Критики постоянно получаваме, но не се предаваме - Дюкан 133

  • 43 580
  • 997
  •   1
Отговори
# 960
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Здравейте на всички! Вече съм 2-ри ден на режима, обаче днес се чувствам зле-не мога да ида до тоалетна, от там коремът ми е подут и дори се наложи да си сваля сутиена, защото стягаше. Дори ядох трици с кисело мляко и (макар че е забранено) един малък банан (преди това с едно кафе много ми помагаше при такива случаи). Може и да не е задължително от режима, аз и преди имах трудности в това отношение, обаче бих искала да ви помоля да ми дадете идеи какво бих могла да направя (не би ми се искало да започвам с разхлабителни чайове, защото ако един път се почне...

 Мерси за отговорите предварително. Лека вечер на всички.
 Hug
Опитай с маслена риба или парафиново олио за решаване на проблема с wc-то. Много от нас сме доволни от резултата

При мен и пангасиуса има същия ефект.

# 961
Искам да споделя нещо за WCто - аз имах този поблем още преди да започна режима. Започнах с китайския чай но защото ми е много гаден се разрових за някакви хапчета и попаднах на една реклама - хапчетата са ле диече билкови и аз ги пия от няколко месеца и имат ефект. Пият се вечер след хранене по 2 или 3 аз поне съм доволна нямат слабителния ефект и коликите като при чая но се ходи във WCто поне веднъж дневно което си е пак нещо Mr. Green Embarassed

# 962
  • Мнения: 91
Здравейте момичета и момче(чакаме го да изгрее като слънце,ама де ли е?)  Hug
Искам и аз да поздравя чочосан . Уауу, не можах да повярвам на двете снимки,гледах и се пулех бая време.  Shocked БРАВО чочосан! Като със самурайски меч си отрязала тез кила  newsm51
Lucie ..не се отчайвай слънце, такава каквато си сега,готина и устремна, вярвам всичко ще се нареди добре-  така повелява всеобщата хармония в космоса,вярвай ми  Simple Smile И те хващам за якичката и с елегантен отскок те дръпам на място при шестичките.  thumbsup гуш Simple Smile   action032
Филюдка, гушки и на теб  Hug и дано ти кажат по-скоро данните за срещата, че сякаш с тебе летя по "трасето" - толкова ти се кефя за решението да си додеш тук и да гънчиш всички нашенки Simple Smile Кефите ме и двете с Lucie ,защото по елегантно спокоен начин нагаждате тялото и нуждите си според режима и него към вас. намиг  Hug
myrmot4e , малко слънчо Simple Smile не се лишавай от всичко необходимо ти за младото ти телце. Вземи най-хубавото от режима но не се лишавай от нищо  Peace Помисли върху това за себе си....... Hug
Вещи, искрени чест и почитания за логиката и последователността ти   bouquet
Звездопадчик,  Фийлгуд   Hug vesito5 цун адашче  Simple Smile nelsun..ще оправиш всичко, сигурна съм Simple Smile
Целувки и прегръдки на всички  Simple Smile   Този поздрав е за вас  - http://www.vbox7.com/play:5565cb55

# 963
  • Пловдив
  • Мнения: 62
Здравейте на всички! Вече съм 2-ри ден на режима, обаче днес се чувствам зле-не мога да ида до тоалетна, от там коремът ми е подут и дори се наложи да си сваля сутиена, защото стягаше. Дори ядох трици с кисело мляко и (макар че е забранено) един малък банан (преди това с едно кафе много ми помагаше при такива случаи). Може и да не е задължително от режима, аз и преди имах трудности в това отношение, обаче бих искала да ви помоля да ми дадете идеи какво бих могла да направя (не би ми се искало да започвам с разхлабителни чайове, защото ако един път се почне...

 Мерси за отговорите предварително. Лека вечер на всички.
 Hug
Опитай с маслена риба или парафиново олио за решаване на проблема с wc-то. Много от нас сме доволни от резултата

При мен и пангасиуса има същия ефект.


При мен ще разбера утре.За пръв път си я правих тая вечер,ама многооо мазнаа- направо плуваше в плика за печене-така ли трябва да е? newsm78 ..


Поздрави,Монрое

# 964
  • София
  • Мнения: 5 295
Малко СПАМ-ец от мен, да прощавате
НЕЩО ЗЕЛЕНО: И да ви кажа, че днес си спрях хартиените фактури от Мтел, най-сетне нещо екологично да направят и те. Ето още малко информация: http://pressboard.info/pressboard/Preview.aspx?articleid=55699


И сега бързо пийте една чаша вода!!!

# 965
  • София
  • Мнения: 1 590
Този път няма да мигна, но ще се намърдам на първа страница пък!!! Mr. Green.
Щом ме бутат, дърпат, Ниала ми прави място, е вече нема накъде... По съвет на Тонито реших да цункам кантара, ама той пак  #2gunfire мръсната му гад!
Нелсън, Филюдче, Музичка Hug
Мили Ванили bash къв банан, кви пет лева бре душо? на втория ден!!!
Пробвай всяка сутрин 2 лъжици трици и 1 лъжица смляно ленено семе, кипнати в малко прясно мляко - изяж ги като едновременно ги поливаш мнооого обилно с вода - ефектът е почти сигурен. Аз се спасих от тез проблеми  smile3550 с тази комбинация, както и с люти чушки на всяко ядене. Не ми подейства нито парафина, нито маслената риба а с чайове и билки и аз не исках да започвам, че организма свиква почти веднага...
Чочосан  Shocked  bouquet
Зеленото човече  Heart Eyes
Монро - жалко че си похабила плика, най добре е пангасиуса на скара, иначе верно плува в мазнина - ама пък полезна!

# 966
  • Мнения: 485
Тонито, като свалиш още 0,7кг ще дойдеш ли на среща  Simple Smile

Има една на 29.11 - дотогава може да си ги свалила вече  newsm78

 Hug

# 967
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте момичета.
Днес правя 6 месеца с Дюкан и резултата е -35кг,много съм горда с резултата и мога да кажа ,че вече се харесвам.
Много ми е мъчно че не успявам да пиша в темичката ни,но сега много работя и няма време за нищо.
На всички пожелавам много успехи,воля и вяра в режима,наистина действа.
Целувки и прегръдки на всички  bouquet

# 968
  • Пловдив
  • Мнения: 62
LucieHug тъй като не съм много компетентна в говенето,а и специално тая риба за пръв път я ям хич не знам как се готви,ама моята е филе.. не знам само така ли се продава,утре може да я пробвам на скара или в тефлоновия.
Mira1919,честита ти половин годинка.. имаш страхотен резултат -браво!


П.С. Виждам Цоци на балкона,а си спомням,че е обещала снимкиии ....

Поздрави,Монрое

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 21:04 от Monroe

# 969
  • София
  • Мнения: 1 590
Танчето,   bouquet !!! Всичките сме луди калинки, не само Филюдка Joy Чакам с нетърпение срещата, ама Аби нищо не казва newsm78
Абииииии, обади сеееее Hug
Монро, и аз много много не знам как се готви риба, и затова всичката - на скара  hahaha Ама като е по-суха и току стане на гьон...

