"МАРТенката търси и обича, с нови дрешки своето коремче да облича"

  • 18 352
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 9 558
И аз да кажа, това че е бебешко олио не означава, че няма да се обринеш - повечето са боклуци, с които не бих мазала себе си, а какво остава за бебе - само прочети съдържанието и ще се хванеш за главата.

Изчакай да ти отшуми обрива и тогава почвай да се мажеш пак. Можеш да пробваш с маслото против стрии на Икаров (етерични масла), но слагай по-малко, защото е много мазно. И според мен - задължително сутрин и вечер взимай душ, като единия да е само с вода, без измиващи препарати - колкото по-малко сапуни за кожата толкова по-добре. Даже и хума можеш да ползваш.

# 241
  • Devin
  • Мнения: 20
благодаря ви много за съветите ще си взема от това масло на Икаров  Heart Eyes  newsm51 preggo
Незнам как е в по големите градове но тук изобщо на никой не му пука че си бременна . Днес си чакам при личната лекарка за направление за кожен лекар и отвън е фраш с разни бабки и дядовци и всеки киха кашля и даже не си слагат ръката на устата  #Crazy И така чакам си аз реда понеже никой не ми дава мина преди него и се появяват 2 момиченца с баба си и много ясно си личи че са с шарка и добре че жената беше съобразителна прати ги в края на коридора , но да ви кажа така се ядосах и ми кипнаха нервите и тъкмо в този момент излиза сестрата и аз като я почнах викам и тука няма ли ред бременните са с предимство навсякъде, а при това има и болни от шарка. И представете си какво ми отговори сестрата  #Crazy #Crazy #Crazy че изобщо не била забелязала кой чакал и не е забелязала че съм бременна   Shocked а на мен много си ми личи така че просто онемях и си влязох без да ми пука ония отвън мърмориха ама да ви кажа хич не ми пука вече само с нахалство явно стават нещата в нашите болници  newsm78  #2gunfire

# 242
  • Мнения: 54
Относно олиото на "Джонсън" още преди 10г.лекарите ме бяха предупредили да не го използвам/аз тогава се белех като гущер от него/.Сега ползвах на "Бюпхен" и в момента се мажа с маслото за бременни на "Чико"-проблем за момента нямам...

# 243
  • Мнения: 819
Аз се мажа с това на Икаров против стрии и съм доволна.Мазничко е, но нали това е целта.
Да ви питам аз сега - току-що ми казаха още един признак, който бил показателен за пола на бебето/въпреки,че аз изобщо не вярвам на тия неща/. Ако е момиче, пъпът си бил прибран, ако е момче - бил изпъкнал. При мен важи, защото изобщо не е изскочил и се очаква девойка, но можем да проверим, тъй като на повечето от нас вече са им казали пола  Simple Smile
И още нещо се каня да ви питам, за вертикалната черта на корема - появи ли ви се вече?На мен още не.Знам,че по към края се появяваше, но вече не помня кога точно, минаха почти 7 години от тогава...

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
И аз нямам черта още. При всяка бременна е различно. Чертата била проява на хормони, при някой са повече при други по малко. Белла още преди колко време беше писала, че вече я има. Всичко е индивидуално

# 245
  • Мнения: 151
Здравейте,аз нямам обриви,но ми излизат едини гадни пъпки не само по лицето ,но и по цялото тяло.Направо е отвратително.Като мина с ръка по кожата се осеща колко е грапава. Имам и големи гнойни #Cussing out
Чудя се ,да не би да е на липса на витамини.Знам ,че дори да не пия,то бебето си взема всичко необходимо за моя сметка.Една кутийка центрум матерна дето трябва да изпия за един месец ,аз я моткам 3 месеца.Все забравям да ги пия.
Вие какво мислите по въпроса с пъпките?На какво може да се дължат?
ПС Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.
сега ще видя кой ме изпреварил
 такааа,значи аз имам черта от долу на горе до пъпа! За това ли става въпрос?
А това за излъкналия пъп е пълна глуспот според мен! Как няма да ми изпъкне като корема ми е огромен!Макар че все още не е изпъкнал,но върви на там.

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
ПС Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.
сега ще видя кой ме изпреварил

моя милост беше  smile3534

# 247
  • Мнения: 1 734
Здравейте и от мен!
*Nikita* , това за изхвръкналия пъп не е вярно. При мен при първата бременност не ми изхвръкна, а родих момче. Сега пак не е, но корема ми не е голям, казаха момиче  Rolling Eyes, едва ли има връзка.
За чертата, появява се на края след 7-8 месец, поне това са ми спомените от преди около 4 години
За шофирането, шофира ми - няма начин особено като трябва да водя детето някъде. Е, гледам да съм по-внимателна до колкото ми го позволява обстановката.

