Великобритания - тема 19-та, последна тийнейджърска (пак празнична)

  • 31 238
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Добро утро малки големи  и още по- големи Nature Snowman

Да се похваля днес получихме картичка от Дядо Коледа. Благодаря на момичетата за адреса. Алекс беше толкова учуден, че изчезна в кухнята чак да го отваря. И сега не изпуска картичката и рови за морков в хладилника Joy за Рудолф.

Майнунка радвам се да те видя форумско приятелче, ти къде изчезна?
Мери нищо не казваш какво стана в училището, успя ли да говориш с учителката?

Относно колетите за мамите от Лондон и не само не е ли по - евтино да изпращате по- големите колети с тези фирми, който носят багаж до БГ. Само някой трябва да се ангажира да го вземе. Преди няколко месеца като се местехме ползвахме фирмата за багаж от форума и съм доволна.

Някой питаше за кола маска. Днес ще ходя при една българка на Marylebone за първи път, ще дам отчет по-късно Simple Smile

Някой питаше за гинекологични прегледи- попитай докторчето има клиники (не се сещам точно как се казваха, отлетя ми ooooh!) където отиваш без предварителна уговорка, ще почакаш, но те взимат същия ден, обикновено е и след работно време.

Видях, че имаме момичета от Шотландия. Добре дошли welcome Споделете как е при вас? Кризата как се отразява?

Не знам как е при вас, но аз оставам с впечатлението, че сякаш коледната подготовка не е толкова помпозна колкото беше предишни години.

Весели празници Close-mas:

# 286
  • Мнения: 2 897
Аз преди ходих при една българка Мария в Стратфорд на кола и бях много доволна, но ми е дълъг пътят.
Въпреки това тази седмица пак щях да ходя.
Път не път...
Но се оказа, че там където се постригвам, пак при българин - Крум, има промоция и ако се подстрижа при него кола маската ще ми е безплатна, така че утре имам час.

# 287
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Мишолинка и аз да благодаря за адреса на дядо Коледа!! Получихме картичката днес сутринта и Филип беше страшно доволен и той готви морков за Рудолф и mince pie както пише щедрия дядо Heart Eyes...
При нас изкарахме всички този гадния вирус и още се мъчим с него само аз останах Tired.


# 288
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Ell, жоровото секондари скул е като крепост  ooooh! Така и не се докопах до разговор очи в очи с учителката! Писахме си бележки  Crazy Аз съм свикнала на друг тип комуникация, от началното училище и сега ми се вижда странна цялата тази работа  Thinking
При нас украсата е както обикновено, дори в центъра е още по помпозна, заради новия шопинг център. Рядко ходя там, но този месец два пъти слизах  Grinning Много хубави заведения са отворили и ако си разделиш паркинга с някого, не излиза толкова скъпо Wink Тук съм свикнала на безплатно паркиране, уточнение за лондончанките  Flutter
GI, и нас ни мъчи някакъв вирус Sad Ели беше 2 дни с температура над 39, после я свали до 38, но няколко дни я поддържаше и е една отпаднала. Пропусна коледния концерт в градината, но поне за партито с дядо Коледа  я заведох. Не за цялото парти, защото сутринта пак имаше малко темп, а чак за заключителната част, томболата и посещението на дядото. От томболата спечели една котка и билети за зоопарка, а дядо Коледа и донесе кученце. И да го бях гласила, нямаше да се получи толкова тематично  Laughing Аз и синът още шмъркаме, мъжът беше болен преди това  Crazy

# 289
  • Мнения: 87
В Шотландия сме добре. Единбург е много красив. Ние сме тук откакто започна кризата и затова не мога да кажа как се отразява. Освен, че мъжът ми не може да си намери работа, което го побърква, но според мен има надежда

# 290
  • Мнения: 1 883
Здравейте  момичета , имам една огромна молба на която се надявам да откликнете и да ми помогнете. Постоянно пазарувам от английския ибей и до сега не съм имала проблеми , но снощи сгафих . Спечелих едни обувчици за голямата щерка на Лейли Кейли , и сега продавача не иска да ми ги шипне до България .Молих я /действително/ няколко пъти , но отказва категорично да праща извън океана . Та идеята ми е такава . Ако не ви представлява проблем да ползвам само ваш английски адрес , за да ги получиш , а вие да ми ги пратиш когато имате възможност/не са ми спешни/ Grinning,естествено за което ще си платя предварително. Искерно се надявам да ми помогнете .Благодаря ви предварително  bouquet  bouquet

# 291
  • Мнения: 3 480
vikuna, писах ти на лични.

момичета, черпя ви със закъснение за рождения ден на сина ми, на 21-и навърши 4г.  ura  Gift  party023  bigdance2 голямо парти, голямо беснеене в Adventure Kingdom и като се прибрахме вдигна температура Ill.

тъкмо смятахме че сме овладели температурата и през нощта повърна, явно е хванал норовирус, за който ни дадоха бележка в градината, че върлува в страната. Ужас! лятото цялото семейство го изкарахме много тежко, тъкмо мислех, че е само плажна болест и по жегите, а сега и тук ... newsm78 лошото е, че следобед имаме полет до Испания за 5 дни (за първи път сами с таткото, откакто се родиха децата) и може да не заминем никъде ... страх ме е да го оставя в това състояние на бабата и дядото. чакам да стане нормален час и да го заведа на лекар, въпреки че четох в patient.co.uk че чакат да отмине ... добре че си нося от бг лекарства - дадох вомитосхил свещичка, хидрасек и едно хомеопатично, имам и хидратин против обезводняване ... дано не се стига до там.
не знаем какво да правим, на обяд трябва да тръгваме за летището, надявям се докторът да ни поуспокои ... надявам се да не заразим и сестричката ... ужас, направо не знам как така изневиделица се разболяват тези деца ...
някой минавал ли е този вирус скоро? очаквам инфо за колко дни минава и как протича.

# 292
  • Мнения: 276
 S T A R D U S T , поздрави и целувки за пожденика! Хубаво поне вируса е изчакал партито да мине... Дано се оправите преди Коледа!

В къщи вирусът мина поред... първо аз, после детето и накрая таткото... Почва със силно главоболие и температура- 2 дни и след това налепи по гърлото и много гадна кашлица около 3-4 дни. Вече след като ни мина малкият все още кашля остатъчно от време на време. Много коварен е вируса , но поне минава бързо. При мен не беше много тежка форма, но мъжът ми ако беше  в България със сигурност  щеше да е болница. Аз давах само течен аналгин или парацетамол , когато температурата минаваше 39. Чай и инхалации изключително много облекчаваха състоянието. След вторият ден давах и сироп за  кашлица.

Оправяйте се бързо, че празници ви чакат! Hug

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 10:45 от MamaChrisi

# 293
  • Мнения: 948
поздрави от БГ  Sunglasses

стардъст - бързо оздравяване, и дано не се провали пътешествието!

момичета, може ли някой да пусне новата тема; интернета ми е много мизерен и няма да успея, пък гледам, че сме на 20-та страница!

весели празници на всички!

# 294
  • Мнения: 276
Заповядайте в новата тема! santa2

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358901.new#new

# 295
  • Мнения: 8
Mili mami,molq kajete kak se tarsi angliisko y4ilihte za balgar4e.nqmam kirilica,molq da me izvinite.veseli praznici

Общи условия

Активация на акаунт