Социална тема

  • 10 897
  • 271
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 471
  Аз казах за конкретното семейство какво мисля, че са БЕЗОТГОВОРНИ.И  не ми разправяй, че раждането е най-лесно, защото не е вярно.Аз не бих се  напънала толкова.Но това е друг въпрос.
   Въпроса е, не дали държавата ще ми даде жилище даже, а изобщо какво прави за децата .Дори само като вземеш предвид как уличните/и изобщо всички/ кучета са й по-мили от тези нейни деца.Извеждам детето на улицата, в парка, а  то с първата стъпка влиза в едно л...о. Защото полянката и тротоарите са  пълни с такива.Отделно, дето се чудя как да  заведа детето на градина сутрин и да го върна вечер, заради глутниците  кучета в квартала ни.Само това най-елементарно изискване да  реши ще  съм  благодарна доживот.Даже парите й не  искам, ако ме разбираш.Аз и семейни не  получавам от няколко месеца , заради  бюрократична грешка, но не се вайкам до небето.

Бре хора, вие съвсем изтрещехте. ГОВОРЯ В ПРЕНОСЕН СМИСЪЛ!!!

# 256
  И  не ми разправяй, че раждането е най-лесно, защото не е вярно.Аз не бих се  напънала толкова.Но това е друг въпрос.
   

Бре хора, вие съвсем изтрещехте. ГОВОРЯ В ПРЕНОСЕН СМИСЪЛ!!!
Разбрах, бе, ама  не е лесно, признай си сега Wink

# 257
  • Мнения: 2 471
Боли, боли и то много. За това си мисля, че при тази жена има и психично заболяване. (има такова описано в книгите по психология)

# 258
  • Мнения: 6 604
темата стана ужасно zлобна. направо ми е гадно да пиша в нея и повече няма да пиша, осве, че големите печалбари (´какво се проиzвежда реално в БГ та да има някакви големи немутренски доходи ???? ) може да живеят в олеми апартаменти, да имат вили с по 20 стаи и все пак докато няма свястна соц. среда теzи вили се намират самите те насред нищото и децата им ако не сами или с подобни пуфита могат да контакуват само с "миzерници" ... и кво като имат пари в такъв случай? Голям праz . Така ли иzлиzа? Аz така го раzбирам.
Аз пък от твоя пост нищо не можах да разбера.
Моля те,пиши малко по-разбираемо.Наистина ми е трудно да следя мисълта ти.
П.С.Може и парите на хората да са мутренски,ама ти, вместо да им завиждаш и да се озлобяваш срещу тях, се поучи и вземи се занимавай с някой мутренски бизнес и ти.

# 259
  • Мнения: 9 052
П.С.Може и парите на хората да са мутренски,ама ти, вместо да им завиждаш и да се озлобяваш срещу тях, се поучи и вземи се занимавай с някой мутренски бизнес и ти.

 Joy  Joy  Joy и да живея в къща плучваща насред каналиzацията  ooooh! предпочитам посредствена zаплата в социална държава . Тенк ю  Wink

# 260
  • Мнения: 6 604
Ама моля,пак заповядай  bouquet

# 261
  • Мнения: 6 619
П.С.Може и парите на хората да са мутренски,ама ти, вместо да им завиждаш и да се озлобяваш срещу тях, се поучи и вземи се занимавай с някой мутренски бизнес и ти.

 Joy  Joy  Joy и да живея в къща плучваща насред каналиzацията  ooooh! предпочитам посредствена zаплата в социална държава . Тенк ю  Wink
Личи си и не само за заплатата .

# 262
  • Мнения: 6 604

П.С.Може и парите на хората да са мутренски,ама ти, вместо да им завиждаш и да се озлобяваш срещу тях, се поучи и вземи се занимавай с някой мутренски бизнес и ти.

 Joy  Joy  Joy и да живея в къща плучваща насред каналиzацията  ooooh! предпочитам посредствена zаплата в социална държава . Тенк ю  Wink
С'я се замислих Thinking ,ако на семейството му предложат такава къща "насред канализацията"дали ще я откажат? И как ще реагираш,ако я приемат?

# 263
  • Мнения: 9 052
П.С.Може и парите на хората да са мутренски,ама ти, вместо да им завиждаш и да се озлобяваш срещу тях, се поучи и вземи се занимавай с някой мутренски бизнес и ти.

 Joy  Joy  Joy и да живея в къща плучваща насред каналиzацията  ooooh! предпочитам посредствена zаплата в социална държава . Тенк ю  Wink
Личи си и не само за заплатата .

много добре си личи, драга, наистина  Wink

# 264
  • Мнения: 9 052

П.С.Може и парите на хората да са мутренски,ама ти, вместо да им завиждаш и да се озлобяваш срещу тях, се поучи и вземи се занимавай с някой мутренски бизнес и ти.

 Joy  Joy  Joy и да живея в къща плучваща насред каналиzацията  ooooh! предпочитам посредствена zаплата в социална държава . Тенк ю  Wink
С'я се замислих Thinking ,ако на семейството му предложат такава къща "насред канализацията"дали ще я откажат? И как ще реагираш,ако я приемат?



Ами виж, ще се радвам, че всяко дете ще си има собствена стая ... Но бих каzала на майката да продължава да се бори да им прокарат и каналиzация  Wink не ми пречи, че някой си има голяма къща. Пречи ми , как някои се държат спрямо това.

# 265
  • Мнения: 2 471
jabata_dil ти нали повече нямаше да пишеш? Разбрахме се вече - спонсорирай ги.

# 266
  • Мнения: 9 052
jabata_dil ти нали повече нямаше да пишеш? Разбрахме се вече - спонсорирай ги.

с кого имаш проблем в същност ... с всичко ли ? С многодетните семейства ясно, с искащите соц. помощ ... ясно ... ама моето писане в свободен форум какво те бърка? Та и нареждания да ми даваш  #Crazy  Joy

# 267
  • Мнения: 2 471
jabata_dil ти нали повече нямаше да пишеш? Разбрахме се вече - спонсорирай ги.

с кого имаш проблем в същност ... с всичко ли ? С многодетните семейства ясно, с искащите соц. помощ ... ясно ... ама моето писане в свободен форум какво те бърка? Та и нареждания да ми даваш  #Crazy  Joy

На ограничени хора повече няма да обръщам внимание. И за пореден път се убеждавам, че изобщо не си чела темата. Аз съм от многодетно семейство. Писала съм го по-горе. А колкото до теб - ти имаш проблем с доста хора в тази тема. Просто те цитирах, че няма да пишеш тук. Нали се отвращаваше? Е сега вече и аз се отвратих.

# 268
  • Мнения: 9 052
Е сега вече и аз се отвратих.
Е сега вече ми се раzрипа гъzо  Joy  Joy  Joy

# 269
  • Мнения: 6 619
Е сега вече и аз се отвратих.
Е сега вече ми се раzрипа гъzо  Joy  Joy  Joy
Верно си посредствена  упорито го доказваш -разбрахме вече .Спри да се хабиш.

Общи условия

Активация на акаунт