# 970
  • Мнения: 1 575
Lucie, не мога да ти пратя ЛС - да, записах се, само да са здрави децата  Praynig, ще водя и една сладурка, която отслабва под зоркият ми поглед  bash  Joy

# 971
  • Мнения: 663
Момичета ...прелитам покрай компютър и влизам да дам кратък пръв отчет за моята първа ГАЛА вечер ...(преди малко се прибрах от македонския край) ...
бях с малка спретната компания колеги снощи в едно хотелче с механа в селце край Мелник .......ммммммммммммммммммммммм
само ще кажа че сега съм ......страшно уморена ....спи ми се разглобена съм (  Laughing Laughing Laughing...от десерта ...ама от танци) ...получих много много комплименти за новата си визия ....  еее няма да ви кажа колко ми беше хубаво
 за моята първа ГАЛА вечеря ядох 2 пилешки пържоли 1 пилешко шишче печени чушки зеленчуци на скара ... 40-50грама сирене иииии половин литър хубаво мелнишко вино ...... (това всичко от 18:00 вечерта доооооооо незнам колко през ноща или сутринта )

днес реакция нямаше кантара като се прибрах показваше 69,6кг (като на обяд бях яла голяма пилешка пържола с зеленчуци) ....нооо ще видим следващите дни
утре заминавам в дълбините на Родопите - Ардино ....
а вие тука УМНАТА че ще се върна ....
хубави и леки дни на всички !!!!

# 972
  • Разград
  • Мнения: 3 110
За пангасиуса-последно го приготвих в тефлонов тиган.Много мазнина пусна и направо се изпържи в собствен сос.
На скара не съм пробвала,защото нямам,но предполагам,че там ще е най-добре.И във фурна съм я правила тази риба,печена върху хартия за печене,харесва ми.

# 973
  • Пловдив
  • Мнения: 830
Здравейте Дюканеси!
Тук едва ли някой ме помни, но съм една от вас...от 9 месеца Simple Smile Hug
Нещо обаче се демотивирам напоследък и май и си затварям очите и попрегрешавам. Ама от 3 дни усещам, че се нахъсвам отново. По принцип лятото бях се поотпуснала защото адски ми дотягаше готвенето в жегите, н о сега със зимните студове стоенето край печката и фурната ми харесва Simple Smile
Едни вкусотии си стягам и  все си представям какво ще си сготвя когато стана 85..или 65 килограма Wink  Outta Joint
Момичета, признавам си,ч е едва ли ще наваксам с всичко, което сте изписали за времето докато отсъствах от форума и темата, затова без да искам да отегчавам някого ще замоля тези, които имат нервите и желанието да ми кажат дали при тегло 110 килограма е уместно да се започне с фитнес? Искам да активизирам нещата. Мисля да си купя и неопренов клин за тренировките, може би ще приема препоръките на един познат за FAT Burner-И. Струва ми се, че въпреки, че съм още във втората фаза на диетата, трябва да се захвана и с нещо друго, което да стимулира горенето при мен.  newsm78
Освен това имам питане към варненки, има ли желаещи за фитнес, че си нямам компания в тия начинания. До нас има една фитнес зала само за жени и мисля да я посетя ама сама ми е тъпо Sad
Ако има мераклийки - свирнете Wink или драснете на лични   bouquet

Стискам палци на всички и обещавам да почна пак да снимам кулинарните си илични победи Simple Smile

# 974
  • София
  • Мнения: 110
    Здравейте, прекрасни дами и господин .
    Не съм писала от адски много време, но горе долу успявах да ви следя. За 2-та месеца, които минаха много момичета са постигнали страхотни резултати   bouquet . Не мога да не отбележа Тонито - не спирам да ти се възхищавам   bouquet .
    Аз съм почти на края на 3-та фаза, остават ми още 10 дни  Crazy . Успешно задържам килограмите, с  които влязох в трета. Истината е, че не я спазвам по устав вече повече от месец. В началото на 3-та при спазването й, отслабнах още 2 кг. и затова реших да правя някаква странна комбинация между 3-та и 4-та. Много съм доволна от нея засега.
    На всички нови момичета искам да кажа, че това е най-добрият режим, да го спазват стриктно и резултатите ( и усмивките  Wink ) няма да закъснеят.
    Жозефа виждам те на балкона  Flutter . Какво става? Мина ли в трета?

Общи условия

Активация на акаунт