мърдането...За всички би трябвало да е ясно, че движенията започват да се усещат около 5-6-ти и месец, когато повечето бебета вече са видени на видеозона какъв пол са...така, че да не се връщаме назад във вековете...  Peace

# 108
  • Мнения: 347
според мен няма нищо вярно
първия ми син подритваше повечко, сега съм бременна с второ момче и е голям кротушко
поради което през месеците ходих на хиляди морфологии при всички най-видни столични светила да го видя дали е добре, че си внушавах, че не е нормално така да не рита
даже фетална ехокардиография му правих при томова и всичко е ок
даже каза, че върви с 1 седмица по-голямо
така, че ритането не е определящо
по-скоро се познава по тоновете-следящата ме док е възрастна с 38 години трудов стаж и всяка седмица му слуша тоновете с една малка машинка и всеки път /явно забравя, че ми е казала предния път  Laughing/ ми казва, че по тоновете е сигурна, че е момче  Laughing
а аз това си го знам от третия месец-марков ми каза пола още на първата ФМ

# 109
  • Мнения: 1 919
хич не риташе, беше си мързелив....момче е според мен не е вярно!

# 110
  • Мнения: 682
Аз имам момиченце, което в пренаталния си период се скъсваше да ритка и да се мята  Laughing

# 111
  • Мнения: 2 336
Всичко си е до детето, не можеш да се каже, че ако бебето рита много, ще бъде момче. Моят синковец риташе малко Peace

# 112
Аз не вярвам, но при двете ми бременности имах петна по лицето и май ка ми ми каза, че чула че когато имаш петна е момиче. Имам две момичета, но не знам как е с момче, така че може да е просто съвпадение. А колкото до движението в корема--оо и двете бяха палави като за тризнаци!

# 113
  • Мнения: 347
да
определено бременните с момичета се пигментират по лицето
на някои даже им се обръщат устните

# 114
  • Мнения: 305
да
определено бременните с момичета се пигментират по лицето
на някои даже им се обръщат устните

Изобщо не е вярно - при две бременности с момичета, нито съм се пигментирала,нито ми са се обръщали устните  Naughty

# 115
  • Мнения: 207
Моето е момче, но си беше спокоен в шкембето  И пигментация по лицето ми се появи Mr. Green Не вярвам на такива неща  Peace

# 116
  • Мнения: 511
Не вярвам на подобни "бабини" методи за определяне пола на детето. Peace

# 117
  • Мнения: 6 274
Абсолютни глупости.  ooooh!
Аз пък имам база за сравнение и искам да ти кажа, че няма две еднакви бременности.
Всяка си е уникална за себе си, без значение дали си бременна с момче или с момиче.

# 118
  • София
  • Мнения: 1 535
Съжалявам но не мисля че двигателната активност на бебето може да определи пола му.
Peace

Тъй като имам база за сравнение дъщеря ми риташе много повече  Crazy

# 119
  • Мнения: 1 715
Съжалявам но не мисля че двигателната активност на бебето може да определи пола му.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт