Момчетата- по-трудни бебета ???

  • 4 582
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 434
И аз така съм чувала Wink

# 76
  • Мнения: 363
Аз смятам ,4е има доза истина в това твърдение!Имам мом4е,което е много спокойно и не ми създава много грижи,ако определени нета са му наред.Нормално е да има разлика в отглеждането на 2та пола както има такава между мъжа и жената!Естествено в сголяма степен си е до дете,до родители и възпитание,но да ,определено има рзалика,но 6те се вклу4а ,когато дъщеря ми се роди Laughing

# 77
  • Мнения: 288
Първото ми детенце е момиченце и беше по лошо бебе от брат си,вярно че той е още малък но тя до това време вече си беше проявила характера Laughing Laughing Laughing

# 78
  • Мнения: 3 929
За мен всичко е индивидуално - няма момчета, няма момичета. Има много бебета момчета, които са кротки, бебета-мечта. Има момиченца, които са толкова бесни и "луди", че ще рече човек, че са момчета. Така че...

# 79
  • София
  • Мнения: 5 079
Моят беше и е много кротък, а повечето момиченца около нас са в другата крайност, но всички си е до детето.

# 80
  • Мнения: 923
И моят син е доста труден за отглеждане, боледува често, трудно заспива, коликите бяха кошмар. Тръгнат ли ни зъбки по седмици няма спане. На най - добрата ми приятелка детенцето е момиченце - тя е по - кротка и с коликите не са имали проблеми, със спането също. Но не мисля, че има връзка с пола, може би си е до дете. Макар, че моята баба казва, че момче трудно се гледа.

# 81
  • Мнения: 1 428
Естествено,че НЕ е вярно.Всяко дете е различно.

# 82
  • Мнения: 1 629
И аз съм го чувала. Като разбрах, че ще е момче една приятелка веднага ми каза: "Оооо ти ще видиш сега какво те чака, как ще реве, как ще крещи."  Tired гледах я гледах я.... Като цяло се радвам, че имам момче, не ми пука реве ли, вика ли. Верно са по диви ама сега какво Heart Eyes те са дечица!

# 83
  • Мнения: 512
Според мен полът не е определящ за характера на децата.
Синовете на моите приятелки са такива кротушани.
Но какво ли знам аз - като имам две момичета?
  Wink

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Всичко зависи от характера и темперамента на едно дете ,а не пола

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Абсолютно си е до дете. Дъщеря ми беше страшно ревливо бебе. Не спеше, сега продължава да спи по малко, супер своенравна и темпераментна. Обича да се катери, пада повече от всички момчета, които познавам, но то е защото постоянно е в движение и бяга или се опитва да преодолее някакво препятствие.

# 86
  • Мнения: 660
Според мен е  вярно това твърдение,имам момченце на 1,3 месеца,е стопява ми лагерите жестоко отсега.Докарвал ме е до нервни кризи с неядене и с това да не иска да се вози в количката а да го нося на ръце и да я бутам празна Twisted Evil.Ако не го взема почва да се тръшка в нея,да се гърчи и се откопчава и изправя.За спането да не говорим,откак се е родил ни веднъж сам не е заспал или пък да спи по цяла нощ без да се е събудил с рев по 5 пъти и да ме подлуди от неспане.Отскоро ако не получи това,което си е намислил,че иска изпада в истреии и почва да тропа с крачета и да крещи с все сила... Всичко друго понасям ама с това неспане ни убива с баща му,все сме като бити парцали...Но сигурно е и до гени и темперамент и колко е чувствително детето,ние сме адски чувствителни..
Гледам момиченцата из парка почти не се бутат,не си дърпат играчките не вряскат до полуда.Ама нищо де да ми  е жив здрав пък може да се кротне по натам с възрастта Laughing Mr. Green

# 87
  • Мнения: 4 413
И МАМ дъшеря и племенник ВЯРНО Е и още как!

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Според мен е вярно.С дъщеря ми не съм имала проблеми като колики,зъби,приспиване,събуждане посред нощите и т.н.,а сега със сина ми е кошмар.Всичко по горе изброено е по 2 даже. Simple Smile

# 89
  • Мнения: 961
Аз и кумицата ми сме с момчета, а пък и двете деца са много добри. Една приятелка и братовчедка ми са с момичета и постоянно се оплакват колко са злояди, не искат да спят и се опитват  да им се налагат децата. Според мен всичко е индивидуално и не е свързано с половете.

Общи условия

Активация на акаунт