Ако бебето рита много, ще бъде момче!!!!

  • 8 895
  • 127
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 61
аз мисля 4е вси4ко е индивидуално

# 61
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
не е вярно Peace
при всеки е различно все пак

# 62
  • Мнения: 4 784
Защо гадаете при наличие на съвременна техника?


# 63
  • Мнения: 304
не не вярвам

# 64
  • Мнения: 4 434
не вярвам.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 10 353

Точно! Peace

# 66
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Няма гаранция Naughty
Това е пълна щурутия ooooh!

# 67
  • Мнения: 8 247
Имам 2 момчета. Големият риташе нон стоп, все едно футболна топка се търкаляше из корема ми. Малкият беше доста по-спокоен. Риташе по-нарядко, ама по-болезнено.

# 68
  • Мнения: 7 201
Peace
Изумявам се на все повечето теми от съвременни момичета за такива "бабини деветини"! ooooh!

# 69
  • Мнения: 9 814
Риташе постоянно, последните два месеца риташе до болка, почти денонощно, не можех да спя....сега е вече 4-годишна госпожица.

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не е вярно това

# 71
  • София
  • Мнения: 53
Моята бебка риташе много. Още преди да мога да я усетя на прегледите доктора казваше, че е много шавлива. А последните месеци правеше мексикански вълни по корема ми Joy

# 72
  • Мнения: 2 950
Дъщеря ми риташе малко, по-коро се въртеше и се мърдаше. Ритниците бяха рядкост. Синовете - единият имах чувството, че ще ми изкочи от корема с шутове, другият посдтоянно го ръчках, за да мръдне, да видя дали всичко е ок. Така че, .... newsm78

А как да разбереш дали са много? Ако си усещаш бебето честичко, но от време на време ти бие един шут така, че да се стреснеш, значи е нормално. Ако имаш чувството, че в корема ти има буря, значи е дивак.  Joy Единият ми син беше такъв - чудех се как да легна, за да се успокои малко. Другият имах чувството, че спеше денонощно. Laughing

А как са сега? Пак ли са същите?

Сега ритащият е голям дивак и много пъргав, а спящият е по-муден и голям гушанчо, само гледа да докопа някой да го гушка. По-натам ще видим.  newsm78

# 73
  • София
  • Мнения: 1 262
Не вярвам  Crossing Arms

Защото моето коремче подскачаше като лудо, правеше салта вътре и т.н., а си родих прекрасна дъщеричка. Също така през цялото време корема ми беше остър и нисък, който по бабешки значи пак "момче". Така че зарежи ги тия вярвания.

А малката и до ден днешен е супер подвижна и луда. Преди около 2 месеца проходи и просто няма спирачки  Crazy

# 74
  • Мнения: 305
Глупости - то си е до темперамент.
Аз като съм дзвер, как така родих две деца (по логиката на ритането и спомените на мама - мъж да съм  Mr. Green).

Общи условия

Активация на акаунт