Ако бебето рита много, ще бъде момче!!!!

  • 8 860
  • 127
  •   1
Отговори
# 75
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Не ,не вярвам.
А от малкото което прочетох от предиШните мнения,май  по_ритливи са момичетата.Аз имам момче и почти не го усеЩтах,а сестра ми момиче и имах чувството,че Щте и изкочи от корема Joy

# 76
  • Мнения: 698
И как обясняват тази глупост?  Joy На момичетата краката им порастват по-късно или пък са вързани?

# 77
  • Попово
  • Мнения: 687
ако рита много бебето може да е футболист или танцьорка  Mr. Green като Гибона  Joy

# 78
  • Мнения: 1 062
Глупости и пак глупости. Не, не е вярно това. А когато се роди бебето, но е много лениво и само спи, означава ли че е момиче под прикритие, а само на пръв поглед е момченце?

# 79
  • Мнения: 961
Моето бебе е момиче! Само ако знаеш, на какво ми правеше корема - не би пуснала темата!  Laughing Усещах я от много ранни седмици въпреки, че това беше първа бременност! Още в 12-13 усещах лекото гъделичкане или както някои го определят "пърхане на пеперуда"! В 18 седмица ритниците се усещаха като си сложиш ръката на корема ми! Оттогава и таткото започна да си комуникира по-активно с бебка!  Grinning
В деня на раждането анестезиологът ми гледаше корема и си сложи ръката върху него с думите " Гледайте това бебе, как рита! Не съм виждал такова нещо!"

# 80
  • Мнения: 2 959
...Вярвате ли на тези „бабешки” методи за определяне пола на бебето?...
Не, не вярвам. По таз логика и двете ми деца трябваше да са от мъжки пол, ритаха много, но и двете са момиченца, така че при мен тоз метод не работи. Малко Ив, леки останали бременни месеци Ти желая и да погалиш коремчето!

# 81
  • Бургас-Несебър
  • Мнения: 56
моето риташе много и е момиче.Тя не се видя на видеозона до 8м , но риташе много отрано, аз я чуствах още от началото на 4м и доктора каза че момичетата били по-буйни в корема на мама.Мойта вече кара 9м и продължава да е много палава - да ми е жива и здрава
Simple Smile

# 82
  • Мнения: 2 587
Моето много риташе и е момиче.И то да беше само ритането  ooooh! Как ли не се въртеше това дете в корема ми,мирка нямаше.За съжаление и след като се роди си остана същата...

# 83
  • Мнения: 428
Хм, моята девойка риташе толкова много, не ми се мисли какво щеше да е ако беше момче според тази логика  Crazy
Между другото и баба ми така казжаше - "Е нещо са объркали (на 3D Laughing), не може да е момиче като рита толкова..". Да ама е hahaha

# 84
  • Мнения: 486
Момиче - не спираше да рита.

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
И моето е момиче и беше много щуро в корема ми,също не спираше да рита.И сега е такава.

# 86
  • Мнения: 3 211
Не е вярно.Моето е момиче,риташе ме ужасно много и доста силно.И сега е още по-бясна...
и при моето първо беше така.
и второто страшно много рита, макар и още толкова малко, а казаха, че ще е пак момиче, май още имам шанс да е момче, щом рита толкова  Laughing

# 87
  • Мнения: 2
пцулютно невярно! мойта хубавица провеждаше кикбоксови мачове всяка вечер - не можех да спя изобщо, и като цяло беше много активна.

# 88
  • Мнения: 1 103
И аз така мисля .

# 89
  • Мнения: 337
Не вярвам, въпреки че синът ми риташе много

Общи условия

Активация на акаунт