А какво ви харесва сега?

  • 1 889
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
Харесва ми многото информация, харесва ми интернетът, харесва ми свободата да говориш, с когото искаш, да ходиш където искаш, и най важното да знаеш всичко без да си ходил там и без да си говорил с него.
Харесвам избора.

# 16
  • Мнения: 11 918
И от двете теми разбирам, че май само аз се редя на опашки за козунаци все още по Великден.Е, не километрични, но все пак опашки.

Сега ми харесва, че няма дефицитни стоки.
Имам бърз и лесен контакт във всеки момент с близиките и с приятелите.
Няма закон, който да ти определя  на каква площ имаш право да живеем
И това, че не живеем в чак такова лицемерно общество, в каквото живеехме преди.

Преситеността и възигане в култ на консуматорството на мен не ми харесва.
Не ми харесва, че детската градина, в която ходех като дете е превърната в БИЛА, а сега със свито сърце ще чакам дали ще приемат сина ми в детска градина и в коя.

Но тъй като темата е оптимистична, да завърша с още нещо, което ми харесва- това, че когато се съберат няколко почивни дни, задължително пътуваме за някъде,че това вече е начин на живот на повече хора и поради това с нас пътуват и приятелите ни, че е развит селския туризъм и има възможност да отседнем в уютни къщи за гости


# 17
  • Мнения: 5 940
Мога да пиша в твоята тема сега и без въобще да те познавам да  да ми е любопитно и интересно. Мога да се облека и гримирам , както си искам, да се движа с колело, пеша или с удобна кола, без да чакам години. Мога да ям пресни плодове през зимата, а не да пия компоти. Да нарисувам синът ми като пате или елфче, защото така му иска да е в момента и хората по улиците да не ме обявят  за луда. Да избирам кой вестник да чета, коя телевизия да гледам, каква музика да слушам.
 Да не ми е необходимо да ставам от леглото, когато искам да гледам любим филм.
Харесва ми, че мога да не забравям хубавите неща от миналото и да си ги втъкавам спокойно в живота ми днес.

# 18
  • Мнения: 592
Харесва ми достъпността на всичко, макар това да доказва теорията за консуматорското общество. Харесва ми че откъдето и да го погледнеш, задминах постиженията на баща ми, за което той само би се радвал. Харесва ми, че бъдещето се очертава да е интересно, гледайки настоящето.

# 19
  • Мнения: 2 792
Харесва ми многото информация, харесва ми интернетът, харесва ми свободата да говориш, с когото искаш, да ходиш където искаш, и най важното да знаеш всичко без да си ходил там и без да си говорил с него.
Харесвам избора.
И аз като Рокси Simple Smile

# 20
  • Мнения: 304
 Peaceхаресва ми интернет,възможноста да се пътува свободно навсякъде-разбира се ако имаш средства Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 1 783
Това, че децата ми няма да са чували изречението "Това, което се говори вкъщи, не се повтаря навън пред никого".
Че няма да знаят какво е печатът "Неблагонадежден".
Че за тях "с буржоазен произход" ще значи просто "Гражданин".
Че могат да влизат  и излазат от черква, без това да стане достояние на цялото училище и повод за специален "Час на класния".

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Това, че децата ми няма да са чували изречението "Това, което се говори вкъщи, не се повтаря навън пред никого".
Че няма да знаят какво е печатът "Неблагонадежден".
Че за тях "с буржоазен произход" ще значи просто "Гражданин".
Че могат да влизат  и излазат от черква, без това да стане достояние на цялото училище и повод за специален "Час на класния".
хм, аз съм израстла в комунизъма и това изречение нашите никога ве са ми казвали, а в черквата си влизахме и си излизахме без проблем  Rolling Eyes както и да е, де.
харесва ми това, че има денонощни магазини. свършат ти цигарите и има от къде да си купиш... кеф!!

# 23
  • Мнения: 2 792
 Кармакома странно, аз разбирам Имелда прекрасно какво има предвид и разбира се, че не можеше да се ходи на черква, имаше си и полицейски постове. И каквото се говореше в къщи, навън не трябваше да се говори и на пионерските съвети се натякваше, че родителите ти не са от "работническата класа". Уви Имелда не си измисля и аз помня.
Ти вероятно си по малка.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 783
...и не си имала роднини и близки на семейството съдени от Народен съд...

# 25
  • Мнения: 2 448
Като цяло животът ми харесва повече сега, само ЕГН-то си не харесвам вече.  Mr. Green

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Комуникациите  Peace

# 27
  • Мнения: X
Свободата да се изразяваш.
Свободата да пътуваш.
Свободата да бъдеш себе си.

# 28
  • Мнения: 516
Светът наистина е едно голямо село. И това е прекрасно!

# 29
  • Мнения: 5 539
... А от друга страна е ужасно!

Харесва ми това, че цялата информация, от която се нуждая, е на един клик разстояние.
Харесва ми пъстротата на живота, а някога всичко беше сиво.
Аз всъщност нямам отрицателни спомени от онова време, в него оставих онези си блажени детски години, в които все още не си длъжен да даваш оценка на света около себе си, а само го преживяваш като необособена част от него.

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 21:41 от Лилита

Общи условия

Активация на акаунт