Зимна чакарака среща на ИБ-стари и нови кучета

  • 10 504
  • 170
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 674
Айде и аз гласувах за 6.7.8 но и другите дати не ни притесняват Wink Живот и здраве сме там Flutter

# 31
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Свате,сватеееее,ти на всяко бърдо ли мавруд пиеш??!!??

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Свате,сватеееее,ти на всяко бърдо ли мавруд пиеш??!!??
Трябва да се пие свате...в тоя студ. Инак жива-умряла ме пиши.
Ти като ми отбиваш атаките за Еленския балкан Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 2 751
Айде сега предлагайте място   Hug Grinning

Заемам се с организацията и резервациите, доколкото мога, стига да се спрем на конкретно място  Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 303
Айде и моя милост да се запишев редиците! Simple Smile
Сега, засега пишете ни 2 броя,но ако нещо стане,може и сама да дойда,че моя мъж нещо хич го няма... Mr. Green
Гласувах за Трифон Зарезан,но по принцип мие все едно кога,няма проблеми.

Сега да споделя и с вас, по приннцип аз казвах на някои момичета в чата, че може срещата да я проведем на Юндола, ако искате естествено.
Имам предвид в базата на Лесотехническия университет. Тя е голяма и няма да има проблеми с бройката за спане, а и там е евтино.Прилично е като обстановка и  ресторанта в базата също е доста добре като цени(по-евтино е от София в заведенията).
Другото, което е ,че там може да се разходим до Белмекен, а там е невероятно зимата.Също така и до Велинград може да се отиде.
В базата дават и ски по наем, те са студентските. Е, естествено че не са от последните модели... и има няколко писти(също и за съвсем начинаещи). Една от тях я правиха скоро,от около 1-2 години е ,а има и заведение на пистатаза тези ,които ще гледат само.Монтират и нов влек сега,така че...
Абе няма да ви е скучно, а и природата е разкошна.

Ориентировъчно,но не съм напълно сигурна, цената на нощувката е 12 лв на човек, защото може да се вдигне малко,както всичко в тази държава.
Засега това е от мен, а на вас оставям да мислите.

# 35
  • Мнения: 1 792
Свате,сватеееее,ти на всяко бърдо ли мавруд пиеш??!!??
тя има едно обещано да пие,за дето са ни големи устите. Blush
Малечка предложението ти е страхотно.Най обичам веселко и тънкана.Тая комбинация най си я кльопам Mr. Green.Абе аз съм казала когато и където кажете.

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз мисля, че няма да е много праткична тази станция. Незнам защо не ми вдъхва доверие. Когато съм само със сержа дет се вика и в колата мога да спя. Но когато съм с ремъркето /а то винаги е с нас/ отбирам местата. Все пак това си е мое мнение и не ангажирам никого. Все пак си е и въпрос до финансите.
От всичкото написано до тук да направя извода - на мен лично тази идея не ми харесва.

# 37
  • Мнения: 155
Запис! 3 броя!

# 38
  • Мнения: 421
Запис и от мен - 2 броя. За сега нямам претенции за датите.

# 39
  • Мнения: 2 751
На мен станцията ми харесва, пък и съм чувала че е много хубаво и подходящо  Peace
Аз съм ЗА  Peace

- кали
- котето
- аудулинка
- прити ?
- голд ?
- муша
- верич
- гери ?
- стеф
- прасковка
- жаки
- рожбата
- ком ?
- хера ?
- стела
- нелка
- рали
- ели
- галита
- яничка

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 12:28 от kalli

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Мен ме сложи с въпросителна. Остане ли станцията аз отпадам автоматически.

# 41
  • Мнения: 2 751
Мен ме сложи с въпросителна. Остане ли станцията аз отпадам автоматически.
ок, те много са с въпросителни, така че списъкът ще се доизкусурява впоследствие  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 3 524
аз следя, просто не мога да кажа отсега- ше съм на бачкане вече, коки на ясла, ако е здрав и бла бла. кат понаближи ше се аднем вероятно и ние Sunglasses

# 43
  • Мнения: 674
И аз съм за станцията Peace Добре ми звучи,а и аз съм чувала добри отзиви за там Wink

# 44
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Охххх много ми се иска да дойдеме и ние  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт