ДЕКЕМВРИ близо е вече, чакаме те мъничко човече!

  • 16 145
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19
Пу-пу, много е сладка Цветина. Да ви е жива и здрава! newsm07

# 31
  • Мнения: 616
Привет и от мен  Simple Smile

Прегледа мина доста ....гадно  ooooh! като ме провери за разкритие / нямам/ щях да пукна, иначе правихме запис на тонове и за жалост не успя да го премери  Sad защото имат нов УЗ и той не беше работил с него до момента. Ще ходя на тонове пи 1 път седмично до термина и ако не съм родила до 3-ти ми каза да отида в деня. Мери ме и каза че няма предпоставка да не родя нормлано...корема и кг са се увеличили с +4 см/кг  #Crazy Взеха ми и секрет другата седмица ще си взема резултата. Та това е яд ме е само че не успя да го премери много исках да разбера Crossing Arms


олее малката бонбона колко е сладка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes да ви е жива и здрава!!! eternity разкажи как мина раждането?

# 32
  • Мнения: 0
Добре дошла eternity!!!
Много е ладка бебочката!
Да сте живи и здрави и много да ви радва!  bouquet

# 33
  • Мнения: 1
Eternity, добре дошла. Голяма красавица е малката Цвети, да ви е жива и здрава. Ти как си? Баткото как се справя?  Hug

# 34
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
 Каква прекрасна бебочка! Да я нацелуваш от всички ни  Heart Eyes Mr. Green
Чак сега видях това със солта и яйцето. Не мога да повярвам, че съвременен човек може и да си помисли за такава гадост. Тия закостеняли бабки, дето живеят в онзи век трябва незабавно да си променят мисленето. Как може да причиняват това на беззащитните бебчета  ooooh! За яйцата, майка ми е разказвала, че са я карали буквално на сила, да къпе така брат ми. Но тогава е била свенлива и не е смеела да каже и дума. След години, с мен не е имала проблеми, поставяла е на място всеки, който й се е месил.  Rolling Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 3
не съм влизала няколко дни и толкова новини!

Бамби, честито за малката бебка!! да е жива и здрава! Такава прекрасна новина!!!!

Eternity, Цветина е прекрасна!

Аз в понеделник бях на преглед. Ама като ви чета и се притеснявам, че моята докторка нещо пропуска.
- даде ми болничния за 45 дни, но нямам обменна карта, дори не стана на въпрос - вероятно защото си е убедена, че ще раждам там;
- не ми е пускала кръв и урина за изследване от повече от месец и половина, а тогава хемоглобинът ми беше на границта, пък нищо не пия, освен магнезии;
- изпрати ме да мерят тоновете на бебето (мерят ги в родилното), но реално не знам какво е станало после, защото резултатите остават там и ще й ги покажат по-късно. Трябва ли да чакам следващия преглед след две седмици, за да питам дали тоновете са наред?? Днес звънях на сестрата да питам, тя ми каза, че ако имало нещо докторката щяла да кажа, ама как нямам идея. та се безпокоя...
- каза, че бебето било с главичката надолу, но не било в най-подходяща поза за нормално раждане- имате ли представа това пък какво означава??!
- спомена, че май съм имала някаква киста- това възможно ли е, нищо, ама нищо вече не разбирам и съм в някакъв пълен шок.

Имам чувството, че нищо не контролирам, докторката гледа и мери бебето и каза, че с него всичко било наред, но не ми каза никакви мерки или размери.
И въпреки че имам все още течение, резлутатите от секрета ми били чисти...
дадоха ми и списък за болницата, ама нещо много малък ми се вижда в сравнение с написаното от вас. Днес започнах да го изпълнявам и си взех еднократни бикини от Малечко, дамски превръзки (дебели, нощни, защото нямаха за родилки) и някакъв препарат за клизма (гадост).
та това е от мен засега.

# 36
  • Мнения: 65
Eternity добре дошла!Голяма е  бонбонка и сладуранка  Цвети пу-пу . newsm51
Някоя мама знаели как се смаляват сниките че да я сложим и на първа станичка!

# 37
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Стийл, определено има защо да си мислиш, че не контролираш нещата. Струва ми се, че не си доизпипва работата. За обменната карта, от доста мои близки знам, че не винаги веднага ти я дават. От друга страна, щом ще раждаш другаде, би следвало да си я поскаш. Тя не може на сила да те задържи да раждаш непременно при нея. За размерите, аз винаги питам, всичко искам да знам. Преди месец, когато бяхме се завъртели вече главично, ние също не бяхме в много удобна поза. Не беше застанала на правилното място, а леко в дясно. По-скоро раменцата и бяха пред родилните пътища. Предполагам, че подобна поза сте заели и вие.
Ако толкова се тревожиш за изследванията, иди на своя глава. Но пък мсец и половина е нормален период  Rolling Eyes
Следващият път питай за всичко. Мисля, че е нормално да се интересуваме, все пак за нашите деца става въпрос. Какво толкова ни се дразнят на въпросите  newsm78

# 38
Здравейте ,момичета!
Извинявайте,че нахлувам в темата ви,но исках само да ви кажа,че имам нова количка и кошче за кола,портбебе и чисто нови дрешки за бебче.Накупих много неща за бебо,а използвам на баткото.Ако някой се интересува,може да ми пише на лични да покажа снимки.
Извинявайте!
Желая ви лека бременност, безпроблемно раждане и сладки и послушни бебоци! Hug

# 39
  • Мнения: 688
eternity много е красива принцесата ти, страхотни бузки икакви правилни черти - пу-пу-пу -пикла  Heart Eyes
Жива и здрава да ти е и много радост да ви носи!

# 40
  • Мнения: 429
Иначе за водите - не се притеснявайте толкова Simple Smile
Аз живея до болница Вита точно, тя има и родилно отделение. Та лятото като се прибирахме една вечер и видях една двойка - мъж и жена, а на жената и бяха изтекли водите, панталона и беше мокър... Та да ви кажа, стана ми едно такова мило (колкото и да е странно) - че скоро ще си имат бебенце Simple Smile И през ум не ми мина, че е нещо гадно или подобно...
....
Embarassed Embarassed Embarassed Това като го прочетох, се разсмях и ми потекоха веднага сълзите....ставам все по-емоционална! А и бебка се размърда..сякаш усети, че се вълнувам...
А на мен последните дни много ми се втвърдява корема и ми се гади Sick Притеснявам се, защото на бебка и е още много рано да излиза (на 04.11 беше едва 1450 грама).
Лека нощ и много  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И за да продължим с емоциите....СЕГА ВИДЯХ СНИМКАТА НА ЦВЕТИ!!!...Много е красива, какви сладки бузки и нежно личице! Да ви е жива и здрава   bouquet  bouquet  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 152
eternity много е сладичка малката Цвети! Как да не ти се прииска да гушнеш бебе, а и си представям как мирише на бебе...направо се размечтах... Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Жива и здрава, а ти как си?

Invisible толкова ли е гадна проверката за разкритие?  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 14
eternity  боже какво красиво същество, изумителна е тази твоя дъщеря!!!   Пу пу пу връзвай червения конец, че уроки ще хване това чудесо.... Пожелавам на всички по едно таковка херувимче!!!

Момичета току що се връщам от болницата, махнама ми серклажа, видяхме бебче на УЗ, СЕДАЛИЩНО разбира се, вероятно причината е че околоплодните ми води са на долната граница и това й пречи да се обърне на госпожичката!!!
Тоновете са перфектни, ясни, отчетливи и динамични..... И сега вече сме на зелен светофар, няма какво да ни спре!!

Лека вече и спокойна нощ на всички!!

# 43
  • Мнения: 255
Eternity, Цвети е прекрасна!!! Леки дни и нощи ви пожелавам и на двете!  Heart Eyes

Steil, за предлежанието - може да е с главата надолу, но има значение и дали с лицето нагоре или надолу ... защото едното разположение не е подходящо за преминаване през родовите пътища ... може това да е имала предвид.
Течение е нормално да имаме по-обилно от преди бременността, и ако имаш скорошни добри резултати, не е фатално...  но за нормално раждане има значение, че може бебето да се зарази при раждането...

San4es,  май се подготвяш за старта Wink успех на финала!

# 44
  • София
  • Мнения: 308
Добре дошла Eternity! Цвети е голяма сладурка и какви бузки е направила Heart Eyes Много се радвам за вас!
Ще чакаме и разказ за раждането и как се гледате!

Общи условия

Активация на акаунт