# 248
  • Мнения: 151
Забравих да се похваля,че и аз правих баница  smile3532 Само ,че не от тази на Елг ами по мой си начин.
И стига вече с тия храни,не стига че ям като прасе ми и като прочета нещо да не остана и аз по -назад правя същото. Joy #Crazy
ПС Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.
ето пак ме изпревариха

# 249
  • София
  • Мнения: 9 558
Nikita и моя пъп не е изпъкнал - и очаквам девойка (явно попадам в 50% вероятност  Wink ). Това с гадаенето на пола е голяма веселба, стига да не го приемаш сериозно. Моята свекърва като бях бременна с Дара и като ме видя и едва ли не извика - Леле ще е момиче  Shocked . Аз тогава я попитах дали има проблем с това и как точно е разбрала. Тя особено вещо ми обясни, че съм се разширила повече в ханша и корема не ми бил щръкнал - което било сигурен признак за момиче. Сега като ме видя и доволно каза - това ще е момче - корема ми е щръкнал и не съм пораснала на дупе. Е горката трябваше отново да изживее шок - пак ще е момиче  :ах: . Теориите и се оказаха само на 50% верни.

Моята черта също не се е появила още, но си спомням че се показа чак към 7 месец.

# 250
  • Мнения: 151
росита,честно казано много се дразня вече от такива коментари и познавачи!!!
До като всичко сочеше ,че ще е момиче (нямах косми по корема,излизат ми пъпки по лицето,пълнеех с бясна скорост) се оказа ,че е момче. И сега ми викат --- ааа виж как корема ти се изостри.
При всяка жена е различно,не може по външни белези да се разбира пола.Те докторите бъркат на видеозон ,та от къде на къде някой друг ще ми казва и то без да го питаш.

# 251
  • Мнения: 267
А пъпът не изхвръква ли, когато матката се вдигна по-нагоре от него? Моят е много дълбок, но почти е станал плосък, а матката е все още   под него, нямам търпение да видя как ще се промени после Simple Smile
И черта нямам, и на мен ми беше любопитно, кога се появяват. Аз имам само пътечка от по-тъмни косми Simple Smile

# 252
  • Мнения: 361
ха ха Joy тези бабини диветини за пола на бебето много ме забавляват. Свекърва ми твърди с пълна точност, че ще е момче  Rolling Eyes, приятели и те така мислят, бабата на мъжа ми и тя казва, че ще е момче, моята мама и тя. И утре на ФМ - момиче, та да им видя точността.
Аз не се впечатлявам и не се заглеждам по такива "признаци". Утре Янкова ще каже какво е, пък то нека е живо и здраво.

# 253
  • Мнения: 819
Ама разбира се, че не го приемам насериозно! Вие пък много се впрегнахте  Laughing Просто тема да си побъбрим! На мен също сега ми казваха, че по всичко личи, че ще е момче-все познавачи явно  Laughing А и всички тестове разни също до един показаха момче, ама на - никой не позна, пак си е девойка  Laughing Аз лично хич не се впечатлявам от такива точно коментари, даже много се забавлявам вече, като им отвръщам, че не са познали.Голяма работа. Но пък от други неща се дразня /някой да ми дава акъл например/...всеки различно. Просто за пъпа при мен и с дъщеря ми не беше изпъкнал/а коремът ми беше огромен, така, че това не е показател/ и сега също не е, та за това се замислих.

# 254
  • Мнения: 980
И аз си нямам още черта. Ама ще се появи и тя. После има да я дебна да се скрие... А пъпчето с Яни не ми е изпъквало. чак се тръшнах една вечер на мъж ми, че не ми е щръкнало и съм била дефектна.  Crazy

Аз още не се мажа с нищо.  Rolling Eyes Имам толкова кожа да изпълвам, че няма нужда. Но мисля да почна да мажа дупарата, че нещо наедряла ми се вижда  Thinking Embarassed

Роси, не съм студентка вече, опазил ме Господ. Ама като завърших и мислех, че никога няма да се занимавам с право и не съм се занимавала да се бутам в адвокатски колегии и прочие. Сега обаче нещата се промениха и ... ми в крайна сметка за това съм учила. Та и аз сега с децата на дърти години... Whistling Добре, че непросветените не ми ги дават годинките  Grinning

А за бабините деветини- нас Марков раничко ни каза, че е мома, и сега никой не смее да рита срещу копита.  Mr. Green Но Яни се криеше до последно, а аз не ходих на ФМ. Тогава всички ми гледаха корема и се кълняха за момче. Че и тоновете му били мъжки.  Crazy Само лелите на мъжа ми познаха с някакъв трънски трик- подадоха ми една игла увита във хартийка. Ако я хванеш откъм острото е момче, ако е откъм ухото - момиче.

Общи условия

Активация на акаунт