Big Brother 4 - Новите мъже

  • 37 775
  • 2 631
  •   1
Отговори
# 2 610
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Добро утро!  Hug
Нещо става със сайта.  #Crazy Май ще ги размешат с някой чужд Биг Брадър?  newsm78

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 09:47 от Pepsilight

# 2 611
  • Варна
  • Мнения: 117
Добро утро!  Hug
Нещо става със сайта.  #Crazy Май ще ги разбешат с някой чужд Биг Брадър?  newsm78
защо така прецени?

# 2 612
  • Мнения: 1 263
Да, но другият ББ е от 17 юни.  Joy

# 2 613
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Влез в сайта на начало, пише "Очаквай неочакваното" и има други лица. И друг път се е случвало да ги размешат 2 различни ББ, които вървят по едно и също време. Сега нали и в Израел тече ББ?

За кой друг ББ говориш?  newsm78

# 2 614
  • Мнения: 1 263
Погледни каква е датата под "Очаквай неочакваното".

# 2 615
  • Мнения: 794
Леле, тая Иванина е ужасна мърла! Както казва баба ми: отгоре гиздава, отдолу пиздава! Стана от леглото и директно започна да маже фон-дьо-тена на немито и гурляво лице! Сакън, ако някой я види некитосана! Сега пък се оплакват, че килимите са пълни с косми. Ми то Иванинчето като не си мие е реше косата, как няма да й окапе!
Таня може да е циганка, ама бас хващам, че е по-чистоплътна! Най-малкото досега не съм я видяла с мазна коса, никога!

# 2 616
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Хм, знам ли.  newsm78 Днес сме 17-ти, но не и юни.  Joy

# 2 617
  • София
  • Мнения: 15 486
Някой май е хакнал сайта.Клипчетата не се отварят.

# 2 618
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Леле, тая Иванина е ужасна мърла! Както казва баба ми: отгоре гиздава, отдолу пиздава! Стана от леглото и директно започна да маже фон-дьо-тена на немито и гурляво лице! Сакън, ако някой я види некитосана! Сега пък се оплакват, че килимите са пълни с косми. Ми то Иванинчето като не си мие е реше косата, как няма да й окапе!
Таня може да е циганка, ама бас хващам, че е по-чистоплътна! Най-малкото досега не съм я видяла с мазна коса, никога!

Сериозно ли дори не си изми лицето... newsm78 Ужас!!!

Доколкото разбирам, жените в къщата не знаят за мъжкото име на Даниела. И май снощи им казала. И аз не мога да отворя клипчетата, за да разбера нещо повече. На всичкото отгоре видяхте ли Манол на какъв разпит подложи Денискав. Какво искаше да постигне с това, не знам...?И ме дразни изключително като постоянно натяква, че тя може да бъде най-идеалния мъж и разбира жените най-добре. Е да, Манолчо, ама за съжаление не си мъж...


А сайта се оправи. Вижте за какво говоря: http://www.bigbrother.bg/video_player.pcgi

# 2 619
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Дам,същият. Laughing И аз ще го подуша,въпреки неодобрението на Денислав,който каза- "става". Laughing
Парфюма е страхотен наистина, но е тежък. Аз харесвам такива тежки и затова на мен ми допада.
Хайде довечера с пуканките и да гледаме как ще издухат Фильо. Направо не мога да повярвам, че има такъв човек

# 2 620
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 034
Добро утро.
Всички чистят, двете принцеси пият кафе...
Денислав пак напомни на Ива днес вече да се среше.

# 2 621
  • Мнения: 1 312
Имаме НОВИНА всички чистят ама, Ив си сресва косицата  Joy

# 2 622
  • Мнения: 7 914
добро утро Hug

още няма нова тема? #Crazy 
желанийце ще ти пишем отсъствие Crazy Hug

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 10:50 от звездичка

# 2 623
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Иванинчитуууу: "Дай, дай ,метлата да отчета дейност" и сега метем. Баси мърлата.....

# 2 624
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                 Ива и Филип се съревновават по мързел. Sick

Общи условия

Активация на акаунт