Момиче или Момче???????????

  • 7 305
  • 138
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 121
Нямам предпочитания. Но всичките ми бременни приятелки искат момиче.

# 106
  • София
  • Мнения: 124
Ох, умирам за момиченце винаги съм искала, а имам 2 момчета. Пробвахме с таткото трети път за да сбъдна мечтата си, но доки каза пак момче  Sad  та още не мога да свикна с това, но явно ще ми се наложи ...

# 107
  • Мнения: 1 733
Когато бях бременна единственото, което исках е здраво бебе!

# 108
  • Мнения: 681
Когато бях бременна имах усещането,че е момиченце и си беше такова  Heart Eyes Но предпочитания съм нямала  Peace

# 109
  • Мнения: 3 675
Това според мен няма значение особенно, важното е детето да се роди живо и здраво.Очудвам се че хората все още имат предрасъдъци относно пола на детето или децата си.Лично аз не съм бременна, но като дойде този момент няма да имам никакви предпочитания. Mr. Green

# 110
  • Мнения: 94
Преди всичко да е живо и здраво!Личните ми предпочитания клонят за момиче /нищо че имам две Laughing/,но заради таткото все пак надяваме се да е момче Mr. Green

# 111
  • София
  • Мнения: 415
Близнаци от различен пол. Това и имам  Mr. Green

# 112
  • Мнения: 826
Много искам момиченце.  Така и гласувах. Въпреки, че най-голямото ми желание е да е здраво, пък какъвто пол е решил Господ Praynig

# 113
  • Мнения: 579
Не съм имала предпочитания,но все пак се радвам,че е момиче.Сега от една страна ми се иска да имам и момченце,от друга си мисля,че ще е хубаво дъщеря ми да си има сестричка понеже аз имам сестра с малка разлика...така,че каквото и да е.

# 114
  • Мнения: 207
Първо исках близнаци  newsm04 После се видя, че няма да ме огрее  Mr. Green Имах усещане за момиче, а сега си имам момченце  baby

# 115
  • Мнения: 84
момиче но каквото доиде

# 116
  • Мнения: 512
Еми, да си призная когато забременях първият път ми се искаше да имам момче.
Аз съм едно дете и винаги съм си мечтала да си имам батко, така, че исках моята дъщеря (която трябваше да е втора поред  Wink ) да си има по-голямо братче.
Не ми се получиха нещата. Родих най-прекрасното момиченце.
При втората ми бременност вече бях абсолютно категорична, че пак искам дъщеричка.
Е този път ме огря.
  Heart Eyes

# 117
  • Мнения: 4 187
Нямам предпочитания. Една приятелка ми каза, че второто ми дете също ще е момиче. Настроила съм се един вид  Grinning.

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
В началото преди да забременея исках момче , а сега ми е нежно и мило , че ще имам момиченце  Heart Eyes

# 119
  • Мнения: 498
С първото нямах претенции,исках да е живо и здраво-роди се момче Hug
С второто тайно си мечтаех да е момиченце и господ ме дари с дъщеря Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт