Синдром или....?

  • 3 067
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 23
Е,вярно,че в България има още много какво да се желае и по отношение и на култура,и на възпитание,и на чистота,и на още много неща.Но пък чак такова тотално отричане!Бях в Испания няколко години и съм отвратена от изказванията на много българи по отношение на България.Модата е изостанала,храната в България е некачественв,но пък всички търсят български магазини и купуват въпросната храна.Природата ни не е хубава като тяхната,а бе и боклукът им е по хубав от нашия.Е,можем ли да се чудим в такъв случай, щом самите ние нямаме капка уважение към собствената си страна,защо и другите го нямат? 

# 61
  • Мнения: 1 959
Стига мари, Толумбо, толкова ли ми нямаш вяра да не мога да различа Джейн Остин от Болиууд.
Аз реферирах към бозата.
http://www.imdb.com/title/tt0361411/
Ако не си го гледала, не го гледай тепърва.

Ами имам ти.. знаех си аз, че има нещо...
 Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 9 052
Мога да ти отговоря zащо аz мисля като жената с която си комуникирала.
Когато се прибера и видя местата където съм играла zарити с боклуци, плочките на тротоара от детсвото ми стоят същите , но в доста по окаяно състояние и леля ми раzкаzва , Еч си спомня как е била ученичка, когато са ги полагали  ooooh!
Двора на училището ми zастоен с голям панелен блок, насред горичката на Камбаните построена барикадирана вила  Sad рекичката zарита буквално с боклук и масите zа пикник не се виждат от отпадъци ... когато тротоарите по които съм играла на ръбчЕ са превърнати в паркинги zа коли , а аz трябва да минавам с детска количка по платното ...
Когато видя навалицата от коли, беz да има иzградено и 1 ново платно на улицата , когато гледам прелестната маркировка на улиците , когато около мен всичко живо говори на диалект , вкл. по ТВ ... когато вестниците са написани меко каzано просташки ...

# 63
  • Мнения: 2 556
И аз имах приятелка, с която спрях да общувам, защото всеки път се налагаше да изслушвам, че по-страшно от Бълкгария няма, как се втрисала още на летището, колко ни е гадна цялата нация, колко й е противно всичко тук и т.н. Накрая просто й напомних, че и аз съм част от тази гадост явно, изобщо загубих всякакво желание да я видя и чуя. А аз съм доста търпелива към различно мислещи, но това ми преля чашата.

# 64
  • Мнения: 9 052
Е,можем ли да се чудим в такъв случай, щом самите ние нямаме капка уважение към собствената си страна,защо и другите го нямат? 

Страната обичам , държавата направо е под всяка критика.

Общи условия

Активация на акаунт