Момиче или Момче???????????

  • 7 301
  • 138
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 23 097
Това според мен няма значение особенно, важното е детето да се роди живо и здраво.Очудвам се че хората все още имат предрасъдъци относно пола на детето или децата си.Лично аз не съм бременна, но като дойде този момент няма да имам никакви предпочитания. Mr. Green
Не си използвала правилно значението на думата "предрасъдък"!
Съвсем нормално е и не виждам нищо лошо да имаш предпочитания! Таткото искаше момче, а аз момиче - мечтата ми се сбъдна! Сега таткото иска малката да си има сестричка  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 349
Не съм имала предпочитания, но усещането не ме излъга и при двете бременности. първо момиче , второто момче.

# 122
  • Мнения: 3 016
Никога не съм  имала предпочитания. За мен най-важното е било и винаги ще бъде -да се роди едно живо и здраво бебе.

# 123
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Никакви предпочитания, само исках да е здраво.Имах усещане за момче, а се роди момиченце  Heart Eyes

# 124
  • Мнения: 399
Не съм имала предпочитания и се радвам,че са ми от различен пол...освен ако сега не е станала грешка и да се изненадам пак с принцеса! Laughing

# 125
# 126
  • Мнения: 1 715
Не съм имала предпочитания, но усещането не ме излъга и при двете бременности. първо момиче , второто момче.
Peace Само дето при мен е обратно първото-момче,второто-момиче.

# 127
  • Мнения: 117
Много исках да имам момче и така и стана newsm44

# 128
  • Мнения: 1 219
исках момоченце и си го получих Crazy

# 129
  • Варна
  • Мнения: 89
Винаги съм искала дъщеричка,но докато бях бременна,нямах кой знае какви усещания... А мъжа ми беше убеден,че е момиче  Grinning Е,момиче е  Heart Eyes

# 130
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Исках момиченце и това имам  Heart Eyes

# 131
  • Мнения: 2 658
С първото нямах предпочитания, никакви. Но zа второто всички стархотно искахме момиченце. Имаме си го  Heart Eyes

# 132
  • Мнения: 3 695
искам момче  Rolling Eyes

# 133
  • Мнения: 822
Като бях бременна, бях убедена, че искам момче. Двама доктори казаха - момче ще е!

Родих и се оказа... малко сладко момиченце! Такава радост... сега не мога да си представя как съм искала да е момче...

# 134
  • Мнения: 5 591

Никакви предпочитания, само исках да е здраво.Имах усещане за момиченце и си имам  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт