Критики постоянно получаваме, но не се предаваме - Дюкан 133

  • 43 590
  • 997
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 0
Бях решила повече да не ти се меся, но просто не мога да се въздържа. Казах ти мнението си, а и това на Дюкан - за тинейджъри е недопустимо да спазват режима, ако е наложително - непременно трета олекотена фаза. Ти обаче си настояваш на твоето и си продължаваш. Не знам майка ти дали те поощрява, според мен би трябвало да е против. Досега нямах представа колко килограма искаш да станеш, мислех, че си към 100-тина, за да искаш да станеш толкова. Но от тези ти думи си правя сметката и виждам, че искаш да станеш 54.  Не знам какъв ти е ръстът, но още веднъж и повече изобщо няма да вземам отношение ще кажа, че постъпваш изключително детски и неразумно като рискуваш здравето си.

Ами всъщност мама ми каза за диетата и ми предложи да я започнем двете.  Rolling Eyes
Доставя ми всичко необходимо за нея - всеки ден месо, мляко, яйца и за ПЗ периодите различни зеленчуци, които може да се консумират.  Thinking
Наяждам се, не чувствам глад, защо да рискувам здравето си?  newsm78
Нали това е здравословно хранене, избягване на пържено и мазнотии, избягване на чипсове и сладкиши?  Tired
И помежду другото съм висока 1,65см., затова мисля, че 55кг ще бъде напълно нормално. Или максимум 60кг, но те са много.   bouquet

# 946
  • Мнения: 1 575
myrmot4e , защото все пак не получаваш в достатъчни дози някои витамини и елемнти, мазнините също са нещо, от което не бива да се лишиш рязко, но ако правиш 3 фаза например без галите и нишестените, ще имаш пак успех! Peace

виж какво е писал доктора в книгата на 194стр. и да, целта ти е добра, но имаш достатъчно време да се харесаш и преди да я стигнеш...

# 947
  • Мнения: 55
Здравейте, дружинка!  Hug

Минавам да ви поздравя и само да се включа набързо по темата за "вредата" от режима.

Горда, хич не се ядосвай на такива разбрали-недоразбрали пишман специалисти... Даже вчера писах за моите изследвания, които си правих профилактично - всичко ми е перфектно  Grinning- черен дроб, бъбреци, белтъци, холестерол, креатинин, ензими и т.н  На доктора като му казах, че се храня преди всичко с белтъчини и зеленчуци, пия много вода и ям съвсем малко мазнини и въглехидрати - той каза "чудесно, продължавай така".
И още нещо преди време беше писала една дама в блог-сайта - беше се представила като професор по медицина, която самата е на Дюкан, беше свалила доста килограми, беше много доволна и се изказваше много добре за диетата. Единствено питаше приемащите по-дълго трици, дали са забелязали след време намаляване на ефекта от триците (става въпрос за WC-то), защо както тя каза - организма се приспособява към всичко!

А сега за всички - бързо пийте по чаша вода!

Лек ден!  Hug


P.S. Edit: само да добавя, че това което пиша се отнася според мен за зрели организми, а не за тинейджъри.  Peace И аз подкрепям момичетата за съвета към myrmot4e да избере един по-лек режим (нещо като трета). А за останалите - да напомня (най-вече за по-новите Peace) освен за водата, пийте витамини, добре е да ядете повече риба (или взимайте по малко рибено масло) за да си набавяте все пак полезни и необходими мазнини - режима е все пак ниско-въглехидратен и ниско–мазнинен, а не съвсем без  Peace. Според мен - крайностите са опасни !

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 17:09 от blumchen_fee

# 948
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Аз пък да кажа за вредата от режима при тинейджъри:

Благодаря на тези, които ми отговориха до някаква степен. Зная, че хормоналните проблеми са се появили именно от започването на диетата, 50 кг като цяло беше нормално. Истината е, че аз стигнах до 48 и се чувствах чудесно, само че след това започнах и да се занимавам с йога и за около няколко седмици (въпреки, че съм яла всичко, дори шоколад) свалих още 2... Метаболизмът ми сега е страшно редовен, сутрин и вечер не ми убягва. Не се лишавам от нищо. Днес ще ходя на гинеколог. Миналата година го посещавах по друга причина - идваше ми по 3 пъти в месеца и ми беше изписал противозачатъчни... А колко странични ефекти имах от тези Диана 35 , не искам да споменавам просто. След гинеколога ще споделя какво се е случило, да се надявам, че не е нищо сериозно. Наистина всичко е за моя глава, едното - за другото.

# 949
  • Мнения: 0
Аз пък да кажа за вредата от режима при тинейджъри:

Благодаря на тези, които ми отговориха до някаква степен. Зная, че хормоналните проблеми са се появили именно от започването на диетата, 50 кг като цяло беше нормално. Истината е, че аз стигнах до 48 и се чувствах чудесно, само че след това започнах и да се занимавам с йога и за около няколко седмици (въпреки, че съм яла всичко, дори шоколад) свалих още 2... Метаболизмът ми сега е страшно редовен, сутрин и вечер не ми убягва. Не се лишавам от нищо. Днес ще ходя на гинеколог. Миналата година го посещавах по друга причина - идваше ми по 3 пъти в месеца и ми беше изписал противозачатъчни... А колко странични ефекти имах от тези Диана 35 , не искам да споменавам просто. След гинеколога ще споделя какво се е случило, да се надявам, че не е нищо сериозно. Наистина всичко е за моя глава, едното - за другото.

Благодаря ти, ще размисля над това, което казваш..  Rolling Eyes
Просто искам и аз да заприличам на момиче на 17г... а не да бъда прасе.  Sad

# 950
  • Мнения: 279
Привет  wavey, забравихте ли ме Wink.
Аз тия дни съм сърдита на кантара, ама и той на мен hahaha да му се не види и гадта Twisted Evil
Днес ми се случи нещо странно. От около 4 год. живея постоянно на сегашния си адрес от които малко над една съм била бременна и кърмеща (т.е слон) и след това захванах преди почети 8м. Дюкан. И така днес ме вижда една съседка и след кратка дискусия "ти на кой си бе момиче Laughing", започна да ме убеждава как аз не съм аз и че трябвало да съм доста пълничка пък не съм hahaha, ахка пуфка и се чуди какво ми е станало Mr. Green Joy hahaha.
Момичета снимките са ви невероятни Hug, всички сте станали едни такива готини гаджета  bouquet. Не мога да не честитя и на Цоци за постигането на целта и да знаеш че ти стискам палци да удържиш 3-та Peace
Ванеска хей ме на тук съм Mr. Green, минавам хвърлям по едно око и заминавам Laughing
FILIUDKA все пропускам да ти кажа, че ти се възхищавам на ентусиазма Party да се вдигнеш чак от Атина за срещата  Shocked bouquet
Nyala пробвах ти морковният сладкиш и много ми хареса (тоя заека от вица нищо не разбира Wink hahaha). Само че нямах канела и здраво го ароматизирах с есенции от ром и лимон + лимонови кори, резултата беше мммммммммм Crazy. Лошото е че си изядох цялата дневна дажба сутринта Sad и сега само го наобикалям и се чудя какво да подхапна за да не го излапам целия  Joy. Искам да те питам какви са тия 5с.л. подсладител #Shocked, те са равни на 30с.л. захар (близо 3 ч.ч. Shocked). Аз сложих една и стана доста сладък, с 5 не ти ли нагарча newsm78.
Lucie стискам ти палци да ти се наредят нещата Hug
Горда не им се връзвай на тия глупави нападки, прави като мен фръц и говорете си не ми пречите  Flutter
Кри видях те на балкончето Heart Eyes

КОРЕКЦИЯ:

myrmot4e и аз мисля че трябва да обмислиш варианта за трета с нещо като гали ама не съвсем Peace. Ти си още малко и с повече движения (хващай се всеки ден с приятелки и заминавайте на шляй пазар Laughing) ще постигнеш желаното. Лично аз си спомням че преди няколко години действах на този принцип и ефекта беше моментален, но заседях ли се почваше да ми нараства дупето Wink. Така че балансираното хранене на трета + движение му е майката Peace Hug

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 15:46 от *tan4eto*

# 951
  • Мнения: 137
*tan4eto* , blumchen_fee  , Nyala   Hug
Знам, че не трябва да се връзвам , ама се връзвам. Сякаш тя знае аз добре ли съм или не.... В интерес наистината не съм си правила никакви изследвания. Чувствам се прекрасно и не ми се мисли за доктори...

# 952
  • Мнения: 332
пРИВеТ   Hug

Звездопадче   Hug ШЪ праЯ да умиргАш   Misc Ghost

Котенцеее  kiss Kissing Heart

Нелсън Не мрънкай слънце.....то затва кантара се сърди и той  Heart Eyes  love001 Кажи му колко го обичаш и утре ще те зарадва    bouquet

Горда   bouquet Не им обръщай внимание на такива.....ти се съгласи колко е опасен режима и как не си  свалила никакви  кг ,пък и се по доктори ходиш и виж колко зле изглеждаш  hahaha  Heart Eyes

Татит я няма....Слобето не се е вясвало скоро ....бе нещо ного хора липсват  newsm78

myrmot4e Вещи вече ти е казала,както и другите момичета,ама айде и аз да не остана назад!
Майка ти явно не се е запознала добре с режима,щом те подкрепя! Аз съм на всевъзможни диети от 12годишна и резултата сега на 26г е много килограми натрупани от нищото Naughty Много внимавай .... продължи да се хрланиш нормално,за да няма последствия за които да съжаляваш след време.Аз съм сигурна,че с изключване на сладки и тестени неща,ще си свалиш килограмите.
Успех ти желая и моля те послушай ни!  Hug

Цунки по моцунки на всички....Много ви обичкам!     bouquet Hug

# 953
                ЗДРАВЕЙТЕ СЛАДУРКИ И СЛАДУР!
                Той СЛАДУРА нещо се е покрил(или някоя го е покрила) и няколко дни ни звук, ни стон!Туни, къде си - как върви трета малчо!
                ЛУЧИ наистина съжелявам, че ти се налага да преживеещ всичко това. Ти си борбена, имаш ценз, а си и КУКЛА, така че надявам се да се реши въпроса без особени сътресения.   love001 newsm51
                ГОРДА - не пречи,да си злобеят колкото искат - важното е че ти си ДОБРЕ и изглеждаш ПРЕКРАСНО!  love001 smile3501
                НИАЛА - кажи на твоят ДОФТОР, че аз бях с ПОДАГРА, пиех хапчета, страшно ме боляха краката, макар че не съм имала кризи, кръвните ми показатели бяха много над допустимата концентрация на кристали пикочна киселина. Пиех хапчета. Преди две седмици си правих пълна кръвна картина - всичко е изчезнало, подагра, кръвно - спрях хапчетата, холестирол - няма, всичко, ама всичко е О.К.,така че да ЗАПОЧВА ДИЕТАТА хаха smile3532
                ТАНЧЕ       - а ти ще бъдеш ли на срещичката? Аз съм си такава откачалка от млада, мислех че като ПОПОРАСНА. хаха - ще се оправя - АМА МАТХЯ! По зле ставам!
                КРИКРИ - моля те напшете нещо за срещата, трябва да си купувам билети, че ако се забавя още малко може да остана без билет!
                АБИ - ако прочетеш - отговорете ми, защото нищо не се пише, да не би да сте се отказали? Чакам някакъв отговор на ЛИЧНИ - защото ако се проведе срещата, а аз остана без билет, въх убих ВЪ!
                МНОГО ГУШКИ И ФИЛЮДКИ ОТ ФИЛЮДКАТА
               

# 954
  • Мнения: 279
Филюдка според мен трябва да се прекръстиш на луда калинка  smile3532  love001. Как няма да съм на срещата, оказа се че първа съм се записала hahaha Wink и нямам търпение да видя как си станала половин Филюдче от предната среща Hug

# 955
  • Мнения: 850
          Здравейте , любима моя група дюканчета!  Crazy  Heart Eyes ЕЕ най - после успях да ви прочета и да съм свободна за един отговор! Много Работа и днес даже не успях да обядвам и сега като се прибрах  лелеееееееееее .... голямо ядене!  Embarassed .. но само режимно разбира се!
    Искам да поздравя чочосан , снимките и резултатите ти са страхотни БРАВО!   bouquet

  Това е от мен , сутринта не можах да видя кантара да ли е размислил , затова утре ще докладвам!

 Либя ви и ви целувам и лека вечер!  Вещиии  Heart Eyes подмаззз чакаме нова темичкааа  Flutter

# 956
  • Мнения: 3 066
здавейте отново от мен!Тези седмици само чета и не пиша !Малко минах в трета за седмица и от днес съм пак във втора фаза!Поздрави на всички и успехи!

# 957
Здравейте на всички! Вече съм 2-ри ден на режима, обаче днес се чувствам зле-не мога да ида до тоалетна, от там коремът ми е подут и дори се наложи да си сваля сутиена, защото стягаше. Дори ядох трици с кисело мляко и (макар че е забранено) един малък банан (преди това с едно кафе много ми помагаше при такива случаи). Може и да не е задължително от режима, аз и преди имах трудности в това отношение, обаче бих искала да ви помоля да ми дадете идеи какво бих могла да направя (не би ми се искало да започвам с разхлабителни чайове, защото ако един път се почне...

 Мерси за отговорите предварително. Лека вечер на всички.
 Hug

# 958
  • София
  • Мнения: 171
Здравейте на всички! Вече съм 2-ри ден на режима, обаче днес се чувствам зле-не мога да ида до тоалетна, от там коремът ми е подут и дори се наложи да си сваля сутиена, защото стягаше. Дори ядох трици с кисело мляко и (макар че е забранено) един малък банан (преди това с едно кафе много ми помагаше при такива случаи). Може и да не е задължително от режима, аз и преди имах трудности в това отношение, обаче бих искала да ви помоля да ми дадете идеи какво бих могла да направя (не би ми се искало да започвам с разхлабителни чайове, защото ако един път се почне...

 Мерси за отговорите предварително. Лека вечер на всички.
 Hug
Опитай с маслена риба или парафиново олио за решаване на проблема с wc-то. Много от нас сме доволни от резултата

# 959
  • Мнения: 27
Момичета сърдечно БЛАГОДАРЯ.Доста хора ми казват,че имам голяма промяна,но тук от вас е някакси по стимулиращо и истинско.

Murmot4e,защо не опиташ да си хапваш всеки ден зеленчуци и плод.Килограми се свалят и така.Аз в момента се храня така-нещо като втора и половина и за 10 дни свалих 2 кг.При мен причината за такова хранене е задържането ми от месец и половина,а и аз свалям килограми в ПЗ дните.
Много целувки на цялата банда.

Общи условия

Активация на акаунт