ДЕКЕМВРИ близо е вече, чакаме те мъничко човече!

  • 16 146
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5
Eternity много е сладка малката пу-пу - аз така се размечтах... newsm03
Шушинка Hug

# 61
  • Мнения: 39
леле каква е кукла бебе Цветина,да е жива и здрава и да ви радва и двамата. Two Hearts
 

# 62
  • Мнения: 1 152
6u6inka, не се притеснявай - моя приятелка доста време си стоеше с 3 см. разкритие  Hug

# 63
  • Мнения: 315
Здравейте  Peace

Не съм влизала скоро, гледам сте изписали много.  Heart Eyes Много хубави новини!  newsm53

Честито  бебе Александра на nikolina-pikolina ylinfant , бебе Цветина на eternity  ylinfant и бебе Елизабет на bambi25   ylinfant
 newsm51

Да са живи и здрави бебенцата и много да ви радват!   smile3525

# 64
  • Мнения: 45
Леле каква красавица е Цвети Simple Smile))) Още веднъж да ви е жива и здрава Simple Smile

Деси, утре ако искаш кажи моето име, аз няма да мога да дойда- Елена Новакова.

При мен да се оплача, грипчето прерастна в остър синузит и се чувствам ужасно зле Sad Днес ходих на УНГ и ми предписаха антибиотик, който не мога да преценя дали е безопасен, а и гениколога ми каза, че не е работил с него и не може да вземе отношение.

Антибиотика е Klerimed, ще се радвам ако някой който има познати фармацевти ми даде съвет. Понеже в нета прочетох противоречива информация,  реших да дам последен шанс на хомеопатията, но ако не сработи, май ще трябва на финала да пия АБ.. ами ако родя докато го пия? Няма да мога да кърмя! Направо ще полудея вече  Cry

# 65
  • Мнения: 342
Привет!
Поли, спец си! newsm51

Eternity, да ти е живо и здраво малкото слънчице! Голяма бонбонка е! Пу-пу!
Мами, аз си мислех, че бебчетата са много сини и сбръчкани първите дни, обаче като гледам декемврийчетата са изключение! Големи красавици! Simple Smile

Шушинка, с теб сме! Дано устискаш още малко! Не се притеснявай, има мами, които са по цяла седмица с 1-2 см разкритие.

Аз нещо се спекох днес. Цял ден ме гони една кривотийка, чак сега се успокоих малко. Явно предродилните емоции са ме завладели.
Хубава вечер!

# 66
  • Мнения: 20
Леле момичета колко сте изписали от сутринта  Shocked
Шушинка спокойно,всичко ще е наред,звънкай ми  Wink
Цветина е истинско цвете   bouquet
Относно осоляването,спомням си че на една от лекциите на 9 месеца лекторката каза за морска сол в водата за къпане ,но не си спомням за какво беше,май нещо свързано с каляването.
Иначе аз днес си взех обмената карта,видях си изследванията,казаха че всичко е ок ,хемоглобина ми е 113 и мн се радвам че не пих Тотема.
Момичета вярно ли е това че бебето като е голямо и няма място да се обърне с главата надолу  Rolling Eyes
Мен също ме хваща шубето вече,тоя голям корем ме плаши и колкото повече време минава толкова повече се замислям за секцио,което всъщност може и да се наложи ако бебо не се обърне или ако на очния преглед на 26 не ми кажат че е по добре да е секцио,но като се гледам май почвам да се надявам че ще е секцио.Шубето голям страх Embarassed Не знам кое ме плаши повече болката или разкъсванията  ooooh!
Иначе бебо вече определено ми тежи а до термин имам още месец и половина  ooooh! а той сигурно е вече 2.500кг татко му се е родил 4.200  Shocked Имам подготвителни контракции и бодежи ниско долу от време на време.
За колежките,нямам никаква информация за нов фонд за сега.

# 67
  • Мнения: 42
Ех Лени значи какъв късмет #2gunfireаз точно днес си мислех за теб и се чудех дали си се излекувала...
Дано да се оправиш, пробвай с някакви билки. Стискам палци!

# 68
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Добро утро или добър вечер!


Мен това пълнолуние ме побърка тази нощ, а и Йоана е същата вампирка и постоянно иска нещо.

Eternity прекрасна дъщеря имаш! Пу-пу да не са й уроки. Да ви радва мнгого, да е здрава и да има едно безгрижно детство, а вие с тати и батко да й се радвате от страни и да сте част от тази прекрасна приказка!  Hug

# 69
  • Мнения: 48
 Heart Eyes   каква красавица е Цвети - браво Етернити    Hug   сега да се гушкате много и да папкате    Simple Smile

Шушинка, стискам палци бебчо да почака още малко    Hug

Хайде пак да е хубав денят ни     bouquet

# 70
  • Мнения: 252
Добро утро ,Поспаланки!Аз вчера като съм легнала след прегледа в 16:00 и сега ставам.Голям сън му ударих...Иначе с мен и бебка всичко е наред,благодарение на магнерота явно контракциите са нмалели,но си е все така ниско и на стартова позиция.Докторката каза ,че от тук нататък можело във всеки един момент да тръгна да раждам,да съм готова.Дрън-дрън.Аз и казах,че знам че няма да е преди 1.12,а тя ми се смее.Каквото- такова.
Честит рожден ден на siseto84 (дано не съм объркала с пожелание за всичко най-хубаво и най-чаканият и красив подарък през декември.Дано скоро да се гушнат и с тати и заедно да чакат голямият ден.Весело изкарване на празника.
eternity да ти е жива и здрава малката Цвети и да ви носи много радости.Голяма красавица е!!!

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 08:13 от LLBB

# 71
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
siseto84 Честит Рожден Ден! Пожелавам ти най-хубавия подарък през декември!   bouquet

# 72
  • Мнения: 4
 Добро утро  kaffeetrmker_2 cook
 Току що разгледах снимките на малкото Цвети-лелеее,дано не го урочасам това дете,ама не съм виждала по-красиво бебе...пу-пу малка дрисличка Heart Eyes
 Дано всичко е наред с шушинка  Praynig
 Пожелавам на всички слънчев и усмихнат ден(и да няма слънце навън-важното е да има отвътре Hug)
 

# 73
  • Мнения: 12
siseto84   newsm59

бъди живичка и здравичка и много обичана жена и майка!!!

# 74
  • Мнения: 551
Добро утро сладурки  Hug

Сисито 84 честит рожден ден много сбъднати мечти и весели мигове  Hug newsm51 newsm59

Малеееееееееййййййййй малката Цвети е направо кукла пу- пу голяма сладурана е  newsm51  love001

Йо май наистина ни е хванала някаква пред родилна треска  #Crazy И аз съм така тези дни.

Приятен ден от нас и пълен само с положителни емоции.  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт